Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й
Жасмина Тошкова от предаването „Сделка или не” засне екслузивна фотосесия с бременно коремче и разкри за пред списание LOVE style кой е бащата на детето й.
Обратно в новинатаКоментари - Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й | Лайф.dir.bg
Коментари
Поради една или друга причина, на мен не ми се случи да бъда майка :( . Не очаквам съболезнования или пожелания от сорта на"Горе главата, все някога ще ти се случи!". Вече знам, че няма никога да позная тази радост! Четох коментарите ви с огромна болка! Има ли значение от кой е бременна Жасмина Тошкова?!?!? Важното е, че очаква бебче и Дай, Боже, да го роди живо и здраво!!! Това е смисъла в живота! Всичко друго е .... пустота.....
Толкова изоставени деца има на този свят, че е престъпление човек да не обмисли тази опция. Безкрайно чуждо и обидно ми е архаичното българско мислене, че ако не си го родил, не може да го отгледаш. И все се чудя на двойки, опитали безброй ин витро процедури в течение на дълги години, за които "осиновяване" е мръсна дума.
Аз пък винаги съм се чудила на хора, които не са имали репродуктивни проблеми как с лека ръка раздават съвети кой какви деца да отглежда и какви емоции да изпитва. Много ми е чудно, ако невъзможността да имате деца застигне и Вас дали пак от раз ще имате същата позиция? Оставете всеки да стигне до своите решения в живота си, без да си позволявате да ги съдите, защото не сте нито в дома му, нито в сърцето му, нито знаете в подробности живота му и чувствата му.
Абе Дир- ници, кой го интересува кой ебащата? До кога ще занимавате хората с ИДИОТСКИТЕ си, жълти новини? Явно сте го докарали до там, че такива новини, да са ви на ТОП страницата. Нещастен, пожълтял сайт!
Не съм пресметнала само дали вулгарните злобари или комплексираните явно грозници са повече които пишат във форума по публикацията за Жасмина. Всяко очакване на нов живот, на едно дете е красиво и пълно със съдържание. Защо опорочавате най- хубавия момент за жената ? Не разбирам! А ако се касае за вашата сестра или приятелка пак така ли ще реагирате? И без значение дали е или каква е ,в това време жената става истинска, осъзнава това което има смисъл в живота. Всичко друго е преходно. Може да го придобиеш и да го загубиш. Защо не цените това което не се постига с пари, което сме получили даром от родители или от Бога / семейството и любовта, външния вид, приятелите, страната в която живеем, способността ни да създаваме нов живот и т.н./? Жалко- оценявате високо само нещата за които се плаща! Жаси- бъди щастлива майка и дано един ден се гордееш с детето си!
Айде недей! Доживяхме златотърсачки да ни учат на морал и да ни учат, че най-важното не се купува с пари!
Жаси, напомняш ми на бай Симо Мадридския крадец, който докато ни грабеше, призоваваше "да гледаме по един позитивен начин на нещата".
илиева - човек вижда в другите собствените си недостатъци . аз грозници между коментращите не см видяла още и няма как да ги видя. има хора със страхотно чувство за хумор , но ти няма как да го разбереш
Не мога да повярвам, колко много злоба виждам на едно място.. и по-жалкото би било, ако всички тези коментари са написани от млади хора! Толкова много енергия и толкова негативно насочена? Познавате ли Жасмина? Говорили ли сте с нея? И не, няма обратна зависимост между визия и интелект!!! Да, представете си, че е възможно една жена освен красива, да бъде и интелигентна и приятна за разговор и мила и усмихната и лъчезарна. И да, представете си, че докато някой от вас, които изливате злобата си тук и се чудите, кой да обвините за житейските си несгоди, през това време тя чете, учи, работи, развива се. Ако имаше повече хора, които гледат на живота и мислят, като нея, определено света би бил едно по-хубаво място! И вместо да коментирате негативно под статии, които "не ви интересували", ами ... не ги четете или не коментирайте! Вместо това излезте, живейте, забавлявайте се.. или може би няма с кой? .. Бъдете живи и здрави!
Много се извинявам доста съм прост но коя е тази титанка на мисълта с която ни занимават.
За целия екип на всяко предаване по всяка телевизия ли ще бъдем своевременно информирани кой кого е...л, коя забременяла, кой забременил, кой се напил, кой се оженил, кой се развел?
Ама верно ли той е таткото? Чудя се как е възможно момче с финансовите възможности и образованието на Хари Маджид да падне толкова лесно в капана на една треторазредна бургаска златотърсачка (не знам как да кажа евтина провинциална ....., без да ме цензурират)?
Толкова ли струва обичта му, надул и корема и ни брак, ни нищо. И тя е много отчаяна щом ражда деца, така на разни хора.
Ха хааа, различни сфери на бизнеса??? А какво стана с онзи с голямата възрастова разлика, с когото много се обичаха?
А, на бас, че като и тръгнат контракциите ще реве с цяло гърло за епидурал - щяла да ражда естествено, щото не знае какво я чака.
Така предлагам да се преименова, вече тази рубрика, която започна под наименованието хай-лайф. Някоя си забременяла, май от някой си.
Сега вече като знаем тази ''уникална'' новина, светът почна да се върти по друг начин, нали?!??!!!! Нито ме интересува кой е бащата, нито ме интересува тя. Но не мога да разбера защо тези хорица си мислят, че нас нещо ни интересува за тяхния измислен живот
Наистина ли Хари Маджид е таткото, както е писал някой по-долу в коментарите? Баща му Зеки със сигурност няма да е доволен!
Абсурд! Със сигурност става въпрос за някой друг Хари. Сирийците са хора със силен морал и Зеки Маджид със сигурност не би разрешил на първородния си син да му доведе снаха, която е минала през леглата на половин София и има вулгарни голи снимки по мъжки списания!
Основните симптоми на бременността били липса на менструация, отпадналост, сънливост, лесна раздразнителност, огромен натежал корем... Като се замисля - май съм забременял... :)
Коя е тази, не знам, и не ме вълнува, но с тази новина вече съм спокоен, защото виждам нов момент в споделените тайни на разни моми, раздаващи се на добре облечени и богати спонсори. Те вече изтъкват името на даден богаташ, за да се знае от другите моми, че този вече е зает. Хитро, нали?
Аз съм човек, много видял и преживял. Вече рядко нещо може да ме изненада или очуди. И когато пиша, че съм очарован от коментарите, това значи, че те наистина са такива. Имам чувството, че пишещите с такова остоумие и ирония, са все ученици на Радой Ралин. Които са надминали учителя си. От тук се зареждам с положителна енергия. Аз от своя страна отговарям на жеста, като ви препоръчам да напишете само Роко Граната. Като се появи, тогава сами ще разберете, какво трябва да натисните после. Попробвайте. Едва ли ще съжалявате. Хев а найс ивнинг.
И тя незнае кой е бащатата толкова народ я е сонидрал,че може ад е всеки,ама Харито е изкопителната жертва ахаххахах
Този корем не е 5,6 килограма,а поне 9 ....писна ми някакви кифлета да лъжат,че били качили само 5,6 килограма до 6,7 месец. На всяка раждала жена и става ясно само като и видиш корема!Стига сте лъгали бременността е много красив и хубав момент за всяка жена,няма значение колко кг е качила,така че спрете да го изтъквате!!!
малиииииииии, какви коментари , винаги грозни коментари за хора успели повече от вас, нормално у нас, прост комплексиран народ , прости злобни коментари
Жасминчето като малко к.урвенце из Бургас преди години доста краставици обра,интресено как се намери рогоносец да реши на има дете от тази кофа за биологичен материал.Безмозъчно тъпа мастия.
детето християнче или мюсулманче ще баде е вапроса