Коментари - Джордж Клуни вече не е ерген | life.dir.bg
назад

Джордж Клуни вече не е ерген

Холивуд изгуби най-желания си ерген на една от най-изисканите брачни церемонии в европейски стил.

Обратно в новината

Коментари - Джордж Клуни вече не е ерген | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Би ли ми обяснил някой какво значи "частна брачна церемония", понеже аз за държавна не се сещам...

ами сватбената церемония не е била в общинския съвет,нали разбираш!!??нали се сещаш-граждански брак.

А дека са ги записале?? Часно ...

Явно не само аз остарявам. Като го гледам тоя колко се е сдедосал направо се успокоявам.

А блага ракия ще пием ли?

Блага-блага-колко да е блага? Шишето с ракията отдавна е продупчено.

браво кефи ме

клуни и преди не беше ерген, не се прави на умен

е готини са и двамата! пожелавам им дългогдишен семеен живот и много деца и да не се проявят като много други холивудски двойки.

И аз им пожелавам, ама за другото ... Дано, ама надали ...

избега ми съня,бре.....

Глупостиии, нашите "журналисти" пак не са разбрали. Ще се женят в 12:00 в понеделник, снощи са били ергенското и моминското парти, днес са на официална вечеря, утре са по разходки...

Много е важно,че холивудската държанка N 683 се е бракувала.Като го прочетем и ще забравим,че американците и евреите са терористи и престъпници.

8901

Утре искам новини от първата брачна нощ: кое,къде,колко и т.н.

Цялата работа е нарочно обмислена да се вдигне максимум шум - американски актьо, пък британска адвокатка, пък от ливански произход, сватба във Венеция, то не бяха посещения при майката на Джодж то не бе боядисване на къщата и това е само началото. Сега всеки ден ще ни информират за медения месец

е в това има нещо съмнителто

Джордж Клуни вече не е ерген.... Цял ден всички БГ-ТВ-та ми го натякват. Най-после се сетих защо. Защото въпросният ДжоКлу най-вероятно вече не е девствен. Каква новина!