Де Ниро и Скорсезе отново работят заедно
Американският актьор и режисьор Робърт де Ниро разказа в интервю за "Digital Spy", че отново ще работи с режисьора Мартин Скорсезе.
Проектът за гангстерския филм се разработва от много години. "Правим го... Ще се случи по някое време догодина" - казва холивудската звезда. Допълва, че бавно, бавно нещата вече се задвижват.
Във филма Де Ниро ще пресъздаде образа на наемния убиец Франк "Ирландеца" Шийрън. Неговите помощници в престъпленията ще са актьорите Ал Пачино и Джо Пеши. Прочутият тандем Робърт де Ниро - Мартин Скорсезе е оставил във филмовата история ленти като "Разяреният бик" и "Шофьор на такси", а също "Добри момчета" и "Казино".