Коментари - Внучката на Теди Москов се казва Самуила | life.dir.bg
назад

Внучката на Теди Москов се казва Самуила

Преди около 40 дни една от най-популярните фамилии у нас – тази на семейство Москови, се сдоби с нов член.

Обратно в новината

Коментари - Внучката на Теди Москов се казва Самуила | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Стою

Да беше посочил/а поне едно едносрично...

E, то бива снобарщина , ама това изпълнение удари дъното. Абе, Москов - в кюпа при Амповия граф да си се наддумвате по вашенски си там... Софийската псевдо-интелигенти и наследниците им - една торба смотаняци.

Ебати и режисьора прост. Как може да е толкова ограничен. Неговото било единствено с това име. Добре че е бил тати та да го бута в живота.

Сега ми хрумна защо намаляваме най-бързо - щото сме най-древният народ, и ни е време да изчезнем.

Има много красиви имена, но това определено не е от тях. Но приказката за човека и името е много вярна: "Човекът прави името, а не обратно". Дано родителите й я възпитат, образоват и Самуила да е щастлива, желана, обичана - това е най-важното!

Теди Москов е Стефан, не Тодор!

Свършиха ли женските имена, че и сложиха мъжко с едно "а" на края?

Ами не е първата Самуила, влез във фейсбук и ще ти се появят поне 50 регистрирани Самуили...Язък.

Стефан ли е или Тодор, и Тодор може да се пише Стефан, и Стефан Тодор, но както и да е, всичко хубаво и бебето и младите, само дето се изложиха с манията си за оригиналност и помпозно тръбене с едно българско име, което очевидно е носено от хиляди други представителки на женския пол у нас.

Ами нещо като Борил, т.е. искам да съм оригинален и да се направя на българин ама нито имам фантазия нито познания по история (в случая с Борил). Пак като не е Борила е добре.

да бе да, самата българщина се е въплътила в това име...абе, като не знаете, що се излагате и драскате квото ви падне?!

Горкото дете, колко има да му се подиграват в детската градина и училище. Пълни глупости са това да не измислиш име преди да се роди.

Хората от тази фамилия са леко налудничави. И този гледа изоглавено, като чичо си д-р Менгеле.

И аз се казвам Самуила, нося това име от 1999г , а дали съм първата?!

Да, прекрасно име и означава - Измолена от Бога

Да им е живо и здраво женското юначе! А иначе - наплюхме гии ... Да не им е уроки.

А Александра какво е? Същото. А Валерия? А Виктория? Да не изреждам, че са много. Разликата е само в това, че с възприетите стериотипи сте свикнали. Да им е живо и здраво детенцето! Да се радваме на всяко българче! Без значение е името му. Пък и не е наша работа как да се казва.

цял род идиоти

И да му светят очетата!

Е, как може да сложат това мъжко име на тази сладка бебка?

Еми не сте първите!!!! Кръстихме първата ни дъщеря Самуила още преди 22 години!!!! Какво му е странното!!!??? Чакахме го Самуил ама......

По интересното е, дали Самуила ще остави 10 000 ослепени български момци?

Да е живо и здраво детенцето! Обаче...Познавам две жени с името Самуила и те са на над 40 години и двете. Така че фамилия Москови въобще не откриват топлата вода с това име. Цялата статия показва една духовна нищета. Да не са чували това име изобщо и то хора, които претендират, че са начетени, образовани и се имат за фактор в обществото.

признак на какво е да правиш прибързани коментари за хора, които си виждал само на снимка?

Браво за бебето. Само тази мода да се слагат мъжки имена на момичета не я разбирам. Наречете го с нежно, женствено име. Името е много важно, то се превръща в характеристика на личността и част от човека.

Моя древен народ няма да изчезне,защото се е доказал пред такива като теб в годините!!!

на Рада Москова, явно нито е учила история, нито е чела Димитър Талев, та не е чувала за името Самуил и от там женското Самуила, пък явно и с клюки не се занимава, та поне за светещите очи на паметника да беше чула. От друга страна, бебето е кръстено на дядо си Стефан, масово се кръщават така само на първата буква. Племеника го кръстихме Пламен на дядо му Петър.

Да е жива и здрава Самуила и да прославя родата и страната! Да надмине и баща си и дядо си, мечтата на всеки родител!

Героинята на Талев се казва Султана, не Самуила.

Ми то от снимката ясно се вижда какъв е човека. Пък и са ги изтипосали в сайта за да си чешем езиците. Да си кротуват и без това не знаехме за съществуването им.

Брей, голяма злоба! Ти пък от къде знаеш, че не ги познава човека, та е коментирал? Рада Москова е лекар, драматург и сценарист, пък не била чувала името Самуила? Инфантилните плямпаници на внука и, че това виждате ли е първото такова име в България...Теди Москов има в цялата си кариера един филм и 3 театрални постановки, ама иначе голямата работа :) Това лично на мен ми стига да коментирам, вероятно и на други хора им стига. Коментарите не са по снимките, а по статията. Сега вдяна ли?

А героят на Талев да се казва Самуил, случайно?

кво значи мъжки имена бря? не се казва Самуил, а Самуила.

че героинята на Талев се казва Катерина ))))

А на вас името Самуил от на Талев произведение ли ви е известно??? Никога преди не сте го чували? И тук говорим за Самуила, за Самуил всеки българин е чувал още от детската градина.

да сте прочели ВНИМАТЕЛНО първият пост на ник браво?

Биляна се казва

Всички новородени приличат на извънземни, явно не си виждал новородено. Или си гледал много сапунки, в които новородените са шестмесечни отгледани и оформени бебета.

Прочетохме поста на дървения философ и какво? Едва ли и той самият ако се прочете, ще си разбере, какво е искал да каже.

трябва ли да се правят на идиоти на снимката?

Най-хубавите имена от този роман са Ния и Лазар.

Да са живи и здрави Иван и Иванка.На тати си прилича,одрала му кожата.

Бабата много ясно, че знае името Самуил. Но се чуди как са измислили женска версия. И аз наскоро се чудих на името Кремен.

Москов, е ти си писател, не читател, за това ти го преписвам, че още някой се е написал браво и наистина не му се разбира браво ( нерегистриран ) 09.05.2016 09:50 на Рада Москова, явно нито е учила история, нито е чела Димитър Талев, та не е чувала за името Самуил и от там женското Самуила, пък явно и с клюки не се занимава, та поне за светещите очи на паметника да беше чула. От друга страна, бебето е кръстено на дядо си Стефан, масово се кръщават така само на първата буква. Племеника го кръстихме Пламен на дядо му Петър. сега разбра ли?

Защо ни занимавате със Стефан Москов - един сноб, грандоман, с мания за величие, и при това некадърен режисьор.

Имаше една Девора в тази четирилогия. Много ме беше впечатлило това име навремето. :)

Оф, човек, написал си един тон глупости, само и само да не си признаеш, че не си чел Талев и не е Самуила героинята му, а Султана. Хората са ти го написала, престани да се излагаш!

Трябваше да я кръстят Самуила Бегония Рада-Москова, че като се прочете името да се знае, че не то току така, ами е гулема работа от едно време ...

Права беше баба ми като казваше да не хвърлям камъ в локва, че може и аз да се опръскам с кал!