Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | life.dir.bg
назад

Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора

Миналата вечер членът на журито на Dancing Stars Галена Великова заяви, че страшно много е харесала танца на Стела и Наско, но според нея в представянето им е имало повече каскади и трудни поддръжки, отколкото самба.

Обратно в новината

Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Браво Стела! Успех! Недоволните да си завиждат! Дерзай! Без самочувствие няма успех!

Стела, гледай си танците, любовта и живота и грам не обръщай внимание на злобни коментари на нещастни хора. Нищо хубаво не можеш да чуеш от озлобен и дребен човек. Ти си фаворит с максимализма си, страстта към танца и лудостта, която носиш със себе си, характерна за всеки отдаден артист. Е, това дразни посредствените, но да не им обръщаме внимание, милите... Една ли имат нещо друго, което да оцвети живота им. А ти си... кралица! Попътен вятър във всичко, което правиш от душа и сърце! С теб сме и ти благодарим за огъня и удоволствието да сме на ръба, гледайки и съпреживявайки съвършените ви танци с Наско! :)

ти маи получи лек оргазъм, а

И що? Да не е на изпит по български, че да е длъжна да пише грамотно?

колкото по-висока е една претенция,толкова по-лесно се издънва нейния носител.абсолятно смешно звучи претенцията да присвоиш Америка за своя визитна картичка! успокой се,маце,все пак има и по-добри от теб и Америка не е твоя визитна картичка.

ти кого наричаш нещастен? не те ли е срам!? хората се дразнят от обидата и грубото отношение на стела, която каза че "ние нямаме такива хора в америка", т.е. всички хора не в америка са кофти! хорат, които си заделят от хляба за да пускат есемеси за нея. тук пишат всякакви хора, включително и известни и професионални артисти!

самочувствие е едно, а арогантност и простотия съвсем друго. не ги бъркай.

Коментираме, защото сме обидени, че една българка обижда така другите българи! Много бързо е забравила, че България е и нейна родина. Липса на всякакво възпитание и такт е това изказване - "Ние в Америка нямаме такива хора!" А Илияна Раева да вземе да покаже, че е сериозна жена - какъв е тоя тон, какви са тия коментари към участниците, какво е това лансиране на Стелла? Бъдете обективна, г-жо Раева!

На кой ръб сме точно?

БАЛКАНАСИЯ синдром включва ли нагъзване на всичко, що се пише за вносно?

Аз пък всичките танци на Стелла ги правя с вързани крака, даже ме каниха да участвам в балета на Майкъл Джексън, ама щото аз не съм такава и отказах...

Смешно е когато човек забрави от къде е тръгнал!

изцепките на стела почват да се доближават с тези на тоца крокодила.

в америка има всякаква сволоч от целия свят. има и свестни хора, но ти не си една от тях! изказванията ти го доказват недвусмислено.

раева я защитава, защото стела е била гимнастичка и е спечелила много медали за българия преди да навърши 15. през 199з заминава за америка и е потърсила политическо убежище(асайлъм) и започва да се занимава с хореография, участва в няколко рекламни клипа, а сега се явява като дизайнер на тениски. има таланти, но не е красиво да се самоизтъква така, още повече пред хора, с които нямат равен старт.

Боже, какви неща забелязвате! И какво значение има каква кожа има? Ти да не би да си перфектна?

Абе, какъв ви е проблемът на вас, в България, с 40-годишните и плюс? Вие цял живот все на 20 ще сте, да!

Те това е най-точния коментар!

"но да не им обръщаме внимание, милите"- демек и ти не си от посредствените. трябва да знаеш, че наистина щастливи хора, които са постигнали много, не се отнасят с такова пренебрежение и фукня.

От всички там зле е само Илиана Раева - озлобена женица и бухнала баница в лицето

Изказвания от сорта "там такива хора няма, там хората са еди си какви, за разлика от тук" са много тъпи. Навсякъде по света има всякакви хора. Добри лоши възпитани, невъзпитани, завистливи, луди, психари. То ако ще говорим какви хора има, най-масовите убиици съвсем не са от България примерно. Тука няма случаи някой да влезе в училище и да изпозастреля 20-тина 6-7 годишни деца примерно. Няма и чак толкова организирани педофилски групи, като във Франция и Белгия. Рядко се чува българин като отиде в чужда страна да се изпонапива като прасе, че чак и от балконите на хотел да се трепе, да замеря с камъни бармани и така. Не знам на какво се дължат подобни думи от хора които са се устроили в друга страна, така да я идеализират. Стела да не е сляпа или мисли че ние в България достъп до световни новини и предавания нямаме.

Много сте права.Да не говорим, че в Америка има най-много психари, защото там има най-голяма концентрация на всякакви хора.

Я си заминавай в Америка Стелла, чупи там стойки и се прави на великата американка, а не тук..айде, че Рики Мартин размита за тебе.

И да не забравиш да вземеш със себе си хубавецът -партньор, че той копнее за Америка, а не за Балшой театър.

Така е Мария, права си, все сбирщина са в тая Америка, щото сите тэпанари и глупаци са там, пък и нашите деца, на номенклатурата, все там бягат, а не в Болшой театър...

Такива крайни мнения са характерни за безродници като теб. Стой си там, където си /дано да е далече/ и се наслаждавай на средата от САМО перфектни хора.

Болни кратуни колкото щеш...

не и се сърдете...пияна беше горката!!