Гришо и Маша си гукат в Мадрид
Григор Димитров и бившата му приятелка Мария Шарапова показаха, че продължават да поддържат топли отношения.
Обратно в новинатаКоментари - Гришо и Маша си гукат в Мадрид | Лайф.dir.bg
Коментари
Така де, прав си, не разминават, а подминават! Бележката е основателна и се приема! Благодаря! :)
Давай Гришка,това ти е играта! И да не забравиш онази канадката Евгения Бушар така ще си имаш и едно младо ,едно средно и едно старо ! Направо ГОЛЯМ ШЛЕМ ! Е .....за тениса забравяме но... !
никога не са били интимни Шарапова , шарапова твърдо отрече да с а били гаджета всичко е било реклама и пак реклама. а родър рашийд му бе гадже тогава.
Дрън!Затова ли Шарапова изглежда още влюбена в него и затова ли новата го преследва се е лепнала,хем се вижда колко струва като поведение!Айде стига простотии!
Интересно как ти си единственият, който твърди това и то под всяка новина за Григор Димитров! Нещо вманиачен ми се виждаш.
Хайде оставяй я вечно полуголата кака и се връщай при Шарапчето!Нямам предвид че е по голяма,а като човек,само пози,ливавшити,алкохол,и не знам но чак сериозна двойка не се връзва!
Гришо общия, се пласира на по-заможни от него дами, най-стария прийом за изкачване на йерархичната стълбица.
И как го виждаш това,тази глупост?В тениса не те преценяват по връзките,а по качествата за изкачването имам предвид ксто спортист!
егати грозното говорене...и давамата са много готини..а такива пошли простотии пиши за някой жълт парцал....
Готини, колко да са готини, въпрос на вкус е това, пък и на дефиниция. Безспорно - известни, богати и преуспели са, следователно имат качества, които никой не им оспорва., най-малкото физическите им качества, предвид областта, в която се подвизават. Онова, което исках да кажа, че в един грехопаднал свят като нашия, в който важат приди всичко Dollar King rules, само професионални качества съвсем не са достатъчни, за да станеш богат и известен. Нужни са, но не са достатъчни.
на Никол? Ами същата,че и повече,само че е не се афишира.В тия среди ,няма вода ненапита.
Ама не преставате с играта на думи и звуци! Тоя път прочетох: Гришо и Маша се чукат в Мадрид :OOO
Вярно ли? Този чернобилски дрогиран мутант е жена? Къде виждаш женското в това как да го нарекаааа... нещо?
Що не? На всички други, които не са ви по вкуса да не би да им светите, че ги наричате как ли не?
Хахаха - егати "шарапчето" - това умалителното за сибирски дъб с по-широки рамене от неговите, с бедро, колкото неговите две и гърди, колкото неговите - хахахах. Никол може да е всякаква, но поне когато Григор е с нея си личи, че е с жена, а не с колега от тура.
На Гринго му върви с Маша - тя му е талисман на победите - и сега му пролича пак - стана първи:-)) Аз се кефя на двамата:-))
Възпитаните хора така се държат. Освен това ако една част от отношенията са перкратени не значи че всички трябва да се прекратят.
И аз бих си гукал с Маша - хубавица. С другата (цигането) бих правил като в публичен дом. Никога не съм бил там за инфо.