Коментари - Роро Кавалджиев почина внезапно | life.dir.bg
назад

Роро Кавалджиев почина внезапно

40-годишният телевизионен водещ и продуцент Роро Кавалджиев е починал във ВМА.

Обратно в новината

Коментари - Роро Кавалджиев почина внезапно | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ех Роро R.I.P с теб израснах :(

При толкова антибиотици в днешно време, как е възможно да го изпуснат? Да почива в мир. Новината е пълен шок.

Много странно така внезапно, млад човек! Дали не се е заразил от някаква болест покрай пътуването до Бали ? А дали не е наистина спин ? Много тъжно, жалко за Роро!Винаги съм се радвал на това , което правеше...

Предполагам че не са го изпуснали а просто той по късно се е обърнал към докторите. Така правят повечето БГ защото почнаха да ни баламосват с хомеопатии и други подобни глупости.

Бог да го прости и да почива в мир.И не, не ББ извади на показ сексуалната му ориентация,за нея се знаеше от години,едва ли това е влошило животът му.

От този вид грип няма спасение с никакъв медикамент... за съжаление...

Много жалко! Беше добър, деликатен и незлоблив! За разлика от много други! Наистина сме израснали с неговите предавания по телевизия ММ. Бог да го прости!

А какъв е по-точно този грип (не се заяждам ,интересувам се просто)? Да почива в мир човека!

Как е възможно да го изпуснат? Да почива в мир. Новината е пълен шок. Май вече не всички лекари са ЛЕКАРИ, да изпуснат толкова млад човек!

Леле, преди 5-6 дни буквално, го гледах на живо във фейсбук - някаква интернет версия на предаването му "Мист". И изглеждаше уморен, но не и болен. И тъкмо пожелаваше "Лека нощ" на зрителите си, които бяха точно шест и ми стана мъчно за него - да водиш предаване пред шестима души. Вероятно е понякога липсата на реализация допълнително да отслаби имунитета на човека.

Явно си е бил БОЛЕН по ПРИРОДА. Такива като него отдавна трява да се приберът по лечебните заведения и малко хормонална терапия. Жалко че е починал по този начин но природата си знае работата. ;-) Може да е бил готин човек но да ми се изтапанчи с това гейско яке по тел е недопустимо.

Не съм спец., но СПИН може ли да е толкова скоротечен?

е вече в Александровска......чакат го. Лошо, много лошо. Да пази Господ!

Я колко гейчета в БГ имало и се увеличават.

На о-в Бали и липса на реализация!?

Не пишете простотии! За починал се говори или хубаво, или по-добре нищо! Почивай в мир Роро!

Заразените не умират от СПИН а от всякакви зарази които имунната система не може да бори. Дори най глупавия грип може да предизвика неконтрулируема пневмония и човека е чао...