Коментари - Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й | life.dir.bg
назад

Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й

Жасмина Тошкова от предаването „Сделка или не” засне екслузивна фотосесия с бременно коремче и разкри за пред списание LOVE style кой е бащата на детето й.

Обратно в новината

Коментари - Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не бях чувал досега за Жасмина Тошкова, но много силно ме притесняваше въпросът кой е баща на детето и. Благодарение на тази световна новина се информирах и сега вече съм абсолютно спокоен :)))

Интересното е, откъде кравата знае, кой от всичките бикове е, дето са я качвали :-)

те затова не казват кой е бащата, уж ще ни разкрият кой е пък пак не разбрахме...

Да са щастливи! На всеки, който желае да му се случи, такава хубава случка!

По-правилно заглавие: Жасмина Тошкова предполага кой е бащата на детето й...

е тази куха ле.йка и какво ги интересува хората!

да е жива и здрава да роди здраво детенце

Toni

Какъв обрат само! Не бил чичката, хааа.

глупаво и безмислено саобстение. има стоиностни балгари,за които можете да пишете , а не за такива селянки, като тази на снимката,която никои не познава. пишете за веселин топалов-известен бг шахматист,но в чужбина .за балгарката спечелила "грами" и осте много други балгари известни в чужбина,но не и в бг.а може би и драскачите от дир.бг не се и чували за тях. транслитериран текст !

Хари, просто Хари.

Да е жива и здрава, следващото от брат му Хасан!

Desislava

Нямам си и на идея иракчанин ли е бащата или не. Жалко ако е всъщност... Хубаво момиче е, а все на такива мъже попада. Но Жасмина изглежа добре като бременна. Този кестеняв цвят й ходи.

Като й ходи да не вземе да й избяга? А после има изненадани от новината с мекането от вчера.

"Нанеси гел за изгаряне"

Desislava

Те така на тебе много неща ти бягат, ама какво да се прави... Важното е да се оплачеш тука в дир-а, че още нямаш диагноза

ЖАСмина...ДЖАСни-Ма...ПАС-мина... мога да продължа още, но това смятам е достатъчно...

Срам за Жасмина, да се оправдава, че детето не е от този дето ходила и живяла с него, а от друг, който бил млад хе хе, хаха:-))

И красив и знаел чужди езици, защото оня другия ръб като го показаха наистина беше смущаващо - та то да се похвали момето

Халоо, Каква новина,какво чудо? Най-сетне свтът пазбра кой е пръцнал в гащите на Жасмина...Новина над новините... Ако това не е идиотизъм,здраве му кажете....А колко са като Жасмина?

Казва, че новият и приятел е красив, защото ако е като предходния, може да си помислим, че се влюбва в тях само заради парите им. И аз съм карсив, ама нямам пари - дали някоя Жасминка ще ем хареса?

Е не бях спала да разбера. Аман от измислен елит в държавата ни.Ама тя девойката не е виновна, а тези които ни занимават с нея.

А бе, ако прилича на лисица в муцуната е ясно кой е бащата...

Говори няколко езика и е много красив ... е те сега вече си посегнах...

Аз си мислех че е Румен от Сделка или не :)

На Румбата дървото отдавна не му става, за това само търси повод да се поотърка в по-засуканите мацки в шоуто си...............

langlima

А коя е тя? И какво, по дяволите, ме интересува кой е той?! Боже, какви новини!

Не съм аз! Аз ако я жасна един път...

Руиз

Коя е Жасмина Тенчева ? Не всеки в България е длъжен да я познава.

Аз да ви прошепна само, че всъщност приятелят на Жасмина е иракчанин и името му наистина е Хари, по-точно Хари Маджид. Баща му има солиден бизнес в България в ресторантьорския бранш. Доколкото знам е регионален управител на веригите за бързо хранене KFC и Дънкин Донатс, както и на рибните ресторанти Nordsee. Синът му е около 30-31 годишен и наистина е доста симпатичен.

евала

Мерси, че ни светна. Аз си мислех точно, че е красив, умен и беден. И си викам- абе тая не я знам ама може и да не е златотърсачка, но добре че са коментарите за да се отворят очите на народа.

Вероятно човекът е свестен, нищо, че е богат и иракчанин. Горкият.

Desislava

ти по красотата му ли разбра, че е свестен?

Само че сем. Маджид са сирийци, а не иракчани. И не вярвам да става дума точно за този Хари; баща му не би допуснал момиче с такава репутация да влезе в семейството му.

Ама къжете как го е разкрила все пак. Знаете ли колко хора се съмняват и биха се възползвали от метода.

А защо въобще се споменава бившият приятел? Какво общо има с новината? Даже новината повече разкрива кой е бившият приятел (представен с две имена и професия), отколкото бащата на детето (просто Хари с разностранни интереси).

"Просто Хари" - уби ме! Като Хари Потър.

Или Мръсният Хари - известен каубой (бел. ред. = кравар)

Само да добавя, че бившият приятел на Жасмина - Марио Петров е собственикът на фирма "Стъклен свят" ЕООД - лидер в производството на стъклария и ресторантьорско оборудване. Фирмата му беше широко рекламирана по тв Планета" дълги години наред.

Ясно тогава кой й е купил някаква известност. Само че Хари е много красив! Е, вероятно пък има нужда от поддръжка, този Хари... Ама така е - все трябва да се жертва нещо - ими пари, или красота хахахаха

"Жасмина Тошкова разкри кой е бащата на детето й" А тя откъде е научила?!

Първо да изясним, коя е персоната Жасминка?!

Ха-ха, тоя щом е красив и говори няколко езика, значи е...Бойко Борисов

Разкрила бащата на детето,демек Хари - хахахахахахаха...... Тази "новина" ми оправи настроението :)))))

..серията ДНК тестове най-накрая е дала резултат..? Честито на печелившия! Да ви е живо и здраво бъдещото детенце! То не е виновно, че аз съм такава проста патка и завиждам на международните успехи на майка му.

Много кефиш!

Влизам в дир само заради коментарите ти. Разцепваш!

kokobrais

Олицетворение на тъпотата в българските медии, дори като чете и си представя гостите се затруднява. С Луканов са лика прилика , кат' два стръка иглика. Да се вземат!

Той има интереси в различни сфери на бизнеса - аз го разбирам: има много пари, ама никой не знае от къде :))))))))

Каква статия, какъв професионализъм! Имах чувството, че не е "новина", а обява...барем една снимка му сложете на тоя Хари и да се започва наддаването!

Много важно!Какво ни интересува това ,дето и не гледаме тъпото предаване!Добре поне ,че не е бащата оня недодялан водещ,дето и името му не си дадох труда да запомня,но знам ,че е голям чукундур!

ама "ко стаа бе "..????вав миналя вторник беше бременна . вав сряда - тя каза че не е ...днес пак вторник пак е бременна ...ми как стават тез работи , а ????????? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Не му слагайте снимка, че някоя от Златките/Николетките ще се заинтересува и ще оставим детето без баща!

Просто не е истина! Казвайте ги тези работи навреме! Ако знаете колко хора ходят на врачки и хвърлят боб за да разберат това.

Ще падна от смях!