Николета отпразнува рождения си ден с Валери
Тв водещата Николета Божинова отпразнува рождения си ден в компанията на съпруга си Валери Божинов и сред най-близките си приятели.
Обратно в новинатаКоментари - Николета отпразнува рождения си ден с Валери | Лайф.dir.bg
Коментари
хахаха НиЛо събрала само баджанаци на рожденния си ден... толкова са тъпи тия момчета, че даже не им е неудобно един от друг като са минали до един през леглото на джуджето...
Аман от простотий незнам защо обръщате внимание на най долната класа ,какво е Николета просто помислете пък искате децата да вървят в правият път...
Добре би било псевдозвезди като Николета , Антония Петрова , Мара отварачката и други подобни от време на време да прочитат коментарите под статиите и да се приземят от всенародната любов. И запомнете - не е от завист- смешни сте , да не кажа жалки , а може би и доста комплксирани.
А къде е Алисия?
Курволета и Чалгарчо Флюбения пак пускат статии в нета. Ауууу. Валери момчеее изяде си хляба ти, ама пусто като си гламав и като ти слезе всичката кръв в долната глава и само глупости праиш. Язък. А тая Пръцколетка оная и работа по-обща от на Мара общата. Аз бас ловя, че Азис я праска нищо че се прави на гей.
"Елитно" парти с още "по-елитни" гости..... А Валерката е пропуснал да си избели зъбките, бледнеят му пред тези на Николетка :)
Валерка, брат, с тая прическа гейска и с тоя пуловер селски... И в фк Миндя няма да играеш
пушенето не е ли все още забранено - едно от девойките мята цигарата в снимката . иначе е..си позьорщината. валери , бате , що с пуловер на клуб ? малко на селяния удря това....
Ха бе, зашто няа съветски двойки от малцинствата? Вий храсисти сте бе - ко прай Мюмюн И Айшету? А Пуртукал и Ружа от Кумлука?
Валери не мога до го позная, оприличавам го на Азис със черна коса
Дълъг пробег и голяма амортизация вече са тия! Ама пък благодарим, че днес нищо няма за Малката Перука и Ася Вакарелска, Крокодил Пернишки къде се снимал и Угоен Гущеров какво купил на Мара!
знаех,че пеевски е приятел с тия двамата и веднага ще ми скрият мнението.е,какво да правим това е свободното слово в бг.сега ще се обарнем как блиц,бг.те са по - широко скроени и уваяват мнението на всички.
И двамата са олицитворение на простотията в България.Другото го знаят всички, не е необходимо да се коментира.Жалко, че много млади хора се стремят към това, което са тия двамата.
У-ф-ф, най-сетне! От кога чаках новини за тези страхотни ВИП българи, едната СОТ-аджийка, другият изявен Палячо, който по най-смешен начин си заплю кариерата и стигна до дъното. Нещо Дир-ът ги беше позабравил тези дни, и аз толкова страдах - е, сега съм вече спокоен, отново са на първа страница. Само не знам по какви причини ги изтипосват в новините. Да не би да са направили нещо за България - та те, за 5 стотинки труд не са дали за държавата ни.
само аз ли забелязвам, че една от приятелките на Лозанова е забравила да си сложи полата/панталона?
Еми с него ще е, с кого друг , нали трябва да й плати сметката в заведението..........
Ха така, повече успешни ромски семейства. Само, че не от ромка плеймейка и горнооряховски ром футболист, а от ромка професорка в областта на сърдечната хирургия и ром квантов физик. Тогава България ще стане бяла държава..
Я тези двамата да ги зарадвам малко: -Завиждам ви! Много, ама много ви завиждам! Дано да се получило естествено, че иначе няма да е хванат.
Ох, дано се съберат! Сърцето ми се разхлопа от възможността тези прекрасни млади хора отново да са заедно!!!
абе тоя Валери много се е навлякъл, да не е с автобуса.
до всички шоа и журналисти, ако четете стига...едно и също кой къде как защо е ял ..ходил и правил..
Честно писнаха ми..всякакви от тези дето ни ги навират..българинът не е завистлив. .а ми омръзна..от това някакви хора само зашото имат 20 000 бона заплата да им слушам всеки ден простотиите ..петко николетка ..и разни ..7 милионна държава с много бедни и 5 -6 за които четем всеки ден .. ПИсна ми и дир не ме триите..
Милинките гъбълченцааааа! Дано се съберат отново и да свият гнезденце да си гледат пиленцата! Валерката ще играе в Миньор Перник, а Николетка - на Околовръстното - на Златната плочка! А ДИР всеки ден ще пише за тяхната любоФ - като едно време!
Ама Валерката какво алабросче е чучнал.Ще накарам съпруга и той да си заформи тази причесчица.Явно е фешън.
Искам да съм като тези от снимите!
боже ми те не са виновни че са такива неграмотни безлични и незабележими бедата е в това че имат пари и се навират там кадето не им е мистото.
Жалко ,че много хора не знаят по какво си личи циганката в Николета....Роговицата мили дами и господа е жълта като на хепатитно болен....и венците - лилавеят .....расов ген , няма що..