Николета Лозанова отново е блондинка
Водещата на „Поверително от NL” Николета Лозанова промени цвета на косата си и влезе в отбора на блондинките.
Обратно в новинатаКоментари - Николета Лозанова отново е блондинка | Лайф.dir.bg
Коментари
Николета е страхотна.Май много хора е плуят, но факта, че статитята ги е привлекла показва, че те е интересна жена и всички и завиждат.Нещастници!
Ех, ама в момента, в който остане без гадже веднага се появява в новините :))) 1-ва татуировка, 2-ра татуировка, пък цвят сменила...чакаме следващата обява "вземи ме" :)))
Права си за едно- профецията на пр.......ка изисква постоянни промени, иначе ще омръзнеш на клиентелата.
Най-хубавото на тези статии са коментарите. А самата статия дори не си и направих труда да я прочета. Страх ме е от броя на мозъчните клетки, които ще убия, ако го направя. :-)
Човек, вярваш ли че прочетох първите 3 изречения , но мисълта за коментарите ме завладя повече ха хааа.
Докога ще мърсите медийното пространство с живота и мислите на плупави и провалени хора в личен план. Няма ли да излезе някое интервю на някой достоен човек който е изградил добро семейство и възпитал добре децата си. Да сподели някой мисли за живота...Ама не пробутвате ни мъдруванията на тези олигофрени, без всякакъв морал и принципи.
харесвам дир, но засто ми изтривате коментара ? накурнява ,,доброто име ,,. тази с добро име ли е ? питам редактора ? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Тая плаче да я осъдят след време, че ще ражда грозни деца.Като наскоро прочулия се случай с китаеца, дето жена му родила 3 уродливо грозни деца, а тя била много красива.Зачудил се китаеца каква е причината и разбрал, че жена му - преди направените множесто операции, била отвратително грозна и я осъдил за обезщетение.Та и тая кифла-като 17 годишно момиче е ебаси тъпата бъчва в муцуната, а след 10 години-не можеш да я познаеш.Ама гените не се сменят и подобряват след пластични операции, така че има надежда:))
Абе Дира като ни занимавате ежечастно с тая може ли следващата новина да ни осветлите на'секъде ли е руса .
Просълзих се от умиление! Еламеритни вместо да се занимава с ежедневните си дела в областта на атомната физика, отишла на фризьор!!! Каква загуба за човечеството!
Николета закъсня с прическата. Миналата седмица при Гала Мара Отварачка в детайли обясняваше как ходила на фризьор , за да си обръсне косата по последна мода! Между другото, както всичко и отива на Ни Ло, дано не и хрумне да си върне визията от плеймейтските конкурси от 2006г. Изглежда като че ли е метнала сноп "Булана" въргу главата си!
Валери пък какво се оплаква като налита все на к...ви, вземи си някое нормално момиче, пък тогава ги дрънкай такива, ама не, ако не е парясница "жена не е" - пада ти се идиот такъв!
Кара си Поршето, обикаля света и пазарува Шанел на килограм.Има и по-красиви от нея, и по-умни, но тя явно има късмет.А доколкото дочувам май е уловила по-едра риба от Главата,Перуканчо и Валери взети заедно.
И какво от това?С Шанел или без си остава к....Късмета и може да го има всяко момиче, стига да си постави основна цел в живота - краката на английско "В".
алоооооо......защо пишете за това безлично момиче каяво е постигнало освен да се изтяга в някояя спалня
айде айде готино парче всеки като му падне няма да и прости ама пишете глупости дрънка от секъде
Не дрънка, ами направо си бие ... на кухо:) Аз пък не проумявам как хора като теб не разбират, че всеки поне средноинтелигентен човек се отвращава от простотията и тя няма как да го възбужда в каквато и форма да му се явява! Сексът е в главата, ако не си го разбрал си представям и ти какво дърво си;)
Лелеее, колко смотана е била преди 7 години.... Не знам на акъл дали е пораснала, но определено изглежда в пъти по-добре.
абе дайте да я видим тази Николета в цял ръст по бански без грим да я видим колко струва. то гроздето като е високо е кисело.....
Какво ли не прави пластичната хирургия;-)за визията на някой.Единственото което за сега;-))не прави да ти влива акъл в мозъка;-)а точно в този случай бая наливане трябва да падне;-)))
не знаех, че има "професии" изискващи определена боя за косата....нашите т.н. "звезди" би трябвало да са наясно, че не цвета на косата е важен, а дали циците и задниците са съблазнителни и разголени....за косата на кои му пука, бе моме....и с гола глава да си, ако ти се виждат циците и се таковаш на общо основание, ще просперираш в булгаристан....умните и малко останали хора си повръщат от отвращание тихомълком
по лесно е да се слагат снимки на вип персоните ни, предвид аудиторията, която се интересува от тях, а тя често е неграмотна или едва срича, подобно на самите вип персони
Парцалеса дел Тобосо била имала официален фен клуб. Интересувам се дали ще мога да имам честта да се добера поне до неофициалния и фен клуб.
Каква невероятна новина.Урааааааа.Николета Лозанова вече е блондинка.За следващата си гранде роля и препоръчвам да се обръсне отстрани и да си направи червен пънкарски гребен със зелени райета.Така ще е различна и оригинална, пък и на нейното лице отиват абсолютно всички цветове и прически.Ако се яви с тази си визия в Пловдив, обещавам да и стана фенка.
"Николета Лозанова отново е блондинка" Неееееее, защооооо! Определено повече те харесвах, когато беше брюнетка! Всичко бих направил за тебе за да станеш отново брюн! Даже бих се изсрал на главата ти!
Ами от долу какъв цвят си се боядисала?
николета дори не мисля да я коментирам, не си струва да си хабя думите. но се зачудих къде точно мисли валери да срещне "онази, другата жена"?!?
в библиотката