90-годишна танцьорка: Животът ми започна след 50
Филис Сюз танцува, спортува и е отдадена на йогата. Тя е на 90 години и с жаждата си за живот може да засенчи много 20-годишни.
Обратно в новинатаКоментари - 90-годишна танцьорка: Животът ми започна след 50 | Лайф.dir.bg
Коментари
Ако поддържаш Духа си постоянно буден и пазиш връзката си с Бог можеш да живееш вечно.
Браво на жената. Но ако е блъскала в ТКЗСто или е била електроженистка като мойта баба, едва ли щеше да изглежда така сега. И да живее с мизерна пенсия да добавя.. Разбира се, че поставен в добри условия човек може да направи чудеса със себе си. Но не всички имат този късмет..
Да бе, лежи на тая кълка. Поне ще си умреш уверен, че ще продължиш да живееш някъде си докато Вселената съществува :)))
В никакъв случай не изглежда на 90! Има толкова свежо лице и младежко излъчване. Невероятна жена!
Явно бабет е открила смисъла на живота и отчаяно се е вкопчила в него . За жалост все по-малко хора виждат нещо позитивно в това и нямат никакво желание да продължат на пред . Вижте колко са самоубийствата само през тази година
ооо да, пожелавам си и на себе си и на всички дами на 90 да изглеждат така. Невероятно ееее .
Последните думи, които бих употребил по отношение на тази жена е "отчаяно" и "вкопчила".
Тази жена е пракрасен пример за нас. Лично мен ме вдъхновява да я следвам и безкрайно й се възхищавам. Да е жива и здрава!!!
Никога за нищо не е късно. Виж, в България мисленето е друго - всеки след 40 е обявен за "стар", цари повсеместен негативизъм, песимизъм и липса на вкус към живота. Браво на тази жена!
личи си кои как експлоатира тялото си след з0-те год. започва да се усеща.поклон и правя на бабата гледам ежедневно малки момичета училищна възраст с тела на ч0 годишни лелки,а и лица,уясно е какво става с нацията ни....
Уважаемата дама е истински бич за пенсиония фонд!Пожелавам на всички дами над 50 здраве и креативност!
Може би, когато е била на 50, децата й са отлетели, може дори да е овдовяла по същото време. Имала е солидна причина да се захване здраво със себе си.
Все е нещо, май на много хора така и не им започва реално живота, а само преживяват ден за ден до ... самия край.
Изкуството на живееш...това, което бих казала на тази дама, ако я срещна е "Благодаря за примера!"
Разбирам възрастната дама .Една жена с тази визия ,която е имала на младини,много е красива,нормално е да не може да се примири със старостта.Само у нас в БГ трудно се приема това.
Чудесно! Тази жена е вдъхновение и позитив! Да е здрава и със същия дух! Ще мисля за нея всеки ден. :))
и на 100г. да стане, дамата си е в час и е похвално, дано да успее и на 100, късмет, от такива хора трябва само да "попиваме" полза, да е жива и здрава...
Хехе, да не би като имаш мъж, деца и внуци, това да означава, че жив трябва да се погребеш?! Да ти имам "жизнеутвърждаващата" философия:))