Джордж Клуни вече не е ерген
Холивуд изгуби най-желания си ерген на една от най-изисканите брачни церемонии в европейски стил.
Обратно в новинатаКоментари - Джордж Клуни вече не е ерген | Лайф.dir.bg
Коментари
Би ли ми обяснил някой какво значи "частна брачна церемония", понеже аз за държавна не се сещам...
Явно не само аз остарявам. Като го гледам тоя колко се е сдедосал направо се успокоявам.
А блага ракия ще пием ли?
е готини са и двамата! пожелавам им дългогдишен семеен живот и много деца и да не се проявят като много други холивудски двойки.
Глупостиии, нашите "журналисти" пак не са разбрали. Ще се женят в 12:00 в понеделник, снощи са били ергенското и моминското парти, днес са на официална вечеря, утре са по разходки...
Много е важно,че холивудската държанка N 683 се е бракувала.Като го прочетем и ще забравим,че американците и евреите са терористи и престъпници.
Цялата работа е нарочно обмислена да се вдигне максимум шум - американски актьо, пък британска адвокатка, пък от ливански произход, сватба във Венеция, то не бяха посещения при майката на Джодж то не бе боядисване на къщата и това е само началото. Сега всеки ден ще ни информират за медения месец