Вихра: Ирина е много манипулативен тип
Вихра Христова заяви, че Иван й е изпратил молба за развод и тя е съгласна бракът им да бъде приключен. Пред Тони Димитрова брюнетката категорично заяви, че няма да задържа до себе си някого, ако самият той не иска.
Обратно в новинатаКоментари - Вихра: Ирина е много манипулативен тип | Лайф.dir.bg
Коментари
Възмутена съм от поведението на Вихра! Превръща развода си в източник на медийно внимание и рейтинг. Как може да падне дотам да се съблича в студиото, да съблича сватбената си рокля и да осва гола до кръста! НИМА Е ПЪРВАТА ЖЕНА, която се развежда? А уж иска всичко да мине мирно и тихо?! Тотално ме разочарова и потвърди мненията за нея, че е просто глупава лейка, търсеща сензация.
Милата, все по-симпатична ми става. Дано намери щастие и някой, който да я обича. Иначе не знам къде другаде Иван да води детето, освен там, където живее.
Според мен Вихра както всяка отхвърлена жена таи голяма слоба към конкурентката. Тук не казвам че подкрепям Иричето, но и Вихра не е цвете за мирисане. Помислете само да правиш цирк с булченската си рокля, да говориш против хора които ги няма там. Това звучи не много готино не мислите ли. Но в бг за пари, има хора които са готови не булченската рокля а и чершафите и гащите от първата браяна нощ да покажат. Иначе иван като се развежда да хване някоя млада и секси не жени над 30.
Трябва доста да си закъсал, за да си развяваш личната история из медиите. Предполагам, че й е много криво и е силно наранена, но ако беше запазила мълчание по въпроса, щеше с по-голямо достойнство да излезе от цялата цигания.
Каквото и да се опитва да направи Вихра предаването няма да е като с Камелия.Да се радва,че се е отървала от пияния Иван.
БЛАГОДАРИ НА БОГ,ЧЕ ТЕ Е СПАСИЛ ОТ...ПРЕДАТЕЛЯ НАВРЕМЕ,КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД И ПИЯНСТВОТО МУ.КОГАТО ЕДНИ ВРАТИ СЕ ЗАТВОРЯТ,БОГ ОТВАРЯ ПОРТИ.
Да не съжалява изобщо! оттървала се е от пияница и женкар,а тя е симпатична жена има и дете за нея живота съвсем не елош да му мисли той с най-"добрата майка " но кои каквото си го направи друг не може да ти го направи
Традиционно неграмотните писачи на дир-а надминаха и най-смелите ми фантазии... смях :-)
Много мила и смпатична е Вихра. Но докато има такива лигави и долни жени като Ирина ще се развалят хубави семейства.Тя жестоко манипулира Иван и той сигурно е голям глупак,че продължава да и вярва.В едно нейно интервю тя казва,че може би ще се върне при мъжа си.Двулична личност-харчи парите на Иван и си гледа интереса.
Всичко беше истинско и трогателно до момента в който се разсъблече .А публиката в студиото беше предимно от пенсионерки и пенсионери,които гледаха изненадано разголената Вихра.
Направо настръхнах от изповедта на Вихра. Ужасно тъжно, ужасно страшно е да се разочароваш в мъжа, който си смятала за сродна душа. Ако има възмездие, Ирина ще получи това, което заслужава, защото е грозна, противна и подла женичка. Вихра, отвори очите и сърцето си за някой честен мъж, само така ще откриеш истинската лщбов!
Тази Ирина е много подла жена,няма ли свободни мъже.Всичко в този свят се връща рано или късно.А на Вихра и пожелавам за напред всичко най-добро.Тази Ирина не заслужава вниманието и.Има една приказка "не прави това на другите което искаш на теб да не ти се случва".