назад
Кичка Бодурова: Не вярвам в коледни чудеса
"Мисля, че това е най-красивият сезон на Земята. Времето, когато чакаме Коледа", каза в интервю за БГНЕС и предаването "Стилист Капанов представя" певицата Кичка Бодурова.
Обратно в новинатаКоментари - Кичка Бодурова: Не вярвам в коледни чудеса | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018