Коментари - Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни” | life.dir.bg
назад

Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни”

Звездата на филмовата поредица "Бързи и яростни" Пол Уокър загина на 40-годишна възраст в автомобилна катастрофа.

Обратно в новината

Коментари - Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе, не мога да ги разбера някои хора... ако нямате какво да кажете в такива моменти - ами помълчете малко! По-добре е, отколкото да говорите глупости - грозно е! Отиде си един страхотен актьор и човек! R.I.P Paul!

Жалко, много готин пич и актьор, как може такава нелепост да му се случи, не мога да повярвам, и защо готините хора си отиват толкова рано от този свят.

R.I.P

Потърсете снимки в гугъл. Карал е Porsche Carrera GT - спортен модел, който отдавна не се произвежда. Колата се е блъснала в дърво и е разрязана на две чак до седалките. С каква скорост е станало това, не мога да си представя.

може да са я доразрязали впоследствие, за да ги извадят

Поредицата е страхотна! Жалко за човека. Без него вече няма да е същото!

почивай в мир.

Не мога да повярвам, че дори и в такива моменти пак се сипят такива простотии, то вярно че простотията по хората ходи, но явно българина не го напуска. Какъвто ще да е той е човек Мир на праха му

четох новина, че са изгорели живи в порша и не можели да ги разпознаят, станали са на въглен. Просто нямам думи.

един техен прятел е видял,че пол е пасажера,бил е загубил сузнание,но заради пояра не е могал да се приближи *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Погледнато далновидно ,,Барзи и яростни,, много прилича на балг. филм ,,Козият рог,, и там добротата се наказа след години с тежка болест на положителните артисти.Само ,че при Пол се случи веднага след прикл. на сериалите.ЖАЛКО.

Това, че някой артист е добър персонаж във филм не означава, че е добър в реалния живот, нито ако е отрицателен герой, че е негодник в действителност! Четецо, трябва да четеш повече!

От коментара ти съдя, че нищо не знаеш за Пол Уолкър и това, с което се е занимавал освен актьорската игра. Мир на праха му!

Почивай в мир Пол !

Бог да го прости !!!

Отиде си млад и красив. Остава вечна икона, като Джеймс Дийн

DIR-а, нищо не казахте за един голям български общественик, който погребахме вчера- Ваклуш Толев. И него, и това момче, Бог да ги прости !

Аве бягай бе, тъпанар. Много го интересува някой за този, освен някакви псевдоинтелектуалци като теб.

Като ти чета коментара разбирам кой е тъпанар! Знаех си, че няма да издържиш и ще се издадеш! ;-)

Мамка му,Пол,това е обикаляща в ''кръг'' квартална улица,какво сте правили там с тази скорост от около 200 км/ч :(((((

този 'кръг' и двамата са го обикаляли стотици пъти, все пак е точно при тях си, ае перформанс. а какво точно е станало, само може да гадаем...

Тука някои по-долу се правят на физици и употребяват понятия, дето не разбират. Говорят за някои закони, "убили" двамата в колата, обаче го правят без да ги познават и затова ги бъркат. Защото закона за инерцията и закона за ускорението са малко различни, макар и познати като първи и втори закон на Нютон. Без да навлизаме в подробности - закона за инерцията казва, че масата по скоростта е импулса и е константна величина ако няма външно въздействие. А закона за ускорението пък гласи, че то е величина, която показва изменението на скоростта на движещо се тяло за единица време. И когато това ускорение стане 9,8 м/сек2, то получаваш т.нар. земно ускорение /някои му казват още свободно падане/. Ако това ускорение го насочиш нагоре, т.е. към небето, то преодоляваш земното притегляне /или гравитацията/ и излиташ в космоса. Не знам защо ги намесихте тия закони, за да "докажете" кой точно е убил двамата млади мъже, но надали е инерцията ако някой не ги е блъснал. По-скоро с това порше те са се опитвали да получат такова ускорение, че да напуснат земята. Е, успели са, макар и нетленно. Жалко, много жалко за погубените животи! Но мисля, че жаждата за повечко адреналин е основната причина за смъртта им. Заслужава ли си?

Не, че се заяждам, но малко си пооплескал нещата-простено ти е защото удара от ябълката, който ти помогна да откриеш един важен физичен закон, явно не е останал без последствия. Пък и възрастта си казва думата. На повече от 200 години и аз бих се чувствал малко дезориентиран... Земното притегляне в дадения случай е само силата, която е отговорна за сцеплението на гумите с асвалта.Тя обаче не е отговорна за смачкването на ламарините и излитането на "пилотите" през предното стъкло. Това е следствие от закона за инерцията. "Пилотите" се опитват да запазят скоростта си (при равномерно-праволинейно д-е), или да я увеличат(при д-е с положително ускорение) и тогава за нещастие... дървото ги спира. Енергията от удара, която както вече казахме е произведение от масата и квадрата на скоростта и се измерва в джаули, смачква колата и обелва кората на дървото...да не ставаме цинични. Другото ми уточнение е, че всяко тяло с ускорение по-голямо от 9,81 м/сек. кв. напуска земята НЕЗАВИСИМО ОТ ЪГЪЛА спрямо земната повърхност-просто пътят е по-дълъг, отколкото когато вектора на скоростта сключва ъгъл 90 гр. спрямо земната повърхност. Разбира се напълно осъзнавам, че точно това заглавие едва ли е най-подходящото за дискусии по школска физика, но се почувствах задължен да взема участие, заради големите учени, които са ОТКРИЛИ тези природни закони и които за съжаление не са част от общата култура на повечето ни съвременници.

Мда - който взема повече наркотици, отколкото може да понесе и кара по-мощна кола, отколкото може да управлява, бере ядове. Мир на праха му - човек е все пак.

Jalko che si otide tozi malad aktior. Toi izlachvahe krasota i dobrota. Ne e nikak spravedlivo da si otide po tozi nachin. Da mu pojelaem da jivee po-xubav jivot ot tozi.

наистина е по-добре да се замълчи вместо да се дрънкат глупости понякога... какъв живот пожелаваш? мъртъв е човека

След като знае,че Нисан Скайлайн и наследникът и GT-R са най-добрите коли в света, какво е правил в тая немска бангия! Мир на праха му!

RIP Paul!

Добър човек и добър актьор! Почивай в мир!!! Участието му е било с благотворителна цел, което говори много за него.

мноо яко как живота повтаря изкувството. сда се беше днимал в бавни и страстни.... над мадама щеше да пукне.

Никой не знае... кога за последен път ти говори... Никой не знае... кога ще поеме нагоре... Един Човек, който е тръгнал на път, за да помогне на хора в нужда, Човек с главно Ч! И да свърши живота си така ужасно, така нелепо! Много е тъжно и несправедливо! В такива моменти се питаш, Господи, има ли те?! Къде си?! Защо позволяваш това да се случи!?

Гледала съм го само в един, но много добър и тъжен филм - за кучета хъски - Осем герои. Страхотна роля. Дано почива в мир. :(

Бързи и яростни са чалгата в киното.

много тъжен момент беше ми любимия човек да си живее на онзи свят по добре от тука:-C

а ти докато бориш скръбта си.....се опитай да се научиш да ползваш точки и запетаи, щото звучиш като дебил (защо като?)

Ти си неграмотен, а даваш акъл. хахах......!

естественият подбор действа

Малка поправка - колата не е била Porsche Cayenne, а Porsche Carrera GT. Информацията е от Уикипедия. Но както и да е - жалко за човека...

Тъкмо това ли момче трябваше да бъде сполятяно от такава нелепа смърт...

Бърз и яростен до последно. R.I.P.

Много тъжна новина! :(

Ужасна новина!!! Беше красив мъж с хубаво, позитивно излъчване. Винаги е жалко, когато си отиде млад човек. Да почива в мир!

TIREX

щото красив? жалко защото млад- другите да мрат?? тъпи български говеда мрат да лижат гъзовете на чужденци.

Млад, стар, красив, грозен - не е нужно да си мъртъв, за да си мъртва душа.

чета коментарите и не мога да повярвам колко простотия и ограничение шари в булгария.отиде си един прекрасен актиор, идол на целия свят.преклон пред светлата му памет.много халко за хората в бг които вече нямя никакви ценности в тоя живот. саялявам за лошия превод, но идеята е ясна.

хамериканеца, явно си му бил/била голям фен. Наистина историята е тъжна. Но ежедневно в катастрофи умират хиляди хора. Защо неговата гибел да е по голяма трагедия? А ако ще говорим за актьорските му качества....добре е да замълча, но все пак нека кажа че не е съвсем като Пачино, ДеНиро и Хофман.

Напънал си се да кажеш нещо, но се е получило нищо. кой кого сравнява и защо трябва да го прави? Впрочем човек не трябва да ти се сърди - има много още да проглеждаш...

добрите хора си отиват по рано.

Що?Щот карат Поршета ли?

Парцал си.

Лека му пръст!

Мир на праха му! Чудесен актьор беше!

чудесен човек - вероятно , актьор - ....ко? не!

Идола на цяло едно поколение...Добър беше безспорно.Симпатяга...От Хонда трябва паметник да му издигнат.Бог да го прости...

Поколението ви е много смахнато щом един треторазряден актьор ви е бил идол.

хонда-монда.....човека знае какво да кара...и не е хонда

за съжаление гравитацията е закон който НЕ подлежи на обжалване. Дано го разберат и нашите състезатели по пътищата.Бог да го прости тва хубаво момче.

dsco@

Инерция, а не гравитация. Били за в автомобил, а не самолет.

когато се удариш челно в дърво работят силите на гравитацията,айде с тройка по физика не се изказвай неподготвен

и честито,може да се кандидатираш за лаурят на Нобел,току що измисли нов закон,за инерцията.

Това е съдбата на всеки джигит. Всички селяндури с голф 3-ки и беймвйета, фенове на Бързи и яростни имайте го предвид. Скоростта убива. А този филм вдъхновил милиони комплексари по цяк свят сигурно косвено е причинил смъртта на милиони. Запомнете селяци - автомобилите са средство за превоз, а не за избиване на комплекси.

Да направят всички автомобили - еднакви и максималната им скорост да е 50км/ч, а?

Да!

Ти явно самия си доста голям комплексар. Цял живот искаш да караш хубава кола и завиждаш на другите за придобивките им, но единственото, с което ще си останеш е смешната заплата от 550 лв. и мечтите.

Той ми е любимия ми герой в шоото

Дъ шоото мъст гол он брадър... :-)

унфорчантли шоото невър ендс

Всеки ден стават пътно-транспортни произшествия от шофьори, които возят безразсъдно вашите деца, вашите роднини, приятели и всеки ден се намира някой изнервен комплексар, който не може да си прави сметка и причинява смърт. Жалко, че тези хора са безразсъдни и безотговорни убийци.

Хареса ми един коментар от британски сайт за новини: My friends always tell me that I drive like an old lady. Well there is a reason why the lady is OLD! Та така, хора, карайте внимателно, и помнете, че независимо каква кола карате, или кой сте, вие не сте застраховани. Много е тъжно да видиш млад човек да си отива по този нелеп начин. Замислете се колко хора си отиват по този начин всеки ден, наистина тъжно. Почивай в мир, Пол Уокър!