Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден
Новият клип "Hello" на Адел е гледан 25 милиона пъти за един ден.
Обратно в новинатаКоментари - Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден | Лайф.dir.bg
Коментари
все гледаме да ухапеме,нека се вгледаме в нашите бухали като Жана ,която е като дрогирана,не знам как гласуваха тя да спечели формата,ама явно бая народ е скаран с музиката,Адел има своето присъствие и своя стил,е ако беше като другите нямаше просто да бъде една по различна певица ,а сливаща се с тълпата
...това момиче има не глас,а...гласище. Но някак си,не чувствам магията, нещо не достига. Може би бленда в гласа и, или излъчването, не знам.Това си е мое мнение разбира се. Иначе имам свое обяснение,защо е толкова маниакално популярна в англоезичните държави - Англия, Австралия и Канада,а вероятно и в САЩ. Ами защото е....пълничка. Като живях малко в източна Англия се уплаших - масово младите момичета мятаха един"бифтеци", бая заоблени бяха.И отгорена това- къси поли, клинове, които стоят направо селски на една пълна жена. Просто милиони британски и канадски девойки виждат в нея..себе си: )....но няма лошо, така поне няма да имат комплекси: ) апропо - много ми хареса идеята със стария телефон. Направо в десетката! Да му писне на човек от глупостите, които слуша по цял ден - "а сега си купете по-новата версия на ...", която "версия" на следващия ден вече е остаряла: ).
Изобщо не ми хареса нито песента, нито клипа. Живея във Америка и добре, че сте вие да пишете, че да реша да чуя що за хит е тази песен. Всеки ден във колата си пускам различни радиостанции, но тази песен не се върти никъде.
оффф, аман от много разбирачи и експерти по всичко тука. Предполагам, че Адел сън не е спала да чуе какво мислите за песента й. На 27 год, един от най-добрите музиканти на столетието, с повече пари от кралицата, два платинени албума, какво още има да доказва?
Пример за това как името може да продаде и най големите глупости...
Точно така е, както са казали за операта, че никога няма да умре защото няма простотия която да не може да бъде изпята.
В случая огромната реклама продава. Огромният брой е натрупан от желание да се информират хората и от любопитство какво точно е наложило тази реклама. Тези, които са си изградили име в музиката не се нуждаят от реклама и по- малкото гледания на техни клипове са от ценители на тяхното творчество. Хубавите неща не са в големи опаковки .
Парчето НЕ ме грабна - at all. Има нещо гнило в излъчването на това момиче. Не случайно Фил Колинс нарече Адел - "Малка хлъзгава рибка".