Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | life.dir.bg
назад

Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора

Миналата вечер членът на журито на Dancing Stars Галена Великова заяви, че страшно много е харесала танца на Стела и Наско, но според нея в представянето им е имало повече каскади и трудни поддръжки, отколкото самба.

Обратно в новината

Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Какво излъчване има Галена В.-като принцеса е в сравнение с тази злоба Раева- вчера как обиди двама участници. Съгласен съм, сигурно е взела подкупи от Стела- а тази Стела освен за каскадьорка/ в момента мисля че е безработна/ не става за нищо- доста е грозничка.

Ами пие си кафето с Рики Мартин :) Другите изглежда и с такива обикновенни неща не могат да се похвалят... Ааа сетих се с какво могат да се похвалят: със злоба и завист!

Редакторката Райна скри коментара на fen но аз го прочетох 1:0 за мене.

Ми като нямате в Америка такива хора върви си там ма мърло! какво си дошла тук да демонстрираш простотията си! И

МНОГО МИ Е ПОЗНАТО АМЕРИКАНСКОТО ПОВЕДЕНИЕ . ЛИЧЕН ОПИТ !

ама тя америка не е твоя, за да правиш такива просташки изказвания и е събрала хора от всички точки на света. имаш ли представа колко българи живеят там? например вицепрезидента на банк ъф америка е българин на не повече от 35 години.

Много точно казано!

Стелчето ще се пръсне от злоба и завист , че няма да вземе наградата. Другите участници са много деликатни и мили и хубаво танцуват , а това като се появи на сцената-прилича на руски танк.Много у бутуресто.

пие си кафето с рики мартин другия път.

"В Америка нямаме такива хора". Какви хора ИМАТЕ в Америка, щото такива като тебе при нас е пълни!

на шпагат всеки може да се научи , но на благородство, финес и добро възпитание по-трудна работа.

Ех-не исках да пиша- но вие ме зарибихте. Аз съм само наблюдател , не умея да танцувам , но разбирам от хувабото. Има нещо сбъркано в това предаване- защо изгониха онова дебелото момче -той танцуваше много добре. мисля , че той каза Стела да си ходи и веднага го изгониха. Стела има връзки вътре. Тя не е добра танвцьорка, но знае много трикове. Като чета сега статията- тя казва"... моите хора в Америка.." Тогава да си ходи там и да не ни дразни- а да даде възможност на това прекрасно момиче ЕЛен да се прояви и да се върне Райничка.

Ама тая Раева да вземе да се ахне от журито. Само Стела защитава, а другите ги напада и ощетява. Тя да не мисли, че това са дъщерите й. Еба ти селянката, да си отиде в Богров.

Говори от първо лице, аман от мранкачи.... който е позитивен се оправия.

Каскадьорката е към 40 годишна и вече и личи-за разлика от другите участнички.Доста е с голям задник , иначе се старае-но ми напомня на приятелката на Кубрат Пулев. Същата наглост

Виждал съм и други прости хора, но добряци, тая е зла.

Престанете с тези непристойни коментарии-да оплювате всички и всекиго. Тя, Стела много иска да спечели, но те журито и публиката си знаят работата-те ще оценяват- то всичко се вижда, а за Раева сте прави- май и дава малко гръб.

Даже е и над 40, въпреки че самата тя казва, че засега ги наближава. В един сайт пишеше, че изглежда само на 30, въпреки че е на 40. Много странно. Личи си и още как - предклимактериум.

Погледнете я какво пише тази американка:"... танцът на Райна можех да го направя с затворени очи"... Тази се самозабрави.Райна танцуваше леко като перце, а тази е тежка като валяк и ще се сравнява с Райна. Ми направи го тогава танцът на Райна -да те видим.

Извинява, ама ти сигурно си много грозна и завистлива, разбира се!

Задникът и е смъкнат, а лицето и е с остри черти - какви 30 години?

Много сте прости- Стеллчето доста е броила за да се включи в шоуто и сега трябва да ги избие-ще видим дали журито ще и го даде.

за американците ...10год личен опит, те винаги ти се усмихват а отзад са наточили брадвата...всичко им е фалшиво и външната им политика е същата, всичко...:)).

Прави ми впечатление като гледам чужди реалити формати от тоя тип, че в журито има много добри специалисти, които дават обективни оценки и никога не си позволяват да обидят някого от участниците. Напротив, дори когато им казват, че отпадат от надпреварата, го правят по такъв начин, че да ги подтикнат да продължат напред и да развиват таланта си. Има едно непрекъснато поощрение, за разлика от нашите оценяващи...

Вярно е, точно така е. Това всъщност е и характерна черта на азиатската култура, но в Америка, особено на западния бряг има много азиатци. Стела ми е фалшива и груба. Елен изглежда доста по-добре.

стела излъчваш отрицателна енергия мойто момиче

отврат си стелла

Да,това е нищо...Някои българи в Сащ пък са си пили кафето с Анди Гарсия например...

Не знам каква гимнастичка е била тази жена,но нещо не се вписва във визията на типична фина гимнастичка,прекалено груба е...За каскад/орка със сигурност е ок.

"В Америка нямаме такиве хора" И ние в България не искаме да имаме такива хора, които са забравили от къде са тръгнали за Америка.

виж каква груба кожа има на шията.

и са страшни интерсчии. така ще завъртят разговора и цялата ситуация, че да бъдат максимално облагодетелствани. при англичаните такова нещо не съм срещала!

Аз пък си пия кафето с Брат Пит.....Пия си го и му говоря , а той ми се усмхва и слуша..............от плаката на стената ......

и аз така мисля

Нашите оценяващи са българи и не се различават кой знае колко от хейтърите във форума, така, че...

точно така,рени,абсолютно си права,забравят откъде са тръгнали,срам!!!

Не се взима това , което го няма . А тя си е дала празната глава още на първата година при пристигането си в Америка .

Хич не са млади по отношение на езика . Само , че лигнята дори тук в ЛА говори на английски и с българите , и гледа с пренебрежение когато се заговори на български .

да изям на батко американското балканско п*ченце

аз всеки ден си пiя кафето с президента обама на телевизора, но не се хваля. нощем прекарвам в компанята на наи пищните порногърли, но също не се хваля. просто съм свикнал.

Абсолютен вампир.Отблъскваща е!

Гледах едни клипове с нея, за да бъда по-обективна. Иначе не гледам ТВ и не я знам коя е и колко е зла и отблъскваща на живо - факт е, че от някои снимки личи... Но!!! мога да кажа, че е много талантлива, прави нереални неща с обръч и не само :) На талантливите хора им е простено да са по-различни. Може да бъде зла колкото си иска, това е в основата на амбициите и конкурентноспособността й. Вижте например една Нешка Робева :D

Америка те чака, стани утре рано и дим да те няма. Ще правиш каскади, а лицето ти никога никъде няма да се вижда :)))

kokobrais

С кого се е борила?

Абе Стелче,хубаво момиче си ама не ни я хвали тая америка че не се връзва със БАЛКАНАСИЯ синдром.На нас така си ни е добре.бъди здрава.

Абсолютно! Тука поне си казваме каквото ни е на душата и ни е по арно!

Хайде хайде, гроздето било зелено!!!!Много си е добра момата, и танцува супер и си е хубава! Не завиждайте, Балканци!

добрееее бе ,европеиден