Внучката на Теди Москов се казва Самуила
Преди около 40 дни една от най-популярните фамилии у нас – тази на семейство Москови, се сдоби с нов член.
Обратно в новинатаКоментари - Внучката на Теди Москов се казва Самуила | Лайф.dir.bg
Коментари
E, то бива снобарщина , ама това изпълнение удари дъното. Абе, Москов - в кюпа при Амповия граф да си се наддумвате по вашенски си там... Софийската псевдо-интелигенти и наследниците им - една торба смотаняци.
Ебати и режисьора прост. Как може да е толкова ограничен. Неговото било единствено с това име. Добре че е бил тати та да го бута в живота.
Сега ми хрумна защо намаляваме най-бързо - щото сме най-древният народ, и ни е време да изчезнем.
Има много красиви имена, но това определено не е от тях. Но приказката за човека и името е много вярна: "Човекът прави името, а не обратно". Дано родителите й я възпитат, образоват и Самуила да е щастлива, желана, обичана - това е най-важното!
Ами не е първата Самуила, влез във фейсбук и ще ти се появят поне 50 регистрирани Самуили...Язък.
Стефан ли е или Тодор, и Тодор може да се пише Стефан, и Стефан Тодор, но както и да е, всичко хубаво и бебето и младите, само дето се изложиха с манията си за оригиналност и помпозно тръбене с едно българско име, което очевидно е носено от хиляди други представителки на женския пол у нас.
Ами нещо като Борил, т.е. искам да съм оригинален и да се направя на българин ама нито имам фантазия нито познания по история (в случая с Борил). Пак като не е Борила е добре.
да бе да, самата българщина се е въплътила в това име...абе, като не знаете, що се излагате и драскате квото ви падне?!
Горкото дете, колко има да му се подиграват в детската градина и училище. Пълни глупости са това да не измислиш име преди да се роди.
Хората от тази фамилия са леко налудничави. И този гледа изоглавено, като чичо си д-р Менгеле.
А Александра какво е? Същото. А Валерия? А Виктория? Да не изреждам, че са много. Разликата е само в това, че с възприетите стериотипи сте свикнали. Да им е живо и здраво детенцето! Да се радваме на всяко българче! Без значение е името му. Пък и не е наша работа как да се казва.
Еми не сте първите!!!! Кръстихме първата ни дъщеря Самуила още преди 22 години!!!! Какво му е странното!!!??? Чакахме го Самуил ама......
Да е живо и здраво детенцето! Обаче...Познавам две жени с името Самуила и те са на над 40 години и двете. Така че фамилия Москови въобще не откриват топлата вода с това име. Цялата статия показва една духовна нищета. Да не са чували това име изобщо и то хора, които претендират, че са начетени, образовани и се имат за фактор в обществото.
признак на какво е да правиш прибързани коментари за хора, които си виждал само на снимка?
Браво за бебето. Само тази мода да се слагат мъжки имена на момичета не я разбирам. Наречете го с нежно, женствено име. Името е много важно, то се превръща в характеристика на личността и част от човека.
Моя древен народ няма да изчезне,защото се е доказал пред такива като теб в годините!!!
на Рада Москова, явно нито е учила история, нито е чела Димитър Талев, та не е чувала за името Самуил и от там женското Самуила, пък явно и с клюки не се занимава, та поне за светещите очи на паметника да беше чула. От друга страна, бебето е кръстено на дядо си Стефан, масово се кръщават така само на първата буква. Племеника го кръстихме Пламен на дядо му Петър.
Да е жива и здрава Самуила и да прославя родата и страната! Да надмине и баща си и дядо си, мечтата на всеки родител!
Ми то от снимката ясно се вижда какъв е човека. Пък и са ги изтипосали в сайта за да си чешем езиците. Да си кротуват и без това не знаехме за съществуването им.
Брей, голяма злоба! Ти пък от къде знаеш, че не ги познава човека, та е коментирал? Рада Москова е лекар, драматург и сценарист, пък не била чувала името Самуила? Инфантилните плямпаници на внука и, че това виждате ли е първото такова име в България...Теди Москов има в цялата си кариера един филм и 3 театрални постановки, ама иначе голямата работа :) Това лично на мен ми стига да коментирам, вероятно и на други хора им стига. Коментарите не са по снимките, а по статията. Сега вдяна ли?
А на вас името Самуил от на Талев произведение ли ви е известно??? Никога преди не сте го чували? И тук говорим за Самуила, за Самуил всеки българин е чувал още от детската градина.
Всички новородени приличат на извънземни, явно не си виждал новородено. Или си гледал много сапунки, в които новородените са шестмесечни отгледани и оформени бебета.
Прочетохме поста на дървения философ и какво? Едва ли и той самият ако се прочете, ще си разбере, какво е искал да каже.
Бабата много ясно, че знае името Самуил. Но се чуди как са измислили женска версия. И аз наскоро се чудих на името Кремен.
Москов, е ти си писател, не читател, за това ти го преписвам, че още някой се е написал браво и наистина не му се разбира браво ( нерегистриран ) 09.05.2016 09:50 на Рада Москова, явно нито е учила история, нито е чела Димитър Талев, та не е чувала за името Самуил и от там женското Самуила, пък явно и с клюки не се занимава, та поне за светещите очи на паметника да беше чула. От друга страна, бебето е кръстено на дядо си Стефан, масово се кръщават така само на първата буква. Племеника го кръстихме Пламен на дядо му Петър. сега разбра ли?
Защо ни занимавате със Стефан Москов - един сноб, грандоман, с мания за величие, и при това некадърен режисьор.
Оф, човек, написал си един тон глупости, само и само да не си признаеш, че не си чел Талев и не е Самуила героинята му, а Султана. Хората са ти го написала, престани да се излагаш!
Трябваше да я кръстят Самуила Бегония Рада-Москова, че като се прочете името да се знае, че не то току така, ами е гулема работа от едно време ...