Коментари - 90-годишна танцьорка: Животът ми започна след 50 | life.dir.bg
назад

90-годишна танцьорка: Животът ми започна след 50

Филис Сюз танцува, спортува и е отдадена на йогата. Тя е на 90 години и с жаждата си за живот може да засенчи много 20-годишни.

Обратно в новината

Коментари - 90-годишна танцьорка: Животът ми започна след 50 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако поддържаш Духа си постоянно буден и пазиш връзката си с Бог можеш да живееш вечно.

Мога само да се възхищавам на духа й ! Браво : )

Браво, бабо! На това му се казва дух! Да и жива и здрава!

Уникална жена, шапка й свалям просто.

Браво на жената. Но ако е блъскала в ТКЗСто или е била електроженистка като мойта баба, едва ли щеше да изглежда така сега. И да живее с мизерна пенсия да добавя.. Разбира се, че поставен в добри условия човек може да направи чудеса със себе си. Но не всички имат този късмет..

Вдъхновяващо и позитивно!

Бог със сигурност ще ти помогне ;)

Да бе, лежи на тая кълка. Поне ще си умреш уверен, че ще продължиш да живееш някъде си докато Вселената съществува :)))

В никакъв случай не изглежда на 90! Има толкова свежо лице и младежко излъчване. Невероятна жена!

Явно бабет е открила смисъла на живота и отчаяно се е вкопчила в него . За жалост все по-малко хора виждат нещо позитивно в това и нямат никакво желание да продължат на пред . Вижте колко са самоубийствата само през тази година

"Животът започва след 50", каза тя.. и си наля още 50.. ;)

Браво бабо!!Разби ги всички!! :)))

На 90?Да бе да!По-скоро на 60 с този външен вид!Да е жива и здрава и само така! :)

ооо да, пожелавам си и на себе си и на всички дами на 90 да изглеждат така. Невероятно ееее .

Браво ..нищо друго не мога да кажа бих добавил , дай боже и любов :)

Последните думи, които бих употребил по отношение на тази жена е "отчаяно" и "вкопчила".

Тази жена е пракрасен пример за нас. Лично мен ме вдъхновява да я следвам и безкрайно й се възхищавам. Да е жива и здрава!!!

Късничко ми се струва. За много хора на 50 живота отдавна е свършил.

Никога за нищо не е късно. Виж, в България мисленето е друго - всеки след 40 е обявен за "стар", цари повсеместен негативизъм, песимизъм и липса на вкус към живота. Браво на тази жена!

като си по-младичък, така вдигаш ли стойката......

Не, никога в живота си не съм правил челна стойка.

личи си кои как експлоатира тялото си след з0-те год. започва да се усеща.поклон и правя на бабата гледам ежедневно малки момичета училищна възраст с тела на ч0 годишни лелки,а и лица,уясно е какво става с нацията ни....

Уважаемата дама е истински бич за пенсиония фонд!Пожелавам на всички дами над 50 здраве и креативност!

Тази жена дали има семейство-мъж,деца,внуци ?

Може би, когато е била на 50, децата й са отлетели, може дори да е овдовяла по същото време. Имала е солидна причина да се захване здраво със себе си.

Не е казано, че е младичък, човечецът говори за себе си.

Ашколсун, маце! Това е то дух!

Поклон пред такива дами,да е жива и здрава още много години.

Евалла наборе!

Все е нещо, май на много хора така и не им започва реално живота, а само преживяват ден за ден до ... самия край.

Изкуството на живееш...това, което бих казала на тази дама, ако я срещна е "Благодаря за примера!"

Разбирам възрастната дама .Една жена с тази визия ,която е имала на младини,много е красива,нормално е да не може да се примири със старостта.Само у нас в БГ трудно се приема това.

Чудесно! Тази жена е вдъхновение и позитив! Да е здрава и със същия дух! Ще мисля за нея всеки ден. :))

Не, глупако, работила е и е натрупвала умения

и на 100г. да стане, дамата си е в час и е похвално, дано да успее и на 100, късмет, от такива хора трябва само да "попиваме" полза, да е жива и здрава...

Хехе, да не би като имаш мъж, деца и внуци, това да означава, че жив трябва да се погребеш?! Да ти имам "жизнеутвърждаващата" философия:))

ти пък къде видя политика? Става въпрос за средата на живот, стрес, ...