Де Ниро и Скорсезе отново работят заедно
Американският актьор и режисьор Робърт де Ниро разказа в интервю за "Digital Spy", че отново ще работи с режисьора Мартин Скорсезе.
Обратно в новинатаКоментари - Де Ниро и Скорсезе отново работят заедно | Лайф.dir.bg
Коментари
абе тия що не си гледат спокойно старините и внуците, ами се напъват! големи актьори, ама то всяко нещо си има граници
Защо, да не би да са се скарали за нещо, за някоя жена например :-;. То от мъжете, друго не може да се очаква.
И картинката щеше да бъде пълна. Казвам се Ал, но не Жаро, не и Грийн, просто Пачино, Ал Пачино.
колко пъти ще играе гангстер, омръзна ми тоя сюжет вече! 21 век сме, да измислят нещо друго.
"Такси Драйвъра" не съм сигурен дали Някой може да го Повтори, даже в по-анемичен вариант. Но Тези Двамат Могат Да Повторят и По Ентят, каквото си искат. СТАРАТА ПУШКА ГЪРМИ и МОЖЕ ДА ТРЕПЕ "И БЕЗ ПАТРОНИ".
Тия "обичайни заподозрени" претоплят старата манджа. По-лесно е, а и паричките са гарантирани.
ужас какви са тез пенсьонирани дедета? Някои от вас чул ли е за тех... и как може в български чат да пишите на американски.... кво е туй " и хеард уоу паинт хоусес" ... самнявам се да има такваз тъпа книга с туй налумно заглавие. тез пенсии с писмеикър на кви гангстери ще са праят.... америко нестига че събра целия буклук по света ами и ни го пробутваш под формата на секти и хомосексоалузъм. вече да си интелегентен и умен е гавра. да повърнеш кеф направо
Веднага изчезвай при твоя любовник Путин. Да ти даде руска пенсия от 50 рублями на тримесечие. А като бонус ще те изпрати на почивка в Сибир с еднопосочен билет. Америка му била виновна! Загубеняк!
mean streets, cape fear