Кичка Бодурова: Не вярвам в коледни чудеса
"Мисля, че това е най-красивият сезон на Земята. Времето, когато чакаме Коледа", каза в интервю за БГНЕС и предаването "Стилист Капанов представя" певицата Кичка Бодурова.
Обратно в новинатаКоментари - Кичка Бодурова: Не вярвам в коледни чудеса | Лайф.dir.bg
Коментари
ама тя наистина се наричаше по едно време кита борова така било по-лесно на чужденците да изричат неиното име
еееееееееееееееее, начетох се и се погнусих от просташки коментари, е никога няма да се промени българина, свой срещу свой, борба до дупка!!!
Напълно съм съгласна с казаното от теб. Пренебрежение и незачитане към по-"старите" представители в българското общество, се демонстрита навсякъде. И много, много упорито. Такава безумна възрастова дескриминация е присъща на простите и зли хора с къса памет и липса на дългосрочно виждане. Българските "стари" са низвергнати отвсякъде, като почнеш от подигравателния размер на пенсиите, минеш през епитетите и облика, с който са представено по медиите и свършиш с глупаците по форумите, за които 30 годишните жени са "стари чанти". Обществото ни регресира в бесни темпове и отношението към възрастните е крещящ показател.
Така е.Едните с нищо не пречат на другите. Като искат път младите, да си го намерят. Не съм забелязала някой да ги спъва на всяка крачка. А и какво е това смешно деление на "млади" и "стари". Правилното е "кадърни" и "некадърни". Който може го може до живот.
КИЧКЕ, ЗАЩО СИ СЕ ОБЕЗОБРАЗИЛА ДО ТАКАВА СТЕПЕН, ЗАЩО СИ СЛАГАШ ТЕЗИ ПРОЗРАЧНИ ДРЕХИ И КЪСИ ПОЛИ. ИЗГЛЕЖДАШ, МАЛКО Е ДА СЕ КАЖЕ СМЕШНА, ПО СКОРО СТРАШНА