Коментари - Кичка Бодурова: Не вярвам в коледни чудеса | life.dir.bg
назад

Кичка Бодурова: Не вярвам в коледни чудеса

"Мисля, че това е най-красивият сезон на Земята. Времето, когато чакаме Коледа", каза в интервю за БГНЕС и предаването "Стилист Капанов представя" певицата Кичка Бодурова.

Обратно в новината

Коментари - Кичка Бодурова: Не вярвам в коледни чудеса | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ама тя наистина се наричаше по едно време кита борова така било по-лесно на чужденците да изричат неиното име

еееееееееееееееее, начетох се и се погнусих от просташки коментари, е никога няма да се промени българина, свой срещу свой, борба до дупка!!!

Напълно съм съгласна с казаното от теб. Пренебрежение и незачитане към по-"старите" представители в българското общество, се демонстрита навсякъде. И много, много упорито. Такава безумна възрастова дескриминация е присъща на простите и зли хора с къса памет и липса на дългосрочно виждане. Българските "стари" са низвергнати отвсякъде, като почнеш от подигравателния размер на пенсиите, минеш през епитетите и облика, с който са представено по медиите и свършиш с глупаците по форумите, за които 30 годишните жени са "стари чанти". Обществото ни регресира в бесни темпове и отношението към възрастните е крещящ показател.

Така е.Едните с нищо не пречат на другите. Като искат път младите, да си го намерят. Не съм забелязала някой да ги спъва на всяка крачка. А и какво е това смешно деление на "млади" и "стари". Правилното е "кадърни" и "некадърни". Който може го може до живот.

За Поли лоша дума не мога да кажа.Свежа, мила.Бъди винаги такава слънчице.

КИЧКЕ, ЗАЩО СИ СЕ ОБЕЗОБРАЗИЛА ДО ТАКАВА СТЕПЕН, ЗАЩО СИ СЛАГАШ ТЕЗИ ПРОЗРАЧНИ ДРЕХИ И КЪСИ ПОЛИ. ИЗГЛЕЖДАШ, МАЛКО Е ДА СЕ КАЖЕ СМЕШНА, ПО СКОРО СТРАШНА

Никак не я харесвам Кичка Бодурова-никога не съм я харесвала.

Ами белким ви се сбъдне мечтата да останете вечно млада...