Поли Генова по бельо в езерото на Хайд парк
Поли Генова скочи по бельо в езерото на Хайд парк.
Обратно в новинатаКоментари - Поли Генова по бельо в езерото на Хайд парк | Лайф.dir.bg
Коментари
МА ТО ТАМ Е МРЪСНО БЕЕЕЕЕ!!!!! Курешки от патиците, лайна от кучетата дето ги разхождат ката ден, секфи огризки от туристите, сране по храстите и пикня насекаде щото хилядите нарот не мое сичкото да влезне достатачно бързо по кенефите.... Боже тая изсрана курешка схваща ли че сега трее да пие антибиотици ако не си е лепнала веке де що има вирус и бактерия от такъф опществен кенеф? Ма то е страшно там бееее...... Непрекъснато има чистачи и денем и нощем, и пак не могат да го изчистът, толко е зле! сека една секунда некой некаде сере и пикае, фърле огризки или просто памперса на бебето или акото на кучето си! тая не е сакъла си, и ако това са балхар дето ни правът славата из чужбина то не се учудвам, че некой не ще балХар наокуло!
и голо да се съблече пак няма да привлече внимание. Поне се е усетило,че мостото му е във водата.
Тази е доста проста жена ! Спрях да се интересувам от гласът на България , след като изтъпя тотално и взе да си качва краката на масата с бутона. И сега пак ... ПРОСТОТИЯ !!!
Е защо правят рекламния клип в Лондон, а не край Ариана в София?! Мачът ще е тук, а не там.
Кой и е дал правото да се снима така и да влиза да плува в парково езеро?! Срам няма ли?
Отдъхнах си като прочетох и разбрах, че не е направила нищо на другите патки, плуващи в това лондонско езеро!
Селяндур е баща ти.. онзи тогава беше женен..не всичко е толкова мило както се представя
С едната ръка държи чашата с вино, с другата - прави селфи ... баси докъде я докарахме
Шадравани в София - колкото искаш, можеше и у нас да направи клипа, но трябва задължително да е в Лондон :-)) Струва ми се, че е доста различна от това, което виждаме ?! А и като гледам - не са се наредили баровците около нея - "чепат" човек е явно ?!
фенове значи? и са я разпознали? и клипче са направили и са го качили?? а защо на клипчето пише качено от поли генова?
Талантът и е спорен, надут балон - просто е една от големите връзкарки в нашата бедна държава.
Спомням си как се натискаше с Дани Милев в една дискотека в Русе...само миличка изглежда,инъче е ковра
и какво като се е натискала с някой бе селяндур, а тоя с който се е натискала какъв е? И той ли е ковра? Да ви е ..а в смотаните балкански "мъже".