Коментари - Стелла страда по Наско Месечков | life.dir.bg
назад

Стелла страда по Наско Месечков

Каскадьорката вече страда заради бъдещата раздяла с танцовия й партньор от Dancing Stars – Наско Месечков

Обратно в новината

Коментари - Стелла страда по Наско Месечков | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Що не покаже среден пръст на американски полицай?

е този пръст я раздели с първото място.....мнооооооого просташки от нейна страна !!!!

е то нали знаеш, колкото и да се прикриваш и да се правиш на нещо повече един ден простотията няма как да не избие :)))

Безспорни фаворити! Бяхте най-добрите! Но за първо място в Булгаристан това не е достатъчно. А малкия г...ьо, го добутаха до купата. Ех балкански нрави и мошенгии!

Всеки има право на своите предпочитания.И когато г...ньо като 22222222222222222 отсича категорично за нещо, което според другите не е така, се поражда омразата,обидните епитети и разделението на нацията.

в случая си ти г....льото но освен ядене иска и акъл

Не смятам, че подобен език е атрибут на една госпожица с толкова големи претенции.......каруцарският език я оприличава на каруцарка!

Тази "каруцарка" участва в продукция на Джеймс Камерън, ума участия с Рики Мартин, има медали от състезания по художествена гимнастика и какво ли още не... А в България никой не псува, никой не показва среден пръст!!!

Е ...., как. Ние сме такива моралисти и двуличници, че няма накъде. Познавам жени, които се скъсват да коментират една съседка където си гледа сама двете деца - била к...а, защото излизала с 20 г. по - възрастен мъж от нея. А те всичките тези клюкарки едни прости к...и ....,не ми се говори. Та и тук така - ние не псуваме, пред съседите сме супер мазни, най- милите и съвършени сме!

Насето е як , ама каката не му пасва като партньор. Бълва само отрицателна енергия и комплекси. Какво прави още в България , крайно време е да се прибира у дома при тлъстите зомбита : )))

В началото харесвах Стела, но вече към края на шоуто си промених мнението, хубаво е човек да има самочувствие, но чак пък толкова си вирна носа, освен това не е единствената българка, живееща в Америка, та да ми прави разни пози и фасони. Това не мога да разбера на българите, които изчезват от България, тези които многа са се реализирали в чужбина, какво правят та се връщат тук и се фръцкат, че са голямата работа, еми стой си в Америка и не ми се прави на интересна.

Тя не е просто българка в Америка! Тя е успяла българка в Америка, по-успяла и от повечето американци в Америка! Поинтересувай се за този, който коментираш, преди да пишеш "мъдри" словоизлияния"!

Какво значи "успяла"? Смяташ ли , че само парите са успех?

"Тя сподели, че има буен характер и често псува и показва неприлични жестове, когато кара кола в САЩ. Но това не означава, че не е възпитана," ... Как се връзват тези две изречения?

Разбира се, че е възпитана. Получила е възпитанието си от улицата.

АКО ИДВАШЕ ОТ РУСИЯ И БЕЗ ДА МОЖЕ ДА ТАНЦУВА СТЕЛЛА ЩЕШЕ ДА ПОЛУЧИ ПРИЗА 1

Победителите са двойките на Ангел и на Елен. Те ни поднесоха истинско изкуство - много танц, красота, грация, техничност, чувственост, взрив от емоции, елегантност и феерия. Неща , които Стела колкото и пръсти да показва и да се драчи, не може да постигне.

Те не заслужаваха първото място , но интриганта Сърменов допринесе За тази победа. Цяла България вида, че най-добре танцуваха Наско и Стела.

ако беше мааааааалко по-културна.....

Статев

Един професионалист и един полу-такъв срещу хлапета.Голям талант-няма що.Комплексарка.Съмнявам се дори в малкото и име-вероятно сама си е добавила второто "л"

Селяндурът си е селяндур и в Ню Йорк, и в Лондон, а готиния човек си е готин и в Сусурлево.

А ти в качеството на какъв специалист се изказваш???? Селянка е баба ти! Аман от завистливи мишоци!

стелче, ти си истински мишок, злобна, нереализирала се петоразрядна артистка, която използва дори болестта си , за да манипулира общественото мнение, която искаше изкуствено да привлече внимание заради това, че 2 пъти си е разменила по 2 думи с рики мартин. а това, че сега наистина не можеш да разбереш защо хората не те харесват(просто защото всеки мозък си има лимит) ще те озлоби дори още повече.

Пак ли ти,ма ?СтеЛЛО? Мирен,мирен,казах!!!

СТЕЛЛА И НАСКО СА НА СВЕТЛИННИ РАЗСТОЯНИЯ ОТ ДРУГИТЕ,БЕЗЛИЧНИТЕ,КОИТО ЖУРИТО В ЛИЦЕТО НА ПСЕВДОДИРЕКТОРА,ПСЕВДОПОЛИТИКА И АКТЬОРА ПОДПИРАШЕ.

Когато е в България, да спазва правилата за поведение и на теб да ти покажат среден пръст пред такава милионна аудитория, по същия начин ще реагираш. А в Америка ако иска среден пръст да покаже и на Обама, само че, тогава може да отиде и на стола

аууууууууууууууу, а да ни влиза пред "многомилионна" аудитория може. Голями правила в булгаристан, голямо нещо, сидеров е пример

С Вили Марковска беше върха. Тук бяха повече каскади - наистина добри , но не красиви.

Като двойка им симпатизирах, защото и двамата танцуват страхотно, но като поведение и най-вече това на Стела съм разочарована. Не може една жена да седържи по този начин, непристойно е, още повече това е член на журито, трябва да има уважение и най-вече възпитание. Аз имам приятелка българка която живее повече от 20 години в Америка, но няма такова поведение. Значи всичко е въпрос навъзпитание. Жалко, харесвах я но след този жест си промених мнението. Гледах я в предаването на Кеворк Кеворкян "Всяка неделя". Беше с голямо самочуствие в което няма нищо лошо, но в случая тя смяташе че епостъпила правилно, ето това е нейния проблем.

а сега подробно коментирай, ако обичаш"влизането, излизането" на сърменов. Ако не си разбрала за какво става въпрос, марш в интернет да гледаш записа. Голямо плямпане, голямо чудо. Брей какви сте моралисти, ни псувате, ни показвате среден пръст. То и затова ни яздят както си искат и ни свалят по 10 кожи. Пречи ви, че е талант и е успяла, и е независима и свободна. Но за какво му е свободата на ганьо, важното е далаверката на всички нива. Е така и ангелчо спечели, не че танцуваше най-страхотно.

страшно просташко изказване. хората си имат свое мнение, половината коментиращи може би и не живеят в бг, така че чак да ни пречи стела е смешно и жалко изказване! нито пък имаш познанията , за да коментираш свободата на пишещите. смях!

бабка плачка

Ауууу,с буен нрав,ама възпитана...Просташкото ти самочувствие, неуважение към другите и самоизтъкване беше отблъскващо и отвратително.Приела си американската "ценностна "система и си загърбила българската сърдечност.

и да, възпитана е колкото актьора от журито псевдодиректор на таетър, който надълго и нашироко обясняваше в ефир, кое как й влиза, колко й влиза и ред още простотии. Но стела не е булгаристански тъпунгер за да ви обясни точно, защо му показа среден пръст. Но чули, недочули важното е да плюем всеки измъкнал се от смръдливите, булгаристански лайна. А прегледай в интернет какви лайна бълва сърменов, какви заключения за влизане и излизане прави

Да наричаш България Булгаристан показва само и единствено провинциален комплекс и простотия, който явно здраво ви тресе и теб, а доколкото видяхме и Стела. Не сме приритали за височайшата й особа, изобщо да не беше идвала, ако й е толкова под нивото да играе пред родна публика, пардон бивша родна. След като "примата" се изживява като американка, да беше си опитала силите в новата си родина, но не - там няма да я пуснат и до входа на шоуто, а тук ни разиграваше три месеца номера от селски вечеринки. Относно простотията - по-голяма простотия от тази да се правиш, че говориш родния си майчин език с акцент, НЯМА!!! Много поздрави на Рики Мартин и Мадона!

Тези двамата бяха номер едно по танци.

Тя тая Стела омъжена ли е и има ли деца?

защо питаш искаш да се ожениш за нея ли?

Аха

ДОБРИ ТАНЦЪОРИ СА И ДВАМАТА НЯМА СПОР , НО КАТО ПОВЕДЕНИЕ И ОТНОШЕНИЕ КЪМ ОСТАНАЛИТЕ УЧАСТНИЦИ И ЖУРИ ВЪВ ФОРМАТА ДЕНСИНГ СТАРС НЯМАТ АНАЛОГ- ЗЛОБА И ЗАВИСТ ,АБСОЛЮТНО ПРЕДНАМЕРЕНИ. РАДВАМ СЕ ,ЧЕ АНГЕЛ И ДОРИНА СПЕЧЕЛИХА

тази нямаше изобщо работа там, тя не живее в България, защо ще заема мястото на някой много по-утвърдил се българин, радвам се че й смъкнаха самочувствието като не спечели

ще кажеш, че за поста президент на България е дошла.

браво бе шестак,от такива като теб комплексари които ако се появи конкуренция започват да се жалват ми е писнало.....нямала работа тук....смотаняк,тя е печелила медали за БГ а ти освен да драскаш глупости какво си направил за страната си,че лаеш?????????

ей, тез танцьори бре, големи убавци!!!!!

Нека не се опитва да замазва положението. То си е въпрос на възпитание, а не толкова на буен нрав.

ТЕ ТРЯБВАШЕ ДА СПЕЧЕЛЯТ С КЛАСА НАД АНГЕЛ И ДОРИНА СЕ , НИКО ТУПАРЕВ Е РЕШИЛ ТАКА , пък балъците да пускат есемеси !

да ТЕ трябваше да спечелят,ама комплексарите българи не толерират хора със самочуствие.Те робуват на архаичното-скромността краси човека,а като нямаш други качества -ти остава само скромността.А този Ангел е един инфантил

комплексарите българи? голяма мърша си! иди се лекувай, защото ще става и по-зле по-нататък, но може и да няма лечение за теб! просто не всеки мозък има потенцяла да се развие дори и да попадне в благодатна среда(друг пример-стелллла)!