Коментари - Наско от Б.Т.Р. показа снимки от сватбата си | life.dir.bg
назад

Наско от Б.Т.Р. показа снимки от сватбата си

Атанас Пенев, известен като Наско от БТР, се ожени за любимата си Ивана в Ниш на 21 октомври. Той публикува официалните снимки от събитието във Фейсбук.

Обратно в новината

Коментари - Наско от Б.Т.Р. показа снимки от сватбата си | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

.... скарата на сърбите е по-добра.

Честито,таз година булка ,догодина люлка.Време им е.И това е първи брак за Наско.

Хубава двойка, ама Наско няма ли да остриже кичарата най после!?

Еее, тва веме е от занист за кичарата. Да не е посмял да я остриже.

И Наско и Ивана са супер! Живи и здрави да сте и... МНОГО ..LOVE..!

Дир-а, колко време ще държите тази "голяма" новина? Самите те вече забравиха, че са се женили.

Чаровна Двойка. Да са Здрави и Щастливи. ------------------- Само дето Наско малко не го възприемам саркафосан ... ама нали е Сватба, няма с Ливайс да тръгне я...

ЧЕСТИТО ! ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ !

Прекрасна двойка :) Много любов и щастие ! Наистина отдавна не съм виждал такава стилна и красива булка . Явно е с Български корен , като 90% от населението на Ниш :)))

Поредната измислена статия. За Наско това е първи брак. Никога не е бил женен за Силвия.

Дари

И аз така знам, но в статията пише "дългогодишен"... Изобщо ли не си проверяват информацията?!

Разни лелчета чукат минуси ...

Какво у царица, това и у магарица!

Честито! Любов и успехи занапред.

Винаги съм твърдял, че голяма част от музикантите и артистите не са щастливи хора в живота!

Еми, най-хубавото нещо, което може да се случи на един мъж, е да чука млада и красива жена.

Дай боже всекиму! Амин!

Сладури!

Хубава жена, красива рокля, добра възраст за брак. Честито!

Сръбкините са хубави жени. Честито!

Расова жена! Иска внимание и гледане. Дано момъкът е оправен, за да не открие, че бракът в крайна с/ка е минавка (грешка) за мъжа. А да се опитваш да поправяш една грешка с друга, не е здравословно.

ех тоя Наско ,какво хубаво момче беше на младини,сега в какъв чичак се е превърнал...

ДА не е Бенджамин Бътън, че да се подмладява? С годините човек се оява и очичава!

Щом го помниш на младини значи и ти си се одедил ама се правиш на младеж

Тази булката е много сладка! Прилича на Ани Салич на младини :)

Тези хора са луди. Аз разбирам да сбъркаш веднъж докато си млад, но да направиш два пъти една и съща грешка...

Да просвещаваш плебса. Впрочем тези минусчета са май само от нежния пол. И защо ли?! Ами защото бракът е победа и триумф за жената. Венчилото и сватбата са върновният приоритет на всяка жена. Забележете кой е най-щастливият от двамата младоженци на всяка сватба. Жената е на върха на щаастието си и ликува, докато мъжът се усмихва глуповато.

'Що е толкова трудно да признаете истината?! Да се взима желаното за действително само ви издава!

Браво и честито и да правите деца!! Евала на НАско че навреме натири оная уруспия гримьорката :)

Столовете като капак на тоалетна чиния :)

Баце кажи нещо и за полилеите на кво ти мязат :)

Това, че се взехте го чу цяло село. Сега чакаме да видим кога ще си останете добри приятели. Няма да се наложи да чакаме дълго.

Лепа цура!

веома добар слуга! он ће је сипати као риба!

Булката е много красива! Честито!

Сръбкините винаги са били по-красиви от българките.

напротив-масово приличат на урупсии, ама на теб явно такива ти харесват..

Красива жена е Ивана. Да са много щастливи дълги години. Да са живи и здрави. Само много е интересна "сръбската" фамилия на Ивана-Албрехт!

Елюменат...потвардено!!1

Защо няма никъде снимка на дъщерята - нима не е била??? Ако е така говори лошо за Наско!

Е що ки дири майка си там. Ного сте злобни

Ейй-й-й-й-й най после да видим една КРАСИВА булка , с КРАСИВА булченска рокля ! То не бяха драперии тип пердета , та не бе чудо !!! Браво , прекрасни сте , бъдете много щастливи !!!

хубава е за разлика от нашите боклуци, дето се обличат без вкус и стил, все едно са тръгнали за магистралата!

Ако беше нашенка щеше да наблегне на кубиците силикон - с големо деколте и да напомпа и устата :)

Ама наистина доживяхме! Вече си мислех, че все така ще е пред очите ни - кич и гадни простакеси с мазен силикон......Браво на госпожата - много хубост, достойнство и грация! великолепен избор на рокля, прическа! А как стои с изправен гръб - моите адмирации!

що в ниш не разбрах, ама явно сръбкинятя командва прасчо

Да са живи и здрави. Но Наско много надебелял, вече гони Звезди от Ахат. Да вземе да поотслабне, не ходи на рок идол, особено оцелял във времето в БГг, да прилича на селски чичка.

На мъж отива, а на жена- не. Тюлените жени са по-отблъскващи от мъжките си половинки.

Lepa jena!

Нека бъдат щастливи, личи им, че се обичат!