Коментари - Ангел бил бит и ограбен по празниците | life.dir.bg
назад

Ангел бил бит и ограбен по празниците

Певецът от "X Factor" Ангел, който в момента се изявява в шоуто Dancing Stars, е бил бит и ограбен, в дните около Великден.

Обратно в новината

Коментари - Ангел бил бит и ограбен по празниците | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ангеле ти си един комплексар!!!

Преди 3 години когато се опита да се правиш на мъж на момиче от твоя блок пак те биха и пищя като ученичка. Не се прави на това което не си. Всички те знаем какъв си. С на татко кинтите и парадиране НЕ става.

А какво точно се е случило? Надявам се, че не се е "правил на мъж" с физическа сила или заплахи над момиче. Ако е било нещо друго - доста брутално, че са го били.

Бяхме в танцов състав в София ленд. Момчето постоянно притесняваше момичетата и всяка решила да му се опъне я плашеше с бащаси и мутрите които ще и пратят е да но уцели момиче на което брат и бе някакъв военен. Това псевдо мъжленце е просто поредната тухла в стената само носещо името на татко си.

Вики, не знам на теб какво ти е направил, че толкова се радваш че са го били. Теб ако те бият, явно мислиш, че няма да пищиш като ученичка...дано не ти се случи да проверяваш.

Нормално е защото съм била момиче сега съм жена. А той е мъж. Не вярвам, че не можеш да асимилираш разликата 1