Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | life.dir.bg
назад

Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора

Миналата вечер членът на журито на Dancing Stars Галена Великова заяви, че страшно много е харесала танца на Стела и Наско, но според нея в представянето им е имало повече каскади и трудни поддръжки, отколкото самба.

Обратно в новината

Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако гледаш серияла "Отмъщението" нямаше да пишеш, че мие клозетите, а ще й завидиш, че сигурно е изкарала добри пари от каскадите й в него.

Абе сладурана е и то голяма.

И ние в България нямаме такива индивиди като усарите - затлъстели малоумни зомбита с пластмасови озъбки и оцъклен поглед. Със здраве , стелллла , и приятно пътуване ; )))

Според мен това с акцента има пряка взаимовръзка с IQ-то :)

Голям сънародник се извъди с тез голи м...

Нека българите живеещи в САЩ да кажат каква звИзда е СтелЛа.....нищо,че е любимка на г-жа Раева, ама то няма как нали майка й е колежка на Илиянчето......

Завист ,завииист,щтом толкова много я коментирате. Пусто грозде може ли да е толкова кисело.

хара без чувство за такт и реална себеоценка не са за завиждане

Стела я харесвам много, но Елен ми е също много секси- която си я кръстих' БРЕТОНКАТА'

Стела,дразниш,като говориш.Мълчи и танцувай. БЕТА ФОР Ю

Като Глория например, или някоя от нейните толкова интелигентни и не надути колежки, които завладяха ефира. Стига, моля ви, смешно е!

Жена ми вика ,ти само БРЕТОНКАТА искаш да гледаш- демек заради бретона/ просто и стои много секси/.

Ей,затова дразни тази особа! Не може да дойдеш в родната си страна,да говориш с акцент и да казваш" НИЕ не сме като вас" Ехо,а ти каква си!!! Щом те дават по БЪЛГАРСКАТА телевизия се дръж почтително. Не може всички да те харесват и само да те хвалят ,особено с такова безобразно поведение!

И кои са тези "боклуци" - участниците или народа български?

Похамереканчена лигла. Като сме кофти хора и в Америка е по-добре, за какво се е довлякла тук ?

Стелла е много истинска и искрена, със самочувствието на свободните хора, живеещи на запад от Калотина. Вместо да се радваме на прекрасното и да се стремим да станем човеци, ние сами ще се затрием.

Каква завист, бе селски? За какво да и завиждам? Че е проста селска пръчка ли? Че не уважава корените си ? Това ли ?

А га и даваха парите не отказа, а? Между впрочем, Велкова, ти марсианка ли си?Ако не си, вземи се изнеси натам, просто да не си измежду боклуците.

Щом е дошла да ни забавлява и е взела пари, няма никакво право да говори така. В Америка не е ли разбрала, че клиента е важен и никой не може да го обижда?

Напротив фалшива е Стела и е болезнено амбициозна натегачка !

С две ръце стискам палци за Ангел.

Бас хващам, че не ти се случва често да си на Запад от Калотина :)

Доста си права,но надали някой от кретените четящи тези простотии ще те разбере

НИКОЙ НЕ ЗЛОБЕЕVVVНО ТАЗИ СТЕЛА ДРАЗНИ СЪС СВОЯ ИДКУСТВЕН АКЦЕНТ...ТОЙ ЦАР СИМЕОН Е НАПУСНАЛ БЪЛГАРИЯ НА ГОДИНИ И НЯМА АКЦЕНТ, ДЕТО НЕ Е ЖИВЯЛ 60 ГОДИНИ В РОДИНАТА СИ...А ТАЯ ПИКЛА СЕ ЛИГАВИ И ГОВОРИ С НЯКАКВИ СМЕШНИ МЕКИ И ПРОВЛАЧЕНИ ЗВУЦИ...КОЙ ЛИ ПЪК СЕ ВПЕЧАТЛЯВА ОТ ТАЗИ ВЕЧЕ ЗАЛЯЗЛА КАСКАДЬОРАКА...ВЕЧЕ Е СПРЯЛО КРАНЧЕТО ВЪВ ВЕЛИКАТА САЩ И МИЛАТА Е ДОШЛА ЗА ХОНОРАРЧЕ ТУВ В РОДИНАТА, ДЕТО "ХОРАТА СА БИЛИ НЕ ЗНАМ СИ КАКВИ"...АМИ ХАЙДЕ ЗАМИНАВАЙ СИ СТЕЛЧЕ...НИКОЙ НЯМА ДА ПЛАЧЕ ЗА ТЕБ

току що говорих с рики мартин по телефона, споменах му за теб и той се разхлипа. каза ми да ти предам ще те чака да пиете кафе в бар "лууи" в ню иорк на 19 август в 7пм.

Не е така.Дразни ви,защото е наистина свободна.Тя е истински свободен човек за разлика от всички нас.Затова не я разбирате,а само клепате опулени и се чудите с какво да я обидите и засегнете.На това повечето хора му викат "избиване на комплекси" и е редно да се позамислите робско племе недоклатено.Недоклатено,защото като позагледах резултатите от изборите в неделя още много клатене ни чака...

Каскадьорката е решила: Щом трябва да е последна в ГРАДА, по-добре да е първа на село! Затова се дразни толкова много, понеже се оказва, че и на село неможе да удържа 1-вата позиция! Ами какво да се прави?! Така сме ние "българските селяни"! МНого сме по-добри от "американските граждани"! Звучи нескромно, нали? Но и Стела незвучи скромно!

Бягай оттука като дявол от тамян - тия всичките са извратени нещастни завистници, не ги ли видя, че не могат да се понасят на изборите?! Бягай, душко, и не поглеждай назад. Това племе е обречено. Те са просто анахронизъм в съвременния свят и не подлежат ни на обучение, ни на разбирателство.

Стелла, а в Америка и в детските ти години не са ли те учили на възпитание? Горделивостта е смъртен грях! Опитът ти да клюкарстваш по адрес на участниците е недостоен! Гимнастиката и каскадьорството са вид спорт, докато танците са изкуство! Прави разлика! Илиана Раева позори журито, защото се държи като примабалерина, а разбира само от бухалки и ленти! Изказванията й са смешни! Да беше гледала няколко часа бразилско шоу, за да види какво значи самба, чача и други латинотанци! Заповедническият й тон разваля шоуто! Да си заповядва вкъщи! Ясно е за всички зрители, че наградата е определена за Стела, но това не й дава право да унижава другите! Нито е танцьорка, нито е грациозна - кобила! Няма излъчване! Никой в танците не се занимава с гимнастически упражнения! Вие в Америка не можете да стъпите на малкия пръст на танцьорите от Изтока!

няма да бяга Стела нали и плащат големи пари те такива като нея са доста меркантилни ха ха ха

Злобно и тъпо племе е българското.Това е и причината да е обречено да живее и умира потопено в злоба,простотия и мизерия.. Гладно и тъпо,но никога свободно.. Има една песен на Ахат за страната на слепците,в която след много години се родил човек,който виждал... вие ужасно много ми приличате на хората,които са му извадили очите.. Срамота!

Мисля, че Елен не беше разбрана. По-скоро ми прозвуча като възхита, че Стела вярва в себе си. А ние в Америка.......

Е как ще се откажеш? Разбира се, че не! Ми то е договор със солидни парички! Това потене се бърше с пари, които другите участници не получават! Внимавай с изказванията си по адрес на жълтата преса, защото тя е с 324 000 тираж! Журналистите от жълтата преса също следят предаването и жална ти майчица, ако се изказваш недостойно за тях. Първо погледни себе си, че не ти е мястото в шоуто, защото си груба, недодялана, без артистизъм, опитваш се да правиш това, което не можеш! И с повече уважение към зрители, участници и жълта преса!

А ти какъв си, принца на Персия сигурно.Или като пишеш, все пак се сети, че и майка ти е от недоклатеното племе.Не, Стелла не е свободна, тя просто е дошла за пари.И е кофти характер.Такива хора има навсякъде.

Аман от плачещи за свобода !И аз се чувствам свободен в моята родина и не правя от това шумотевица.Не ни поучавайте.

Стелчееее бегом към Америка, не ти е мястото тука, ние не сме дорасли за наглото ти възпитание!Г-жа Раева да не те подкрепя толкова, а да се огледа, че има наистина стойностни хора в състезанието!Стелче, а бе да не би да нямаш в момента работа в Америка, че си дошла тук да се налага да те търпим?????

Шоуто "Денсинг старс" започна с видим зрителски интерес, но гафовете, плоските шегички на водещите, липсата на професионални познания в областта на танцовото изкуство от страна на журито (без кубинеца и Великова), дразнещият менторски тон на Илиана Раева: Аз искам от теб..., определянето предварително на победителя в лицето на Стелла, изключително лошият стайлинг, направо кичозните визии на участниците, лоши танцови постановки, неподходяща танцова музика развалят впечатлението от шоуто. Жалко! В него има всичко друго, освен танци! Какви звезди, какви танцьори?! Кич и простотия!

В ГОЛЯМО ЗАБЛУЖДЕНИЕ СИ...ХОРАТА НА ЗАПАД ОТ КАЛОТИНА...АБЕ ХОРА, ВИЕ БЪЛГАРСКОТО НЕ ЦЕНИТЕ ЛИ...СРАМ...ГОЛЯМ СРАМ...ЛЕЛЕ ИЗУМЕНА СЪМ!!!!!!!!!!!!!

Налага се и тая пикла да я накажем по подобяващ начин.

Жената е почивка и съчетава по.езното с п,иятното Само не ми хаpесва, че не се чувствува бългаpка/ Ние в Аме,ика нямаМЕ такива хоpa/

Тая супер много ме дразни!! Живяла тук до двадесет и няколко години и се прави, че не знае български език!!! За кава се мисли?! И през всички тези години се е прибирала веднъж годишно в БГ!! А относно "в Америка няма такива хора", просто не е познала! Явно толкова комуникира с американци!! Хората навсякъде са еднакви, от личен опит го казвам!

По-голяма простотия няма ли да кажеш бе, тиквеник? Какво лошо си видял от българското село, което години наред хранеше с истинска храна и нас, че и Европа? Такива като теб, които за 5 стотинки труд не са дали, са бреме на държавата. Айде, тръгвай си в чужбина, да миеш чиниите там и да ти обръщат наопаки дупето.

Дреме й на Стела за нашите дрязги,обиди и наставления-шоуто ще свърши,тя ще си грабне куфарите и ще живее отново в подреден и красив свят,а ние ще си останем в нашата кочина,ще се обиждаме,ще се клепаме и така животът ни ще минава в мизерия и простотия.

Стела е като американците, амбициозна и в много отношения e нагла и фалшива в поведението си. Който е бил в САЩ може да го разбере това. Американците се усмихват, любезни са пред теб, но същевременно ти забиват нож в гърба !

Естет, пък употребяваш такива думи и изрази.

Стела -вече прекали-много преиграва, не е финна и приятна, а има лошо фалшиво излъчване, грозни крака, много е груба,завислива е не танцува хубаво- само е ефектна. Раева не е обективна и много я подкрепя и надценява, а намалява оценките на други добри танцьори-като Део, като Елен или момчето... Мисля че при тях двете- Раева и Стела има някаква договорка. Жалко ,че ще опорочат такова хубаво предаване. Стела не заслужава да вземе титлата-вече си показа какво представлява, а и енеприятна -с това фалшиво, смешно изразяване на английски/ в някой моменти/ не я харесвам тази жена-какво прави тук?

Я СЕ СКРИЙ БЕ...РОБСКО ПЛЕМЕ...РОБ СИ ТИ...ЩО СЕ МЪЧИШ ТОГАВА В БЪЛГАРИЯ БЕ...ТЪПАНАР СМОТАН

Мухльо, знаем, че срещу жените, при това анонимно, българските мъже сте много ербап. Иначе се криете под креватите, когато видите тоягата. Справка - историята. Със сигурност имаш проблеми в секса, освен във възпитанието. Нормален мъж не си позволява да ругае така жена, която даже не познава. Впрочем, ако съдя по селскостопанския ти речник, почти е сигурно, че си компрексирано овчарче от някоя паланка.

ами точно от там лъха простотията. "ние в америка"-нито е американка, нито американците я приемат за американка, а колкото до лицемерие, лисунгерство и използвачество при американстите колктото щеш(имам богат опит).