Коментари - Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия? | life.dir.bg
назад

Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия?

Британският принц Хари (31) е влюбен в 19-годишната гръцка принцеса Мария-Олимпия, внучка на последния крал на Гърция Константин.

Обратно в новината

Коментари - Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия? | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Хари е пич, народно момче. Тая малка префърцунена кифла не ме кефи.

На никой не му пука за мнението. Айде ся върви си пий кафето с народния човек Хари, дето явно го познаваш лично от 20-на години.

Владко, по-спокойно, това, че си беден, озлобен и нещастен не значи, че трябва да храчиш наляво и надясно. Така затъваш още повече. В следващия живот ще се преродиш в нещо по-зле от обикновен тъпак, ако така я караш. Аз Хари не го познавам лично, ама му личи, че е пич.

Как не можах да се родя в някоя свестна държава бе. От тука до Марц, като кажеш ГЪРЦИЯ и народа знае, аааааа, Гърция, окай, супер! И глей кво става като кажеш че си от България, гледат те като насран, питат това къде е, ама руски ли говориме там, какво ядеме и простотии некви...За всичко това благодарности на българските политици, изедници гадни!

Хайде, хаде, пак някой друг ние виновен.Ти българин в чужвина виждал ли си?Ходил съм на много екскурзии и като пристигне автобуса, бягам далече.Улиците се заливат с Бай Ганьовщина.

Не си прав според мен. Вземи един глобус и поразгледай - Африка, Азия, Латинска америка (90% от населението) е в пъти по-зле. БГ не супер, ама не е съвсем зле!

да, понеже като кажеш Литва, Словакия или Словения всички знаят къде са и какви езици говорят...хайде моля ви се с тези глупости.

Промени си гражданството , бе келеш : ))))) Стани марЦианец например . Никой не те спира в България , границите са отворени и то широко. Аре , друм !

Леле, колко си прост! Това, че някой не знае къде е България , според теб е израз на високата му образованост и култура ли?

Боже, как им завиждам - млади, богати и красиви!!

Мисля, че и теб още си те бива.

Мичето по манекенски слабичко, но не е грозно дете. Просто с майка си са "чаровни" като Парис Хилтън. А Хари - добре, че е принц. Иначе си заслужава пиян йоркширски булдозер на литър джин с грейка и джапанки.

Вземаш като млада да е слаба, че като остарее да е нормална. Вземи си я млада и нормална и като стара ще си имаш кит!

Много се радвом, тя е гръцка принцеса, дядо му крал Филип, също е с гръцко потекло. Браво ! Подхождат си много !

Стига комънъри в Кралската Фамилия.Редно е Хари да вземе Принцеса.

Като вкараш половин кило узо - става.

Баце, аз да вкарам половин кило узо, па ти ме занимавай с принцеси.

Плоска е като тапет...

Вижте снимки, видяхме - той с костюм, камуфлаж, тениска и шорти, тя - гола. Все пак добре, че не е обратното.

Тя е гръцка принцеса, но не е гъркиня. Както и нашата, гръцката монархическа династия не включва хора от управлявания народ.

Кажи, кои висши аристократи в Цяла Европа са по народност от народа? И сега и преди 1000 години също така?!

Адолф Хитлер, например.

си прав, друже, но майка му на Хенри е такава - има ирландска, шотландска и английска кръв, а точно тях управляват.

Ми принц е момчето, принцеса ще си вземе, няма да ме вземе мене я :)

Начи и тебе има кой да те вземе:)Аз не съм принц ама съм много свестно момче:)?Довечера как си?

на Харито батко му принцеса ли взе?

Тоа кръвосмесен може да има която си поиска принцеса, а той моля ти се са нафърлил на тоз чироз гръцки....... таз прицеса от кое кралство произлиза, е тъй да питам.....

кво рече с тва тоа кръвосмесен?!? май рече на всеослушание,че си неграмотник.

"мишко", баба ти е свирила на елински дудук, затова не имала време да възпита майка ти в нещо по-добро и индеректно тебе.....

Към всички, които не харесват момичето: тази година ама мнооого кисело грозде роди лозето. :)

Па и кисело па и зелено, ма казъл е народа като не става не става сега! Не можеш го промени това! Макар, че в наше време сичко мое да се промени ма да видим де! :)

В лице си е направо грозновата, но тялото й е супер. Но на мен ми харесва принц Хари - страхотен пич, бохем и широка душа. Метнал се е на Даяна, а не на улавия си баща :)))

Доколкото ми е известно, Гърция отдавна е република и не знам да има принцове, принцеси и т.н. паразити. Тая на снимката е принцеса толкова, колкото баба ми е кралица.

защо има принцове и цар? И защо като е република има герб с корона?

Не знам къде ги виждаш в България принцовете и царете??? Това, че някои медии услужливо наричат мадридското недоразумение цар, а неговите отрочета принцове и принцеси, не ги прави такива! България е парламентарна република с конституция, в която никъде не се споменава за такива титли. А короната в герба символизира независимостта и държавността, такъв има и в други гербове на държави, които не са монархии, напр. Полша.

Монархията изглежда е в човешката природа. Колкото и да се експериментира с републики, накрая все някой президент става като цар. И уж няма аристокрация, а с времето потомците на големците ги наследяват. Комунистите избиха старата аристокрация, уж за да има равенство и после хоп на тяхното място - техните деца потомствени управляващи.

По-добре да е Цар с потекло,отколкото Президент-селско недоразумение.Гените си казват думата винаги

Измишльтини разни!"Позарен бил", дълбоко се съмнявам.Само като видите избранниците му досега, ще разберете, че тази принцеса няма шанс.Извинете за грубостта...

пиче, пиче

хари сигурно е бил яко надрусан, за да хареса кривите и крака ! и какво ни интересуват тези паразити, които не са работили и един ден ! грацкят крал е абдикирал много отдавна по собствено желание, така че тази грозота на снимката не е никаква принцеса ! транслитериран текст !

Ето че имало и красиви гъркини. А принц Хари е много готин, харесва ми, а и е бохем пича

Принц Хари става все по-грозен и по-грозен, а девойката е анорексично слаба, което изостря чертите на лицето й и фигурата и я прави плашеща!

Красива?? Честно?!

На мен ми прилича в тяло на кльощавата Венета Райкова.Скоро имаше публикувани нейни снимки по бански.

Тая ми е като за юнашко лашкане душманската.

как жълтите вестникари правят от всяко вдигане на патката на някакъв си английски мухлъо новина?

Грозна върлина. Най-подходяща е за това, което си е избрала, т.е. закачалка за дрехил

Това прозрачно момиченце за да си позволи да застане до палавника на британската корона трябва да избухне много силно, в противен случай ще си остане невидима.

Време и ние да си изберем царска династия- фамилията гаджеви,сидераста ще е цар- батюшка,деничка- василиса прекрасная,а сачмата джуниър- княз Иванушка дурачок!

Гърция имала принцеси Направо съм в шок Не знаех

има, има! и дядо му на Хари също е бил някакъв гръцки принц, преди да се ожени за баба му. Тогава обаче се е отказал от другите титли. та Хари и оная мома са нещо като братовчеди, ама то това е характерно за всички със синя кръв из европата.

Чети История вместо да се шокираш.Заради неграмотни и недочели книгите си управници светът тръгна надолу...

От времената на Шумер и Месопотамия, през Египетската и Римската империя, хората в са гледали нагоре - в случая нагоре по обществената стълбица. Тези по-надолу копират и коментират начина на живот на тези по-нагоре. И рубрика "Лайф" е имало при всеки сезонен панаир в Щумер, както и при всеки сбор на хора в Древен Рим. Поредния и поредната :) Да са живи и здрави!

не мога да повярвам, че има гръцки произход.

Физически красива е, но толкова овчи поглед има това момиче - бездушен, празен.

е как пук го прецени тва от 5 снимки на круст :д *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

И перманентно отворена уста.