Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия?
Британският принц Хари (31) е влюбен в 19-годишната гръцка принцеса Мария-Олимпия, внучка на последния крал на Гърция Константин.
Обратно в новинатаКоментари - Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия? | Лайф.dir.bg
Коментари
Хари е пич, народно момче. Тая малка префърцунена кифла не ме кефи.
На никой не му пука за мнението. Айде ся върви си пий кафето с народния човек Хари, дето явно го познаваш лично от 20-на години.
Как не можах да се родя в някоя свестна държава бе. От тука до Марц, като кажеш ГЪРЦИЯ и народа знае, аааааа, Гърция, окай, супер! И глей кво става като кажеш че си от България, гледат те като насран, питат това къде е, ама руски ли говориме там, какво ядеме и простотии некви...За всичко това благодарности на българските политици, изедници гадни!
Хайде, хаде, пак някой друг ние виновен.Ти българин в чужвина виждал ли си?Ходил съм на много екскурзии и като пристигне автобуса, бягам далече.Улиците се заливат с Бай Ганьовщина.
Не си прав според мен. Вземи един глобус и поразгледай - Африка, Азия, Латинска америка (90% от населението) е в пъти по-зле. БГ не супер, ама не е съвсем зле!
да, понеже като кажеш Литва, Словакия или Словения всички знаят къде са и какви езици говорят...хайде моля ви се с тези глупости.
Промени си гражданството , бе келеш : ))))) Стани марЦианец например . Никой не те спира в България , границите са отворени и то широко. Аре , друм !
Боже, как им завиждам - млади, богати и красиви!!
Мичето по манекенски слабичко, но не е грозно дете. Просто с майка си са "чаровни" като Парис Хилтън. А Хари - добре, че е принц. Иначе си заслужава пиян йоркширски булдозер на литър джин с грейка и джапанки.
Много се радвом, тя е гръцка принцеса, дядо му крал Филип, също е с гръцко потекло. Браво ! Подхождат си много !
Като вкараш половин кило узо - става.
Вижте снимки, видяхме - той с костюм, камуфлаж, тениска и шорти, тя - гола. Все пак добре, че не е обратното.
Тя е гръцка принцеса, но не е гъркиня. Както и нашата, гръцката монархическа династия не включва хора от управлявания народ.
Ми принц е момчето, принцеса ще си вземе, няма да ме вземе мене я :)
Начи и тебе има кой да те вземе:)Аз не съм принц ама съм много свестно момче:)?Довечера как си?
Тоа кръвосмесен може да има която си поиска принцеса, а той моля ти се са нафърлил на тоз чироз гръцки....... таз прицеса от кое кралство произлиза, е тъй да питам.....
Към всички, които не харесват момичето: тази година ама мнооого кисело грозде роди лозето. :)
В лице си е направо грозновата, но тялото й е супер. Но на мен ми харесва принц Хари - страхотен пич, бохем и широка душа. Метнал се е на Даяна, а не на улавия си баща :)))
Доколкото ми е известно, Гърция отдавна е република и не знам да има принцове, принцеси и т.н. паразити. Тая на снимката е принцеса толкова, колкото баба ми е кралица.
защо има принцове и цар? И защо като е република има герб с корона?
Не знам къде ги виждаш в България принцовете и царете??? Това, че някои медии услужливо наричат мадридското недоразумение цар, а неговите отрочета принцове и принцеси, не ги прави такива! България е парламентарна република с конституция, в която никъде не се споменава за такива титли. А короната в герба символизира независимостта и държавността, такъв има и в други гербове на държави, които не са монархии, напр. Полша.
Монархията изглежда е в човешката природа. Колкото и да се експериментира с републики, накрая все някой президент става като цар. И уж няма аристокрация, а с времето потомците на големците ги наследяват. Комунистите избиха старата аристокрация, уж за да има равенство и после хоп на тяхното място - техните деца потомствени управляващи.
Измишльтини разни!"Позарен бил", дълбоко се съмнявам.Само като видите избранниците му досега, ще разберете, че тази принцеса няма шанс.Извинете за грубостта...
хари сигурно е бил яко надрусан, за да хареса кривите и крака ! и какво ни интересуват тези паразити, които не са работили и един ден ! грацкят крал е абдикирал много отдавна по собствено желание, така че тази грозота на снимката не е никаква принцеса ! транслитериран текст !
Ето че имало и красиви гъркини. А принц Хари е много готин, харесва ми, а и е бохем пича
Принц Хари става все по-грозен и по-грозен, а девойката е анорексично слаба, което изостря чертите на лицето й и фигурата и я прави плашеща!
Красива?? Честно?!
как жълтите вестникари правят от всяко вдигане на патката на някакъв си английски мухлъо новина?
Това прозрачно момиченце за да си позволи да застане до палавника на британската корона трябва да избухне много силно, в противен случай ще си остане невидима.
Време и ние да си изберем царска династия- фамилията гаджеви,сидераста ще е цар- батюшка,деничка- василиса прекрасная,а сачмата джуниър- княз Иванушка дурачок!
Гърция имала принцеси Направо съм в шок Не знаех
има, има! и дядо му на Хари също е бил някакъв гръцки принц, преди да се ожени за баба му. Тогава обаче се е отказал от другите титли. та Хари и оная мома са нещо като братовчеди, ама то това е характерно за всички със синя кръв из европата.
От времената на Шумер и Месопотамия, през Египетската и Римската империя, хората в са гледали нагоре - в случая нагоре по обществената стълбица. Тези по-надолу копират и коментират начина на живот на тези по-нагоре. И рубрика "Лайф" е имало при всеки сезонен панаир в Щумер, както и при всеки сбор на хора в Древен Рим. Поредния и поредната :) Да са живи и здрави!