Коментари - Николета отпразнува рождения си ден с Валери | life.dir.bg
назад

Николета отпразнува рождения си ден с Валери

Тв водещата Николета Божинова отпразнува рождения си ден в компанията на съпруга си Валери Божинов и сред най-близките си приятели.

Обратно в новината

Коментари - Николета отпразнува рождения си ден с Валери | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

хахаха НиЛо събрала само баджанаци на рожденния си ден... толкова са тъпи тия момчета, че даже не им е неудобно един от друг като са минали до един през леглото на джуджето...

Аман от простотий незнам защо обръщате внимание на най долната класа ,какво е Николета просто помислете пък искате децата да вървят в правият път...

Добре би било псевдозвезди като Николета , Антония Петрова , Мара отварачката и други подобни от време на време да прочитат коментарите под статиите и да се приземят от всенародната любов. И запомнете - не е от завист- смешни сте , да не кажа жалки , а може би и доста комплксирани.

... а те дали могат да четат?!

Оooooooooooo, НЕ! Пак се почваааа! Милост!!!.......... :XXX

А къде е Алисия?

Мята салфетки по кръчмите...Нали това й е професията :)

Курволета и Чалгарчо Флюбения пак пускат статии в нета. Ауууу. Валери момчеее изяде си хляба ти, ама пусто като си гламав и като ти слезе всичката кръв в долната глава и само глупости праиш. Язък. А тая Пръцколетка оная и работа по-обща от на Мара общата. Аз бас ловя, че Азис я праска нищо че се прави на гей.

Валери го сбърках с Азис в първия момент.

Не мога да реша кой е с повече грим- НиЩо или момата Валерка????

несретници

"Елитно" парти с още "по-елитни" гости..... А Валерката е пропуснал да си избели зъбките, бледнеят му пред тези на Николетка :)

Валерка, брат, с тая прическа гейска и с тоя пуловер селски... И в фк Миндя няма да играеш

пушенето не е ли все още забранено - едно от девойките мята цигарата в снимката . иначе е..си позьорщината. валери , бате , що с пуловер на клуб ? малко на селяния удря това....

Ха бе, зашто няа съветски двойки от малцинствата? Вий храсисти сте бе - ко прай Мюмюн И Айшету? А Пуртукал и Ружа от Кумлука?

Валери не мога до го позная, оприличавам го на Азис със черна коса

Ами той и като поведение вече го докара до "онзи". Имат си и обща приятелка, по какво да ги различиш?? Нормално е да се объркваме вече...

Дълъг пробег и голяма амортизация вече са тия! Ама пък благодарим, че днес нищо няма за Малката Перука и Ася Вакарелска, Крокодил Пернишки къде се снимал и Угоен Гущеров какво купил на Мара!

знаех,че пеевски е приятел с тия двамата и веднага ще ми скрият мнението.е,какво да правим това е свободното слово в бг.сега ще се обарнем как блиц,бг.те са по - широко скроени и уваяват мнението на всички.

И двамата са олицитворение на простотията в България.Другото го знаят всички, не е необходимо да се коментира.Жалко, че много млади хора се стремят към това, което са тия двамата.

ДО КОГА ЩЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ТАЯ МАНГАЛКА...?!

У-ф-ф, най-сетне! От кога чаках новини за тези страхотни ВИП българи, едната СОТ-аджийка, другият изявен Палячо, който по най-смешен начин си заплю кариерата и стигна до дъното. Нещо Дир-ът ги беше позабравил тези дни, и аз толкова страдах - е, сега съм вече спокоен, отново са на първа страница. Само не знам по какви причини ги изтипосват в новините. Да не би да са направили нещо за България - та те, за 5 стотинки труд не са дали за държавата ни.

Тия май ползват някакъв ултра-фешън фотоапарат с вграден Фотошоп:)

само аз ли забелязвам, че една от приятелките на Лозанова е забравила да си сложи полата/панталона?

Еми с него ще е, с кого друг , нали трябва да й плати сметката в заведението..........

Ха така, повече успешни ромски семейства. Само, че не от ромка плеймейка и горнооряховски ром футболист, а от ромка професорка в областта на сърдечната хирургия и ром квантов физик. Тогава България ще стане бяла държава..

Я тези двамата да ги зарадвам малко: -Завиждам ви! Много, ама много ви завиждам! Дано да се получило естествено, че иначе няма да е хванат.

Ох, дано се съберат! Сърцето ми се разхлопа от възможността тези прекрасни млади хора отново да са заедно!!!

Тръпни си хахахахаха

Стигнах до "Тв водещата..." и спрях, щото ми стана много смешно.

до кога ??????

абе тоя Валери много се е навлякъл, да не е с автобуса.

Може и пеша да е стигнал. Я виж как му лъщи косата. Я дъжд, я сняг може да го е хванал.

до всички шоа и журналисти, ако четете стига...едно и също кой къде как защо е ял ..ходил и правил..

що ми скрихте коментара - И Е ПО ТЕМАТА И НИЩО ВУЛГАРНО НЯМА

Завалиите :))

Честно писнаха ми..всякакви от тези дето ни ги навират..българинът не е завистлив. .а ми омръзна..от това някакви хора само зашото имат 20 000 бона заплата да им слушам всеки ден простотиите ..петко николетка ..и разни ..7 милионна държава с много бедни и 5 -6 за които четем всеки ден .. ПИсна ми и дир не ме триите..

една дуЗИНА преекспонирани образи по всички предавания...

Мдааа така е

Това са богати хора,а изглеждат много евтино.

Защо ми се струва, че гледат като наакани?!

Милинките гъбълченцааааа! Дано се съберат отново и да свият гнезденце да си гледат пиленцата! Валерката ще играе в Миньор Перник, а Николетка - на Околовръстното - на Златната плочка! А ДИР всеки ден ще пише за тяхната любоФ - като едно време!

Ама Валерката какво алабросче е чучнал.Ще накарам съпруга и той да си заформи тази причесчица.Явно е фешън.

Тия разиграха сценката "Разделени сме, събрани сме" и всичко си продължи по старому.

Защо са ги замазали така, приличат на кокоши яйца :DDDD

Искам да съм като тези от снимите!

Замажи се като тях с фотошопа и си готов!

Недей, ще се получи нещо средно, сиреч травестит.

боже ми те не са виновни че са такива неграмотни безлични и незабележими бедата е в това че имат пари и се навират там кадето не им е мистото.

Жалко ,че много хора не знаят по какво си личи циганката в Николета....Роговицата мили дами и господа е жълта като на хепатитно болен....и венците - лилавеят .....расов ген , няма що..

Ники, много бързо ти порастна бреточето, кака.С к'ъв шампоан се миеш?

Тъжно ми е.Като отворя лайфа.Под снимката на Деян Леин и съпруг се пада снимката на Николета и съпруг.Разликата е очевадна.И си викам и звидити им различни и държавата.Нашти звизди ,като държавата ни.