Коментари - Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й | life.dir.bg
назад

Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й

Жасмина Тошкова от предаването „Сделка или не” засне екслузивна фотосесия с бременно коремче и разкри за пред списание LOVE style кой е бащата на детето й.

Обратно в новината

Коментари - Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Поради една или друга причина, на мен не ми се случи да бъда майка :( . Не очаквам съболезнования или пожелания от сорта на"Горе главата, все някога ще ти се случи!". Вече знам, че няма никога да позная тази радост! Четох коментарите ви с огромна болка! Има ли значение от кой е бременна Жасмина Тошкова?!?!? Важното е, че очаква бебче и Дай, Боже, да го роди живо и здраво!!! Това е смисъла в живота! Всичко друго е .... пустота.....

Толкова изоставени деца има на този свят, че е престъпление човек да не обмисли тази опция. Безкрайно чуждо и обидно ми е архаичното българско мислене, че ако не си го родил, не може да го отгледаш. И все се чудя на двойки, опитали безброй ин витро процедури в течение на дълги години, за които "осиновяване" е мръсна дума.

Вие колко осиновени дечица имате????

Подкрепям напълно написаното от red. Както винаги, отлично изказано мнение.

Аз пък винаги съм се чудила на хора, които не са имали репродуктивни проблеми как с лека ръка раздават съвети кой какви деца да отглежда и какви емоции да изпитва. Много ми е чудно, ако невъзможността да имате деца застигне и Вас дали пак от раз ще имате същата позиция? Оставете всеки да стигне до своите решения в живота си, без да си позволявате да ги съдите, защото не сте нито в дома му, нито в сърцето му, нито знаете в подробности живота му и чувствата му.

.."разкри"..? Че тя досега не знаеше ли..? Не можеше да си спомни или...?

Абе Дир- ници, кой го интересува кой ебащата? До кога ще занимавате хората с ИДИОТСКИТЕ си, жълти новини? Явно сте го докарали до там, че такива новини, да са ви на ТОП страницата. Нещастен, пожълтял сайт!

...и даже знае кой е бащата

Не съм пресметнала само дали вулгарните злобари или комплексираните явно грозници са повече които пишат във форума по публикацията за Жасмина. Всяко очакване на нов живот, на едно дете е красиво и пълно със съдържание. Защо опорочавате най- хубавия момент за жената ? Не разбирам! А ако се касае за вашата сестра или приятелка пак така ли ще реагирате? И без значение дали е или каква е ,в това време жената става истинска, осъзнава това което има смисъл в живота. Всичко друго е преходно. Може да го придобиеш и да го загубиш. Защо не цените това което не се постига с пари, което сме получили даром от родители или от Бога / семейството и любовта, външния вид, приятелите, страната в която живеем, способността ни да създаваме нов живот и т.н./? Жалко- оценявате високо само нещата за които се плаща! Жаси- бъди щастлива майка и дано един ден се гордееш с детето си!

Айде недей! Доживяхме златотърсачки да ни учат на морал и да ни учат, че най-важното не се купува с пари!

Жаси, напомняш ми на бай Симо Мадридския крадец, който докато ни грабеше, призоваваше "да гледаме по един позитивен начин на нещата".

илиева - човек вижда в другите собствените си недостатъци . аз грозници между коментращите не см видяла още и няма как да ги видя. има хора със страхотно чувство за хумор , но ти няма как да го разбереш

Ами докато щастливата "бременна" набляга на това колко малко килограми била качила и колко бил красив бащата - да, коментарите са логични.

Приятеля много красив,......докъто роди,.......я камилата я камиларя.

Не мога да повярвам, колко много злоба виждам на едно място.. и по-жалкото би било, ако всички тези коментари са написани от млади хора! Толкова много енергия и толкова негативно насочена? Познавате ли Жасмина? Говорили ли сте с нея? И не, няма обратна зависимост между визия и интелект!!! Да, представете си, че е възможно една жена освен красива, да бъде и интелигентна и приятна за разговор и мила и усмихната и лъчезарна. И да, представете си, че докато някой от вас, които изливате злобата си тук и се чудите, кой да обвините за житейските си несгоди, през това време тя чете, учи, работи, развива се. Ако имаше повече хора, които гледат на живота и мислят, като нея, определено света би бил едно по-хубаво място! И вместо да коментирате негативно под статии, които "не ви интересували", ами ... не ги четете или не коментирайте! Вместо това излезте, живейте, забавлявайте се.. или може би няма с кой? .. Бъдете живи и здрави!

- Жаси, ти ли си ма?

Мчи кой да е друг.

Po-konkretno kak : тя чете, учи, работи, развива се?

По гръб - "мисионерската", по корем, "кучешката", орално...

ДЕТ СЕ ВИКА ВЙ ВЪЙ ТАШАКЛЪРЪ - АЛЛАХ ДА ПАЗИ

ДОКАТО СЕ РОДИ МНОГО ВРЕМЕ - МНОГО БАЩИ

Много се извинявам доста съм прост но коя е тази титанка на мисълта с която ни занимават.

Слава богу, че не съм аз!

За целия екип на всяко предаване по всяка телевизия ли ще бъдем своевременно информирани кой кого е...л, коя забременяла, кой забременил, кой се напил, кой се оженил, кой се развел?

Ама верно ли той е таткото? Чудя се как е възможно момче с финансовите възможности и образованието на Хари Маджид да падне толкова лесно в капана на една треторазредна бургаска златотърсачка (не знам как да кажа евтина провинциална ....., без да ме цензурират)?

Аз ако съм на негово място ще поискам ДНК тест на детето като се роди.

Е и ти пък. Ако е бил много почерпен човека...

Толкова ли струва обичта му, надул и корема и ни брак, ни нищо. И тя е много отчаяна щом ражда деца, така на разни хора.

Радваме се, че е изяснила и за себе си този въпрос!!!

Ха хааа, различни сфери на бизнеса??? А какво стана с онзи с голямата възрастова разлика, с когото много се обичаха?

Това просто значи, че има много пари, ама не се знае откъде са. А и явно няма да ги има задълго. Татко му Зеки сигурно ще му резне издръжката, като разбере с каква се е хванал. Че и дете и направил!

А, на бас, че като и тръгнат контракциите ще реве с цяло гърло за епидурал - щяла да ражда естествено, щото не знае какво я чака.

епидурала не значи, че не раждаш естествено

Коя е тази бе, дировци?

Сън не ме лови от половин година, толкова ме вълнува тази "загадка"!

Така предлагам да се преименова, вече тази рубрика, която започна под наименованието хай-лайф. Някоя си забременяла, май от някой си.

Сега вече като знаем тази ''уникална'' новина, светът почна да се върти по друг начин, нали?!??!!!! Нито ме интересува кой е бащата, нито ме интересува тя. Но не мога да разбера защо тези хорица си мислят, че нас нещо ни интересува за тяхния измислен живот

Наистина ли Хари Маджид е таткото, както е писал някой по-долу в коментарите? Баща му Зеки със сигурност няма да е доволен!

Абсурд! Със сигурност става въпрос за някой друг Хари. Сирийците са хора със силен морал и Зеки Маджид със сигурност не би разрешил на първородния си син да му доведе снаха, която е минала през леглата на половин София и има вулгарни голи снимки по мъжки списания!

А мислиш ли, че синчето изобщо го е питало?

Ей много обичаме да се изказваме неподготвени бе ейй! Фамилията Маджид е от Ирак,не от Сирия бе умнико! И да, Жасмина ще ражда дете на Хари Маджид. Бащата не знам как се казва, но фамилията се свързва със KFC, Nord See и Domino's Pizza. За тези хора става дума!

Основните симптоми на бременността били липса на менструация, отпадналост, сънливост, лесна раздразнителност, огромен натежал корем... Като се замисля - май съм забременял... :)

Коя е тази, не знам, и не ме вълнува, но с тази новина вече съм спокоен, защото виждам нов момент в споделените тайни на разни моми, раздаващи се на добре облечени и богати спонсори. Те вече изтъкват името на даден богаташ, за да се знае от другите моми, че този вече е зает. Хитро, нали?

Аз съм човек, много видял и преживял. Вече рядко нещо може да ме изненада или очуди. И когато пиша, че съм очарован от коментарите, това значи, че те наистина са такива. Имам чувството, че пишещите с такова остоумие и ирония, са все ученици на Радой Ралин. Които са надминали учителя си. От тук се зареждам с положителна енергия. Аз от своя страна отговарям на жеста, като ви препоръчам да напишете само Роко Граната. Като се появи, тогава сами ще разберете, какво трябва да натисните после. Попробвайте. Едва ли ще съжалявате. Хев а найс ивнинг.

На-на-наа-на-на-нааааа-на..... Който пее, зло не мисли :)

"учуди", а не "очуди" - само най-фрапиращата грешка

чудех се как ще спя тази вечер,но вече всичко е наред,Успокоих се!!!!!!!!!!!!!

И тя незнае кой е бащатата толкова народ я е сонидрал,че може ад е всеки,ама Харито е изкопителната жертва ахаххахах

и аз бях там, и аз е.ах!

Този корем не е 5,6 килограма,а поне 9 ....писна ми някакви кифлета да лъжат,че били качили само 5,6 килограма до 6,7 месец. На всяка раждала жена и става ясно само като и видиш корема!Стига сте лъгали бременността е много красив и хубав момент за всяка жена,няма значение колко кг е качила,така че спрете да го изтъквате!!!

малиииииииии, какви коментари , винаги грозни коментари за хора успели повече от вас, нормално у нас, прост комплексиран народ , прости злобни коментари

Утре да не се окаже друг бащата интересно явно е палаво девоичето

Аха, Жаси, за която обявихте миналата седмица, че е бременна от "сигурни източници"

Тая девоика незнае каде си сваля гащите маиче

Правопис = мисъл!

Ми дайте една снимка да го видиме този красавец

Жасминчето като малко к.урвенце из Бургас преди години доста краставици обра,интресено как се намери рогоносец да реши на има дете от тази кофа за биологичен материал.Безмозъчно тъпа мастия.

И въх мари божке.Ам кък тъй.

Desislava

Ами пише по-долу един осведомен потребител, че човекът бил иракчанин...

TIREX

кравата обади, кой май и е тъпкача ама не бил оня ами бил много красив.

Май,май,като гледам и тя много не е наясно,кой е бащата на детето!

Да е честито на професор Тошков ще отглежда мелезче

Аре, не ме занимавай с глупости!

И Азис знае езици - български и цигански. Софи Маринова - и тя.

детето християнче или мюсулманче ще баде е вапроса

Въпроса е реторичен, но може да питаш Лияна. Тя е експерт.

Georgi

Детето винаги носи религията на майката!!! Факт във всички религии!!! Защото бащинството от както свят светува е предположение, а майчинството е факт...

Туй пък що за глупост беше. Или може би защото майката задължително приема религията на мъжа си в околностите.

Само преди няколко седмици, пишеше пак тук в дира,че въпреки разликата във възраста, някъде около 20 години, много се обичали, а сега ново 20 :-)

Помисли малко. Пише, че бил почти на нейните години. Ония предишния може да е бил на 65 а този само на 45.