90-годишна танцьорка: Животът ми започна след 50
Филис Сюз танцува, спортува и е отдадена на йогата. Тя е на 90 години и с жаждата си за живот може да засенчи много 20-годишни.
Обратно в новинатаКоментари - 90-годишна танцьорка: Животът ми започна след 50 | Лайф.dir.bg
Коментари
и на 100г. да стане, дамата си е в час и е похвално, дано да успее и на 100, късмет, от такива хора трябва само да "попиваме" полза, да е жива и здрава...
Чудесно! Тази жена е вдъхновение и позитив! Да е здрава и със същия дух! Ще мисля за нея всеки ден. :))
Изкуството на живееш...това, което бих казала на тази дама, ако я срещна е "Благодаря за примера!"
Все е нещо, май на много хора така и не им започва реално живота, а само преживяват ден за ден до ... самия край.
Тази жена дали има семейство-мъж,деца,внуци ?
Може би, когато е била на 50, децата й са отлетели, може дори да е овдовяла по същото време. Имала е солидна причина да се захване здраво със себе си.
Уважаемата дама е истински бич за пенсиония фонд!Пожелавам на всички дами над 50 здраве и креативност!
личи си кои как експлоатира тялото си след з0-те год. започва да се усеща.поклон и правя на бабата гледам ежедневно малки момичета училищна възраст с тела на ч0 годишни лелки,а и лица,уясно е какво става с нацията ни....
Късничко ми се струва. За много хора на 50 живота отдавна е свършил.
Никога за нищо не е късно. Виж, в България мисленето е друго - всеки след 40 е обявен за "стар", цари повсеместен негативизъм, песимизъм и липса на вкус към живота. Браво на тази жена!
като си по-младичък, така вдигаш ли стойката......
Тази жена е пракрасен пример за нас. Лично мен ме вдъхновява да я следвам и безкрайно й се възхищавам. Да е жива и здрава!!!
ооо да, пожелавам си и на себе си и на всички дами на 90 да изглеждат така. Невероятно ееее .
Явно бабет е открила смисъла на живота и отчаяно се е вкопчила в него . За жалост все по-малко хора виждат нещо позитивно в това и нямат никакво желание да продължат на пред . Вижте колко са самоубийствата само през тази година
В никакъв случай не изглежда на 90! Има толкова свежо лице и младежко излъчване. Невероятна жена!
Браво на жената. Но ако е блъскала в ТКЗСто или е била електроженистка като мойта баба, едва ли щеше да изглежда така сега. И да живее с мизерна пенсия да добавя.. Разбира се, че поставен в добри условия човек може да направи чудеса със себе си. Но не всички имат този късмет..