Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни”
Звездата на филмовата поредица "Бързи и яростни" Пол Уокър загина на 40-годишна възраст в автомобилна катастрофа.
Обратно в новинатаКоментари - Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни” | Лайф.dir.bg
Коментари
Искрени съболезнования от мен и цялото ни семейство - всички сме му фенове ! Сега ще преподава на Бог уроци по дрифт ....
Дир радвам се че ме послушахте!!! и написахте по тази тъжна новина!!! Стига с тази Андреа!!! Бог да го прости,страхотен пич беше
Жалко! Голям симпатяга! Защо му трябваше да се жертва за Филипините?! На тях не им пука, на нас ще ни е жал..
Явно не можеш да четеш или си доста глупав, за да разбереш съдържанието на текста. Не се е жертвал за Филипините, изгубили са контрол над колата. Какво обща има това с благородната кауза? Иначе жалко за младия човек! Мир на праха му!
такова се обадило,както живял,така и умрял,голямо чудо станало,та сте се завайкали тук,лицемери
Знам ,че са му харесвали високите скорости и е имал проблеми с полицията за това.Животът не е филм,тук няма дубъл.
Заради този глупав филм загинаха стотици младежи по света. Пълно е с боклуци по пътищата правещи се на бързи и яростни.
R.I.P.Тъжна новина!Мир на праха му!Много готин мъж! Колкото до долните коментари:Уважаеми,дали ще се правиш на "Бързи и яростни" в живота си е въпрос на самосъзнание и личен избор!В страната в която се намирам в момента има ограничения 50 км в населено място ,а около училища 30 км.Звучи абсурдно,но хората си ги спазват и няма инциденти,повярвайте!И пак до какво опираме:до самосъзнание,каквото в БГ липсва!
ако имате такива спортни коли не ги давайте на познати, защото за кола, която развива 100км/ч за 3-4сек. се изискват спец. умения и задължително се минава курс за управление на подобна спортна кола! всеки знае, че поршетата поднасят най-много от всички др. коли! те са опасни за каране! не ви ги препоръчвам... ако имате мощна спортна кола минете курс!!!
нещо като ирония на съдбата, цял живот рекламира бясното каране без мозък, и от това загива
Заради такива нещастни душици сме на тоя хал. Все някой друг ви е виновен. А родителите на правещите се? Дай да се правят само турски сериали по твоята логика
Смъртта е винаги до нас ! Един мъдър човек беше казал ,че тя е най-добрия ни приятел и учител и винаги стои до нас , зад лявото ни рамо и ако погледнем внезапно крадешком назад , може и да я зърнем ...
На всеки може да се случи! Шофьорът с Уокър е бил професионален състезател за Порше... RIP
Поднася баба ти... От 3 години работя за споменатата от теб марка, да за Порше. И съм карал всички актуални модели, сядал съм и в други спортни коли. Не съм професионалист и рядко карам по писти (освен ако не се налага изпразване на резервоара). Не знам ти в какво си сядал, но от Порше по-стабилна и сигурна кола аз не съм виждал. И ако си мислиш, че дрънкам, разгледай статиски за най-сигурни (спортни) коли и премисли дали си прав. Поздрав
Дааа. Смъртта е целта, а животът е пътят към целта. Всички вървим натам, кой по-бавно, кой по-бързо.
Порше... недозавива, поднася на завои заради грешния център на тежеста... И винаги се запалват при инцидент, проследете статистиката...
Не бих се притеснила ако сваря децата ми да гледат турски сериял, но много се притеснявам, когато децата ми гледат картун и супер7 и по-специално някои (повечето) от сериялчетата по тези телевизии. Понякога се питам дали от Закрила на детето имат представа какво гледат децата. Всички знаем че децата са склонни да подражават.
Не са загинали, заради глупавия филм! Загинали са, защото не са могли да направят разлика между измислица и реалност. Киното е илюзия - сядаш в салона за два часа, откъсваш се от реалността, преживяваш емоцията и си излизаш. Толкова! Ако някой няма достатъчно акъл да го проумее и разбере, вината си е негова, не на филмите. Стига вече сме обвинявали някой друг за собствените си простотия и неблагоразумие. Карайте внимателно, спазвайте правилата, уважавайте своя и на другите живот и подобни ситуации ще станат рядкост. Почивай в мир Пол!!!
Да, мъчно ми беше и за Георги Калоянчев и за Тодор Колев и за Чочо Попйорданов и за всички останали отишли си от нас, които съм харесвала и познавала като артисти. Други въпроси имаш ли? Защо трябва да опорочавате всичко със злобните си коментарчета?
Питам, защото на мен ми е по-мъчно какво се случва с Куркински, който е класи над този непознат за мен хубавец. Обаче никой не го пощади...
Колко жалко наистина, млад, хубав, чаровен и благороден човек да си отиде ей такa :( Съболезнования към близките и семейството му! Нека почива в мир!
Пол Уокър не беше само актьор и красавец, а и филантроп. Отделяше огромна част от времето си на благотворителност.
Бог да го прости! Жалко за този млад и талантлив човек. Каква ирония на съдбата... Филмът повече няма да бъде същия. :(