Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора
Миналата вечер членът на журито на Dancing Stars Галена Великова заяви, че страшно много е харесала танца на Стела и Наско, но според нея в представянето им е имало повече каскади и трудни поддръжки, отколкото самба.
Обратно в новинатаКоментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | Лайф.dir.bg
Коментари
Какво излъчване има Галена В.-като принцеса е в сравнение с тази злоба Раева- вчера как обиди двама участници. Съгласен съм, сигурно е взела подкупи от Стела- а тази Стела освен за каскадьорка/ в момента мисля че е безработна/ не става за нищо- доста е грозничка.
Ами пие си кафето с Рики Мартин :) Другите изглежда и с такива обикновенни неща не могат да се похвалят... Ааа сетих се с какво могат да се похвалят: със злоба и завист!
Ми като нямате в Америка такива хора върви си там ма мърло! какво си дошла тук да демонстрираш простотията си! И
ама тя америка не е твоя, за да правиш такива просташки изказвания и е събрала хора от всички точки на света. имаш ли представа колко българи живеят там? например вицепрезидента на банк ъф америка е българин на не повече от 35 години.
Стелчето ще се пръсне от злоба и завист , че няма да вземе наградата. Другите участници са много деликатни и мили и хубаво танцуват , а това като се появи на сцената-прилича на руски танк.Много у бутуресто.
"В Америка нямаме такива хора". Какви хора ИМАТЕ в Америка, щото такива като тебе при нас е пълни!
на шпагат всеки може да се научи , но на благородство, финес и добро възпитание по-трудна работа.
Ех-не исках да пиша- но вие ме зарибихте. Аз съм само наблюдател , не умея да танцувам , но разбирам от хувабото. Има нещо сбъркано в това предаване- защо изгониха онова дебелото момче -той танцуваше много добре. мисля , че той каза Стела да си ходи и веднага го изгониха. Стела има връзки вътре. Тя не е добра танвцьорка, но знае много трикове. Като чета сега статията- тя казва"... моите хора в Америка.." Тогава да си ходи там и да не ни дразни- а да даде възможност на това прекрасно момиче ЕЛен да се прояви и да се върне Райничка.
Ама тая Раева да вземе да се ахне от журито. Само Стела защитава, а другите ги напада и ощетява. Тя да не мисли, че това са дъщерите й. Еба ти селянката, да си отиде в Богров.
Каскадьорката е към 40 годишна и вече и личи-за разлика от другите участнички.Доста е с голям задник , иначе се старае-но ми напомня на приятелката на Кубрат Пулев. Същата наглост
Престанете с тези непристойни коментарии-да оплювате всички и всекиго. Тя, Стела много иска да спечели, но те журито и публиката си знаят работата-те ще оценяват- то всичко се вижда, а за Раева сте прави- май и дава малко гръб.
Даже е и над 40, въпреки че самата тя казва, че засега ги наближава. В един сайт пишеше, че изглежда само на 30, въпреки че е на 40. Много странно. Личи си и още как - предклимактериум.
Погледнете я какво пише тази американка:"... танцът на Райна можех да го направя с затворени очи"... Тази се самозабрави.Райна танцуваше леко като перце, а тази е тежка като валяк и ще се сравнява с Райна. Ми направи го тогава танцът на Райна -да те видим.
Много сте прости- Стеллчето доста е броила за да се включи в шоуто и сега трябва да ги избие-ще видим дали журито ще и го даде.
за американците ...10год личен опит, те винаги ти се усмихват а отзад са наточили брадвата...всичко им е фалшиво и външната им политика е същата, всичко...:)).
Прави ми впечатление като гледам чужди реалити формати от тоя тип, че в журито има много добри специалисти, които дават обективни оценки и никога не си позволяват да обидят някого от участниците. Напротив, дори когато им казват, че отпадат от надпреварата, го правят по такъв начин, че да ги подтикнат да продължат напред и да развиват таланта си. Има едно непрекъснато поощрение, за разлика от нашите оценяващи...
Вярно е, точно така е. Това всъщност е и характерна черта на азиатската култура, но в Америка, особено на западния бряг има много азиатци. Стела ми е фалшива и груба. Елен изглежда доста по-добре.
Не знам каква гимнастичка е била тази жена,но нещо не се вписва във визията на типична фина гимнастичка,прекалено груба е...За каскад/орка със сигурност е ок.
"В Америка нямаме такиве хора" И ние в България не искаме да имаме такива хора, които са забравили от къде са тръгнали за Америка.
и са страшни интерсчии. така ще завъртят разговора и цялата ситуация, че да бъдат максимално облагодетелствани. при англичаните такова нещо не съм срещала!
Аз пък си пия кафето с Брат Пит.....Пия си го и му говоря , а той ми се усмхва и слуша..............от плаката на стената ......
Нашите оценяващи са българи и не се различават кой знае колко от хейтърите във форума, така, че...
Не се взима това , което го няма . А тя си е дала празната глава още на първата година при пристигането си в Америка .
Хич не са млади по отношение на езика . Само , че лигнята дори тук в ЛА говори на английски и с българите , и гледа с пренебрежение когато се заговори на български .
аз всеки ден си пiя кафето с президента обама на телевизора, но не се хваля. нощем прекарвам в компанята на наи пищните порногърли, но също не се хваля. просто съм свикнал.
Гледах едни клипове с нея, за да бъда по-обективна. Иначе не гледам ТВ и не я знам коя е и колко е зла и отблъскваща на живо - факт е, че от някои снимки личи... Но!!! мога да кажа, че е много талантлива, прави нереални неща с обръч и не само :) На талантливите хора им е простено да са по-различни. Може да бъде зла колкото си иска, това е в основата на амбициите и конкурентноспособността й. Вижте например една Нешка Робева :D
Америка те чака, стани утре рано и дим да те няма. Ще правиш каскади, а лицето ти никога никъде няма да се вижда :)))
Абе Стелче,хубаво момиче си ама не ни я хвали тая америка че не се връзва със БАЛКАНАСИЯ синдром.На нас така си ни е добре.бъди здрава.
Хайде хайде, гроздето било зелено!!!!Много си е добра момата, и танцува супер и си е хубава! Не завиждайте, Балканци!