Коментари - Вихра: Ирина е много манипулативен тип | life.dir.bg
назад

Вихра: Ирина е много манипулативен тип

Вихра Христова заяви, че Иван й е изпратил молба за развод и тя е съгласна бракът им да бъде приключен. Пред Тони Димитрова брюнетката категорично заяви, че няма да задържа до себе си някого, ако самият той не иска.

Обратно в новината

Коментари - Вихра: Ирина е много манипулативен тип | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Възмутена съм от поведението на Вихра! Превръща развода си в източник на медийно внимание и рейтинг. Как може да падне дотам да се съблича в студиото, да съблича сватбената си рокля и да осва гола до кръста! НИМА Е ПЪРВАТА ЖЕНА, която се развежда? А уж иска всичко да мине мирно и тихо?! Тотално ме разочарова и потвърди мненията за нея, че е просто глупава лейка, търсеща сензация.

Следкато ще води такова откровено предаване е редно да направи изявление по повод нещата които са и се случили Мисля че го прави доста семпло и точно а не като мара отварачката Тя във всички предавания отиде Интересно ми е ако нищо не беше казала какво ли щяхте да напишете

Милата, все по-симпатична ми става. Дано намери щастие и някой, който да я обича. Иначе не знам къде другаде Иван да води детето, освен там, където живее.

Каква мелодрама. Съблякла се и останала по клин. WTF?

Според мен Вихра както всяка отхвърлена жена таи голяма слоба към конкурентката. Тук не казвам че подкрепям Иричето, но и Вихра не е цвете за мирисане. Помислете само да правиш цирк с булченската си рокля, да говориш против хора които ги няма там. Това звучи не много готино не мислите ли. Но в бг за пари, има хора които са готови не булченската рокля а и чершафите и гащите от първата браяна нощ да покажат. Иначе иван като се развежда да хване някоя млада и секси не жени над 30.

Хормона маце,ХОРМОНА!

Трябва доста да си закъсал, за да си развяваш личната история из медиите. Предполагам, че й е много криво и е силно наранена, но ако беше запазила мълчание по въпроса, щеше с по-голямо достойнство да излезе от цялата цигания.

Каквото и да се опитва да направи Вихра предаването няма да е като с Камелия.Да се радва,че се е отървала от пияния Иван.

Да, със сигурност няма да е като с тоя простакел Камелия! Направо недоумявах как може толкова просто същество да бъде водещ, но явно си има публика - малоумните чалгаджии. Вихра не ми е любимка, но поне е интелигентно момиче.

Кукувица кука във кратуна куха - следва проклятието на Васа.

БЛАГОДАРИ НА БОГ,ЧЕ ТЕ Е СПАСИЛ ОТ...ПРЕДАТЕЛЯ НАВРЕМЕ,КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД И ПИЯНСТВОТО МУ.КОГАТО ЕДНИ ВРАТИ СЕ ЗАТВОРЯТ,БОГ ОТВАРЯ ПОРТИ.

Да не съжалява изобщо! оттървала се е от пияница и женкар,а тя е симпатична жена има и дете за нея живота съвсем не елош да му мисли той с най-"добрата майка " но кои каквото си го направи друг не може да ти го направи

"Тасманийски", не "таЗманийски дялвол", драги редакторчета

Браво Вихра! Този мъж не те заслужава. стрина Ирина сама ще се провали!

Да облечеш булчинската рокля след ритуала не е на добро.

Традиционно неграмотните писачи на дир-а надминаха и най-смелите ми фантазии... смях :-)

На общия фон не личи.

Много мила и смпатична е Вихра. Но докато има такива лигави и долни жени като Ирина ще се развалят хубави семейства.Тя жестоко манипулира Иван и той сигурно е голям глупак,че продължава да и вярва.В едно нейно интервю тя казва,че може би ще се върне при мъжа си.Двулична личност-харчи парите на Иван и си гледа интереса.

Успех Вихра!Не се обръщай никога назад.Иван не те заслужава.

Стига с тази Вихра и този Иван. Какви са те, че да ни занимавата с тях.

Всичко беше истинско и трогателно до момента в който се разсъблече .А публиката в студиото беше предимно от пенсионерки и пенсионери,които гледаха изненадано разголената Вихра.

Направо настръхнах от изповедта на Вихра. Ужасно тъжно, ужасно страшно е да се разочароваш в мъжа, който си смятала за сродна душа. Ако има възмездие, Ирина ще получи това, което заслужава, защото е грозна, противна и подла женичка. Вихра, отвори очите и сърцето си за някой честен мъж, само така ще откриеш истинската лщбов!

Тази Ирина е много подла жена,няма ли свободни мъже.Всичко в този свят се връща рано или късно.А на Вихра и пожелавам за напред всичко най-добро.Тази Ирина не заслужава вниманието и.Има една приказка "не прави това на другите което искаш на теб да не ти се случва".

няма дя изкарат много заедно. тези връзки не продължават дълго.