Гришо и Маша си гукат в Мадрид
Григор Димитров и бившата му приятелка Мария Шарапова показаха, че продължават да поддържат топли отношения.
Обратно в новинатаКоментари - Гришо и Маша си гукат в Мадрид | Лайф.dir.bg
Коментари
Като ги гепца кака Ники, перушина ше фърчи! Кво му стаа на тва момче, па налита на рускини втора ръка. Кво ли й шепне, май обещаа да й запълни появилата се..празнина след оттеглянето му.
И аз бих си гукал с Маша - хубавица. С другата (цигането) бих правил като в публичен дом. Никога не съм бил там за инфо.
Възпитаните хора така се държат. Освен това ако една част от отношенията са перкратени не значи че всички трябва да се прекратят.
На Гринго му върви с Маша - тя му е талисман на победите - и сега му пролича пак - стана първи:-)) Аз се кефя на двамата:-))
Ама не преставате с играта на думи и звуци! Тоя път прочетох: Гришо и Маша се чукат в Мадрид :OOO
на Никол? Ами същата,че и повече,само че е не се афишира.В тия среди ,няма вода ненапита.
Гришо общия, се пласира на по-заможни от него дами, най-стария прийом за изкачване на йерархичната стълбица.
Маша общата не е за Гришо. Ей така за нещо странично става.
Хайде оставяй я вечно полуголата кака и се връщай при Шарапчето!Нямам предвид че е по голяма,а като човек,само пози,ливавшити,алкохол,и не знам но чак сериозна двойка не се връзва!
никога не са били интимни Шарапова , шарапова твърдо отрече да с а били гаджета всичко е било реклама и пак реклама. а родър рашийд му бе гадже тогава.
Дрън!Затова ли Шарапова изглежда още влюбена в него и затова ли новата го преследва се е лепнала,хем се вижда колко струва като поведение!Айде стига простотии!
Това си е тяхна работа но много ми харесват като двойка...дано имат бъдеще заедно...
Давай Гришка,това ти е играта! И да не забравиш онази канадката Евгения Бушар така ще си имаш и едно младо ,едно средно и едно старо ! Направо ГОЛЯМ ШЛЕМ ! Е .....за тениса забравяме но... !
дали ще има женски бой между двете за Гришо ?
Нашио пак за*ба тениса и хукна по пички. Да си живее живота момчето, да си играе тениса, но да не ни натрапват, че ще стане 1. Че е малко срамно, да говорим как ще стане най-добрия в света... Тигана на котлона, а рибата в морето.
ако видя моя така да шушука с бившата какво му се пише само! малииии!
TРОЙКА???
Този нещо почва да ме притеснява. Пак жени, пак участия в шоута, пак клюки и бас ловя, че още първия мач ще падне.
А бе стига няма интересни новини та трябва да гледам хасковлията и неговите кокошки нито едната нито другата - може да си остане приятел с който си иска но май му се полага друг сорт момиче....
Шерцингерката няма да се сърди, защото от малка е закърмена с евроатлантическите ценности, което означава, че е широкоскроена където трябва.
Това е жената.
Каква ще е реакцията на Никол, каква ще е реакцията на Никол ?Ами тя пък ще иде да лъсне....... болида на Люис Хамилтън.
Е, какво от това?! Да се разминават като пътни знаци ли?
Може да не сме вече велика военна сила,ма навремето превзехме така Полша,Унгария и руските републики чрез десанти по нашето черноморие...Сега със същите тактики превзехме и "великите"сили САЩ и Русия!Давай Гришо,Маша пак да е наша...
Гришо и Маша се гукат (с "к") в Мадрит.
В това няма лошо.И двамата млади и готини.Но нашето момче е време да се стегне и да наблегне повече на спорта защото той е до време,а то за любовта няма граници,тя съществува докато човек е жив.
По добре с кака отколкото с баба.
Едва ли някой и още по-малко Гришо го интересува мнението ми, но с Маша са далеч по-красива двойка, отколкото със стрина Николина.
Гришо май иска да и го мушне пак....
А стига ни занимавайте с тоя палячо, бе.... Пусна телевизора- Гришо, пусна нета- пак Гришо, взема вестник- опять Гришо...Или неговите курваляци- Никол Цигането или кака Маша.... Ееее, а стига толкова...