Жана Бергендорф е новият „Х фактор” на България
След безапелационнoто си представяне във финалната вечер, Жана зае първо място и остави след себе си Наско - на второ и Ана-Мария - на трето място.
Обратно в новинатаКоментари - Жана Бергендорф е новият „Х фактор” на България | Лайф.dir.bg
Коментари
Честито на победителката! Според мен носителката на Х фактор беше пеещата, артистична и танцуваща Теди. Според мен в Жана има нещо , с което тя ми прилича на скандалната Рут , Дано не е използвала сълзливата семейна история, за да спечели вота на зрителите.
Прекрасна! Безапелационна! Неповторима! Браво, Жана! Дано успехът и късметът са винаги с теб!
Беше ми фаворит не толкова заради гласовите си възможности, колкото каот присъствие, артистичност. Можеш да пееш перфектно, но ако не можеш да спечелиш сърцето на публиката... Успех и пожелавам, въпреки че от Графчета и Пол Геновчета- най гениалните според медиите изпълнители, място за други няма. Къде изчезна Маги Джанаварова- невероятен глас - като мама и тате нямат кинти и връзки изчезна незаслужено от полезрението.
накрая един победител,които не е нагласен! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Формулата за всички формати(за спечелването им)е ясна:разказваш сълзлива история и печелиш!Благородна кауза,семейна драма....Да,пее Жана,но ако не беше разказала на всички драмата си,щеше да е по-убедителна победата и.
Говорите глупости и хейтите, аз гледах само финала, не й знам за "мелодрамите"... Ами че тя просто отвя дечицата, които бяха на финала с нея. Нямаше база за сравнение просто, то и резултата накрая си беше очеизваден ;)
Значи имането на представа е Едно от Три(нали само от финала) претенции. Наско е по-харизматичен от Ана-Мария и беше единствен от трима под ОГРОМНО сценично напрежение. За мен беше удоволствие да гледам на живо почти целия сезон, и желая ЗДРАВЕ и късмет на всичките тези борбени хора : гласове, тела и сценична постановка и да- спонсориран пиар!
Аз пък не гледах това предаване, защото ми беше скучно, но финалът снощи го проследих. Много се радвам, че спечеи Жана -изключително силен и хубав глас има. Дано не се затрие като всички победители в музикални реалита в България. Има европейско излъчване. Дано има успех. Много се надявам, ако това предаване има следващи сезони, да изберат други водещи и най-вече стилисти, защото ония снощи изглеждаха като.... Няма да казвам какви....
На мен лично не ми харесва пеенето на Жана. Крещи сякаш иска да надвика всички. Да й е честита победата! Аз лично си пуснах изпълнението на победителката от тази година на "Гласът на България", съжалявам, че не помня името на момичето, то също изпълни песента на Уитни Хюстън - за мен - класи над Жана. Слушах и парчето на Богомил от миналогодишния Екс Фактор- по-добро изпълнение и приятен текст, докато на победителя Рафи- тъпи текстове и мелодии. Това си е мое мнение и неочаквам някой да е съгласен с мен.В тази връзка се надявам , че Нелина и Ана-Мария , които бяха мои фаворитки ще се развият добре в музикалния бизнес и с интерес очаквам песни от тях.
ЖАНА, УНИКАЛНА СИ И ПОБЕДАТА ТИ БЕШЕ АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕНА!!! РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ И ВЯРВАХ, ЧЕ ТИ ЩЕ БЪДЕШ ПОБЕДИТЕЛЯ НА Х- ФАКТОР!
Браво, Жана! Честито, моето момиче! Никой друг не заслужаваше да победи. Не обръщай внимание на негативните писания - в България винаги се мисли и пише за конспирация, когато някой българин някъде печели нещо. Гласът на човека, неговата артистичност и истинска емоция не мога да бъдат нагласени.
Останах с впечатлението, че за най-талантливо пеене се счита гръмогласното пеене. Жана почти през цялото време крещеше, демонстрирайки безспорно силния си глас. Надвика всички, включително и Любо, и така... спечели.
Пуснах си после "I have nothing" в изпълнение на Уитни Хюстън ... Дааа ...
Сравнение между двете правете, ако сте бил/а на концерт на Уитни Хюстън на живо. Слушайки вкъщи СД-та със студийни записи или с изчистени и обработени концертни записи не е коректно. При емоцията, която вчера Жана изпитваше изпълнението й беше прекрасно!
Не знам как пее, но мен ме плаши.
Безспорно най-тъпият Х- Фактор за всички времена и страни. Бездарни водещи, самодейни изпълнения, кареоке шоу без никакво творчество и самозамаяно жури. RIP
Отново победи пошлоста пред интелигентноста и младоста
Ама защо сценичните им костюми са толкова кичозни и безвкусни? Това момче са го облякли с един памучен потник и златисто сако върху потника. Или Ана-Мария полугола на сцената, нужно ли е това, за да пеят добре? Не съм гледала предаванията и затова не коментирам пеенето, но предполагам, че учасниците имат голям талант, щом са стигнали до финала. Просто се подразних от сценичните им костюми.
Финала беше много хубаво парти като за края на сезона, само недоразумението Наско само незнам защо толкова го лансират и го добутаха до второ място, което не заслужава определено при всички пеещи и талантливи хора, които си тръгнаха много по-рано.Саня да си го продуцира, като си го харесва толкова много, небеше нужно да го бутат толкова напред цялото жури.Нямам против рапа да си пее момчето в този стил, но тук се търси комплексен артист с глас с присъствие и най-вече пеене, видяха всички колко пее рапърчето, ужас.Браво на Жана заслужава си победата Интересна е има глас екстравагантна е и дано има много успехи в кариерата си.
Когато пя песента на Енрике Иглесиас пак ли не ти хареса-момчето е страхотно-хора разни, разни идеали...
млад,185 см,спортист,сини очи,тъмна коса,чаровна и заразителна усмивка,не на последно място-МГ възпитаник.......представяш ли си колко тийнейджърки им текат лигите(а в днешните педалски времена и на не малко момчета) само като го видят това момченце!?!?! А кой според теб пуска СМС-сите...баба ти от села или точно тия момиченца,а? Така,че съвсем нормално да е втори пича!
Жана пее добре, спор няма... Но има нещо в излъчването , което не ми допада...Лично аз харесвам тембъра на Ана-Мария много повече. Но продуцентите си гледат интереса и от кого ще изкарат най-много пари след шоуто. Със сигурно това няма да са 15-годишни деца, които нито по нощни клубове могат да пращат, още учат и т.н. Всичко в крайна сметка е бизнес и затова беше масираната PR-кампания за детето и майката. Но тук по-важното е, че такива предавания дават шанс на много млади и талантливи хора. Показват, че България не е само чалга, а има световни гласове. Михаела Филева беше една от първите отпаднали от миналия Х-фактор, но направи най-яките песни. Успех на всички, дано продуцентите и Саня!!! си размърдат з..ниците и развържат кесиите , за да слушаме хубави български песни!!!!
Казах и пак казвам, договорите са безсмислени, само да ги прочетете. И авторско парче да имате ще го вземат и продадат продуцентите, дори прехвърлят на трети лица/вероятно чужденци/ и така нашите тарикати продуценти си вземат комисионните. Що се отнася до съдържанието им - по-близко са до административни актове отколкото договори. Безсмислени неустойки и обвързване. Така е в шоубизнеса - безплатен обяд няма!
Браво Жана, радвам се, че правдата победи!!! Не е така с Ана-Мария. Наско ми е много симпатичен младеж, но е на светлинни години след Ана-Мария!!!!!!!!!!!!!!
Обаче като вокалната бленда на Ана Мария няма друга!
Изобщо не споделям - силен но изключително дразнещ, метален глас. Без никаква чувственост и изразителност, мекота в него. Радвам се, че не спечели, този метален глас ми режеше мозъка просто и едвам го изтрайвах. Въпрос на вкус.
Защо беше нужно да ни посвешават във "великата й кауза да си върне детето", след като така и така си има талант?? После взе, че се оказа, че "злодеят", който й е отнел детето, щял да идва с него да живеят в България. Тъпо!
ако някой си направи труда да проследи съдбите на победителите в тези и подобни конкурси и предавания ще установи истината, че тия звезди имат кратък полет и кариера. много рядко, дори и на запад, се ражда истинска, дълготрайна звезда. що е така-не ми е ясно.
Ами вземи погледни Адел от къде е излязла.
написал съм, че са рядкост , а не че няма. освен адел има още 2-3 имена, които може да се срещнат по сцените, но годишният брой конкурси в европа и сащ е значително по-голям. мнозина си останаха с по 1-2 до 3 хита като мика, например.
Не участвах заради тъпия договор. Иначе щях да ги смачкам! Все пак успех на Жана, ще се радвам да се запозная с нея.
Музикалното недуразумение Наско го добутаха до второто ямсто. Щеше да е мега нагло ако беше станал победител на фона на толкова много талантливи участници