Коментари - Гришо и Маша си гукат в Мадрид | life.dir.bg
назад

Гришо и Маша си гукат в Мадрид

Григор Димитров и бившата му приятелка Мария Шарапова показаха, че продължават да поддържат топли отношения.

Обратно в новината

Коментари - Гришо и Маша си гукат в Мадрид | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А стига ни занимавайте с тоя палячо, бе.... Пусна телевизора- Гришо, пусна нета- пак Гришо, взема вестник- опять Гришо...Или неговите курваляци- Никол Цигането или кака Маша.... Ееее, а стига толкова...

Гришо май иска да и го мушне пак....

...като няма гришо "пишо"... амчи ши си гука...

пиРон или пиТон?

Иска ми, то и аз искам.

Че кой не иска?!?

Ами не ги пускай де кой те кара..рр.

Чудесна двойка бяха двамата. Пожелавам им да се съберат отново.

Едва ли някой и още по-малко Гришо го интересува мнението ми, но с Маша са далеч по-красива двойка, отколкото със стрина Николина.

коя от двете е по малко злобна и гадна по характер.

По добре с кака отколкото с баба.

Ами сам съм, все трябва да си пусна нещо.

Мачкай! Карай ги поред, ти си щастливец!

В това няма лошо.И двамата млади и готини.Но нашето момче е време да се стегне и да наблегне повече на спорта защото той е до време,а то за любовта няма граници,тя съществува докато човек е жив.

Гришо и Маша се гукат (с "к") в Мадрит.

пори ги като риби в джакузито

Е то за тва си сам, бе! Кой/коя ште търпи? Киселяк!

... и наша-маша е сама... пака...

Може да не сме вече велика военна сила,ма навремето превзехме така Полша,Унгария и руските републики чрез десанти по нашето черноморие...Сега със същите тактики превзехме и "великите"сили САЩ и Русия!Давай Гришо,Маша пак да е наша...

Е, какво от това?! Да се разминават като пътни знаци ли?

Извинявай, че те апострофирам, ама как и кога точно се разминават пътните знаци..., че не мога да си го представя. Караш си с 50, а знака цепи до тебе...

Каква ще е реакцията на Никол, каква ще е реакцията на Никол ?Ами тя пък ще иде да лъсне....... болида на Люис Хамилтън.

Мадрит?

То и "МИР" с 2 грешни букви мога да напиша.

Ти, ако ме видиш, ще разбереш защо съм сам....ама какво да се прави, природа!

Това е жената.

Бай, чем бы дитя не тешилось, лишь бы не плакало.Така и с теб.

от неграмотност

Шерцингерката няма да се сърди, защото от малка е закърмена с евроатлантическите ценности, което означава, че е широкоскроена където трябва.

А бе стига няма интересни новини та трябва да гледам хасковлията и неговите кокошки нито едната нито другата - може да си остане приятел с който си иска но май му се полага друг сорт момиче....

Този нещо почва да ме притеснява. Пак жени, пак участия в шоута, пак клюки и бас ловя, че още първия мач ще падне.

Сори, баце! Явно си имаш причина да си кисел. Ама първият ти коментар е толко кисел и хейтърски, че просто немаше как да те пропусна. Тук, където никой не те вижда как изглеждаш, нито усеща как миришеш, спокойно можеш да намериш одобрение и приятели чрез начина, по който пишеш. Смислените и аргументирани коментари се приемат добре, без значение позитивни или негативни.

Дообре, хахах! Руската питка не се забелязва до Николчето! Нещо си сбъркал:)

Това е жената, но това не е мъжа.

ако видя моя така да шушука с бившата какво му се пише само! малииии!

TРОЙКА???

ше го биеш ли,

С много латекс и белезници! :)))

къде са ви ценностите бе, алфа-

Пори ги като риби Гриша, не се притеснявай млад човек си евала !

Нашио пак за*ба тениса и хукна по пички. Да си живее живота момчето, да си играе тениса, но да не ни натрапват, че ще стане 1. Че е малко срамно, да говорим как ще стане най-добрия в света... Тигана на котлона, а рибата в морето.

Младо, старо, женско, мъжко, куцо, кьораво и сакото, всичко дето има дупка е направено от злато!

Топли отношения. Топли, топли - колко да са топли.

дали ще има женски бой между двете за Гришо ?

Е не, "сакото" ако е с дупка го фърлям.