Коментари - Роро Кавалджиев почина внезапно | life.dir.bg
назад

Роро Кавалджиев почина внезапно

40-годишният телевизионен водещ и продуцент Роро Кавалджиев е починал във ВМА.

Обратно в новината

Коментари - Роро Кавалджиев почина внезапно | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Явно си е бил БОЛЕН по ПРИРОДА. Такива като него отдавна трява да се приберът по лечебните заведения и малко хормонална терапия. Жалко че е починал по този начин но природата си знае работата. ;-) Може да е бил готин човек но да ми се изтапанчи с това гейско яке по тел е недопустимо.

Я колко гейчета в БГ имало и се увеличават.

Не пишете простотии! За починал се говори или хубаво, или по-добре нищо! Почивай в мир Роро!

Леле, преди 5-6 дни буквално, го гледах на живо във фейсбук - някаква интернет версия на предаването му "Мист". И изглеждаше уморен, но не и болен. И тъкмо пожелаваше "Лека нощ" на зрителите си, които бяха точно шест и ми стана мъчно за него - да водиш предаване пред шестима души. Вероятно е понякога липсата на реализация допълнително да отслаби имунитета на човека.

На о-в Бали и липса на реализация!?

Как е възможно да го изпуснат? Да почива в мир. Новината е пълен шок. Май вече не всички лекари са ЛЕКАРИ, да изпуснат толкова млад човек!

Много жалко! Беше добър, деликатен и незлоблив! За разлика от много други! Наистина сме израснали с неговите предавания по телевизия ММ. Бог да го прости!

При толкова антибиотици в днешно време, как е възможно да го изпуснат? Да почива в мир. Новината е пълен шок.

Предполагам че не са го изпуснали а просто той по късно се е обърнал към докторите. Така правят повечето БГ защото почнаха да ни баламосват с хомеопатии и други подобни глупости.

От този вид грип няма спасение с никакъв медикамент... за съжаление...

А какъв е по-точно този грип (не се заяждам ,интересувам се просто)? Да почива в мир човека!

Ех Роро R.I.P с теб израснах :(

Не че нещо, ама.. СПИН?

Много странно така внезапно, млад човек! Дали не се е заразил от някаква болест покрай пътуването до Бали ? А дали не е наистина спин ? Много тъжно, жалко за Роро!Винаги съм се радвал на това , което правеше...

Не съм спец., но СПИН може ли да е толкова скоротечен?

Заразените не умират от СПИН а от всякакви зарази които имунната система не може да бори. Дори най глупавия грип може да предизвика неконтрулируема пневмония и човека е чао...

Бог да прости починалия. Млад човек. Много от българите, които ходят на о.Бали се връщат и нещо странно започва да се случва с живота им. Едни се разболяват, други провалят живота си и сами не разбират какво им се случва. Там обаче, на о.Бали, посещават разни 'места', 'шамани' и т.нар 'учители'. Боготворят ги, отдават им личната си сила, позволяват им да ги снимат и снимките остават у т.нар.'шамани' за тяхна лична употреба. Доста странни неща.

на о. Бали ходят и мн. холивудски звезди, как па с тех нищо не се случва като се върнат!?

Много тъжно, лека му пръст. Млад човек в привидно добро здравословно състояние седмица преди симптомите. Надявам се да има разледване и някаква ясното за случилото се. Съболезнования на близките и приятелите му.

Бог да го прости! Как може в БГ толкова млади хора и на средна възраст да напускат толкова рано този свят. Медицината ли не е в ред!?!? Какво става бе хора!?!?!?

А Мон Дьо кога....?

е вече в Александровска......чакат го. Лошо, много лошо. Да пази Господ!

"Човек, колкото и добре да живее, умира. И друг се ражда!" Затова бъдете добри човеци, докато сте тука! Дали е по-добър другият свят е трудно да се каже - никой не очевидец не го е споделял с нас! RIP!

на Бали геймъра

Бог да го прости !

Не го харесвах. Почивката му в Бали с фолкпевци само показва какъв лицемер беше. Но ми стана мъчно. Твърде рано си е тръгнал от този свят...

Хайде, спирайте коментарите.. ще се напишат купища глупости, които никоя скръб не заслужава!

Много жалко... хубав човек беше... :/

Много е грозно да пишете саркастични забележки все едно сте имунизирани срещу грип, пневмония, рак и други болести. Поне малко уважение в този момент...

Мир и Светлина на душата ти Роро и светъл да е пътя ти отвъд!

Бог да го прости изглеждаше малко отнесен но свестен

Пита ли мъдреца - страхувате ли се от смъртта ? Не защо .... когато аз съм тук нея я няма, а когато дойде мене ме няма. Радвайте се един на друг докато сте тук после е друго.

+++, най-хубавия коментар!

описаните симптоми са консистентни с птичи грип убиец, напишете в гугъл "avian flu" и ще разберете какво се случва по света и у нас.

Един свежар си отиде нелепо. Ходенето по тези острови носи най-различни паразити-много често по TLC дават за такива случаи. И понеже при нас няма добра техника, трудно се откриват паразитите.

Ако е Богу угодно, да му се простят греховете. Но той самия изповядваше луцифер. Господ може и на него да го е оставил.

Жалко за Роро. 21-ви век и да си отидеш от една пневмония. Дано не е слушал знахарите, хомеопатите и куп други шарлатани и да се е докарал до необратима тежка инфекция.

Бог да те прости, Рорко!

Светла му памет!

Кой знае какво е лепнал по тия острови.....

Да ''живее'' СЕТА , който ще погуби Европа окончателно . Постоянно ни ПРЪСКАТ със самолети на НАТО , със алуминий ,стронций , и още една съставка... На НАТО им трябва нашата земя , а не народа .

А руснаците ни пръскат с Чернобил и с радиоактивен йод от ТУ-95.

Абе, ИДИОТ! Това ли е мястота да бълваш полит пропаганта!!! Аре чупката....

гръмни се руски троле! налгостта ви минава всякакви граници!

тъпанар

Много жалко за този млад живот. Бог да го помилва! Мисля си, че участието му в Биг брадър изигра лоша роля в живота му изведе на бял свят сексуалната му ориентация, за което организаторите с удоволствие споменаваха и стана повод за писаници по жълти преси и сайтове в нета. Това публично разголване би могло да срине една по- чувствителна душа.

пипи

Да де, ама Биг Брадър не е виновен, че той е, или по-скоро беше, пед*раст

Бог да го прости и да почива в мир.И не, не ББ извади на показ сексуалната му ориентация,за нея се знаеше от години,едва ли това е влошило животът му.

Не мога да повярвам :((

Лека му пръст!

Грип убиец ! Бог да прости...........

Бг политици до кога ще позволяват на западни фармацефтични концерни да пускат през 2 месеца грипове и вируси? Води се война срещу бг народ с всички средства.

Войната на фармацефтичните концерни не е срещу България(кой ще "воюва" срещу малката, незначителна, нещастна България) а срещу цялото човечество. За неговото съкращаване.

На запад не пускат грип толкова често. Падне ли имунитета идва и рака. Затова сме нъ първо място по онкологични заболявания заедно с храните и вирусите.

На помощ иде руската медицинска мисъл - врачки, баячки и екстраценти. Ще ви напълнят бузите с 'духовност'!

Изберете ме и ще спра грипа!

Бог да го прости, ох миличкия!!!

Бог да го прости. Каква е тая орисия над нашия народ не знам. Загиваме , загиваме и нищо не можем да направим.

Бог да го прости...Почивай в мир, Роро!

Мир и светлина на Душата по пътя към Създателя!

много различен човек, много цветен, жалко, почивай в мир, дано на ония свят намериш твоята среда

горкия лека му пръст