Коментари - Гришо и Маша си гукат в Мадрид | life.dir.bg
назад

Гришо и Маша си гукат в Мадрид

Григор Димитров и бившата му приятелка Мария Шарапова показаха, че продължават да поддържат топли отношения.

Обратно в новината

Коментари - Гришо и Маша си гукат в Мадрид | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Кривата диня и куцата жена, са най-сладки!

Така де, прав си, не разминават, а подминават! Бележката е основателна и се приема! Благодаря! :)

лесно е бре брат - вземи Маша за жена, Никол за любовница.

Вземи я бе, Гришо ! По-добра няма да намериш ! Ще ти роди 3 !

Давай Гришка,това ти е играта! И да не забравиш онази канадката Евгения Бушар така ще си имаш и едно младо ,едно средно и едно старо ! Направо ГОЛЯМ ШЛЕМ ! Е .....за тениса забравяме но... !

Това си е тяхна работа но много ми харесват като двойка...дано имат бъдеще заедно...

много си отиват

ако има, залагам на ушанката. По-здрав кокал че има, ми се види.

TIREX

никога не са били интимни Шарапова , шарапова твърдо отрече да с а били гаджета всичко е било реклама и пак реклама. а родър рашийд му бе гадже тогава.

Дрън!Затова ли Шарапова изглежда още влюбена в него и затова ли новата го преследва се е лепнала,хем се вижда колко струва като поведение!Айде стига простотии!

Интересно как ти си единственият, който твърди това и то под всяка новина за Григор Димитров! Нещо вманиачен ми се виждаш.

Хайде оставяй я вечно полуголата кака и се връщай при Шарапчето!Нямам предвид че е по голяма,а като човек,само пози,ливавшити,алкохол,и не знам но чак сериозна двойка не се връзва!

Маша общата не е за Гришо. Ей така за нещо странично става.

Гришо общия, се пласира на по-заможни от него дами, най-стария прийом за изкачване на йерархичната стълбица.

Двама сме, както изглежда, или поне двама, просто аз съм жалък анонимник.

И как го виждаш това,тази глупост?В тениса не те преценяват по връзките,а по качествата за изкачването имам предвид ксто спортист!

Или и ти си се вързал на едиствения или си същия сега " анонимник"!

Ти да не и светиш?

Само качества не стигат. Никъде и никога.

егати грозното говорене...и давамата са много готини..а такива пошли простотии пиши за някой жълт парцал....

Готини, колко да са готини, въпрос на вкус е това, пък и на дефиниция. Безспорно - известни, богати и преуспели са, следователно имат качества, които никой не им оспорва., най-малкото физическите им качества, предвид областта, в която се подвизават. Онова, което исках да кажа, че в един грехопаднал свят като нашия, в който важат приди всичко Dollar King rules, само професионални качества съвсем не са достатъчни, за да станеш богат и известен. Нужни са, но не са достатъчни.

Мачкай, Гришо!

Гриши е готин!

Цял свят ще му завиди къв е майстор наш Гришко.

на Никол? Ами същата,че и повече,само че е не се афишира.В тия среди ,няма вода ненапита.

Гришо който (която) го хване, той (тя) го е*е

Ама не преставате с играта на думи и звуци! Тоя път прочетох: Гришо и Маша се чукат в Мадрид :OOO

Вярно ли? Този чернобилски дрогиран мутант е жена? Къде виждаш женското в това как да го нарекаааа... нещо?

Що не? На всички други, които не са ви по вкуса да не би да им светите, че ги наричате как ли не?

Хахаха - егати "шарапчето" - това умалителното за сибирски дъб с по-широки рамене от неговите, с бедро, колкото неговите две и гърди, колкото неговите - хахахах. Никол може да е всякаква, но поне когато Григор е с нея си личи, че е с жена, а не с колега от тура.

Така ами - метла да е - русо и проскубано да е, пък ако ще и да е мара шопарова.

На Гринго му върви с Маша - тя му е талисман на победите - и сега му пролича пак - стана първи:-)) Аз се кефя на двамата:-))

Възпитаните хора така се държат. Освен това ако една част от отношенията са перкратени не значи че всички трябва да се прекратят.

И аз бих си гукал с Маша - хубавица. С другата (цигането) бих правил като в публичен дом. Никога не съм бил там за инфо.

Шванцигер ще се напие ката каруцар и ще му хакне рога на Глигор

Гришо общия

Като ги гепца кака Ники, перушина ше фърчи! Кво му стаа на тва момче, па налита на рускини втора ръка. Кво ли й шепне, май обещаа да й запълни появилата се..празнина след оттеглянето му.