Коментари - Наско от Б.Т.Р. показа снимки от сватбата си | life.dir.bg
назад

Наско от Б.Т.Р. показа снимки от сватбата си

Атанас Пенев, известен като Наско от БТР, се ожени за любимата си Ивана в Ниш на 21 октомври. Той публикува официалните снимки от събитието във Фейсбук.

Обратно в новината

Коментари - Наско от Б.Т.Р. показа снимки от сватбата си | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нека бъдат щастливи, личи им, че се обичат!

Lepa jena!

Да са живи и здрави. Но Наско много надебелял, вече гони Звезди от Ахат. Да вземе да поотслабне, не ходи на рок идол, особено оцелял във времето в БГг, да прилича на селски чичка.

що в ниш не разбрах, ама явно сръбкинятя командва прасчо

Ейй-й-й-й-й най после да видим една КРАСИВА булка , с КРАСИВА булченска рокля ! То не бяха драперии тип пердета , та не бе чудо !!! Браво , прекрасни сте , бъдете много щастливи !!!

хубава е за разлика от нашите боклуци, дето се обличат без вкус и стил, все едно са тръгнали за магистралата!

Защо няма никъде снимка на дъщерята - нима не е била??? Ако е така говори лошо за Наско!

Е що ки дири майка си там. Ного сте злобни

Красива жена е Ивана. Да са много щастливи дълги години. Да са живи и здрави. Само много е интересна "сръбската" фамилия на Ивана-Албрехт!

Булката е много красива! Честито!

веома добар слуга! он ће је сипати као риба!

Лепа цура!

Това, че се взехте го чу цяло село. Сега чакаме да видим кога ще си останете добри приятели. Няма да се наложи да чакаме дълго.

Елюменат...потвардено!!1

Столовете като капак на тоалетна чиния :)

Браво и честито и да правите деца!! Евала на НАско че навреме натири оная уруспия гримьорката :)

Тези хора са луди. Аз разбирам да сбъркаш веднъж докато си млад, но да направиш два пъти една и съща грешка...

Сръбкините винаги са били по-красиви от българките.

На мъж отива, а на жена- не. Тюлените жени са по-отблъскващи от мъжките си половинки.

Тази булката е много сладка! Прилича на Ани Салич на младини :)

ех тоя Наско ,какво хубаво момче беше на младини,сега в какъв чичак се е превърнал...

ДА не е Бенджамин Бътън, че да се подмладява? С годините човек се оява и очичава!

Баце кажи нещо и за полилеите на кво ти мязат :)

Расова жена! Иска внимание и гледане. Дано момъкът е оправен, за да не открие, че бракът в крайна с/ка е минавка (грешка) за мъжа. А да се опитваш да поправяш една грешка с друга, не е здравословно.

Ако беше нашенка щеше да наблегне на кубиците силикон - с големо деколте и да напомпа и устата :)

Сръбкините са хубави жени. Честито!

Да просвещаваш плебса. Впрочем тези минусчета са май само от нежния пол. И защо ли?! Ами защото бракът е победа и триумф за жената. Венчилото и сватбата са върновният приоритет на всяка жена. Забележете кой е най-щастливият от двамата младоженци на всяка сватба. Жената е на върха на щаастието си и ликува, докато мъжът се усмихва глуповато.

'Що е толкова трудно да признаете истината?! Да се взима желаното за действително само ви издава!

Ама наистина доживяхме! Вече си мислех, че все така ще е пред очите ни - кич и гадни простакеси с мазен силикон......Браво на госпожата - много хубост, достойнство и грация! великолепен избор на рокля, прическа! А как стои с изправен гръб - моите адмирации!

Хубава жена, красива рокля, добра възраст за брак. Честито!

напротив-масово приличат на урупсии, ама на теб явно такива ти харесват..

Сладури!

Щом това е първата дума която ти идва наум значи си била преди това пред огледалото.

Еми, най-хубавото нещо, което може да се случи на един мъж, е да чука млада и красива жена.

Винаги съм твърдял, че голяма част от музикантите и артистите не са щастливи хора в живота!

Честито! Любов и успехи занапред.

Какво у царица, това и у магарица!

Разни лелчета чукат минуси ...

Поредната измислена статия. За Наско това е първи брак. Никога не е бил женен за Силвия.

Прекрасна двойка :) Много любов и щастие ! Наистина отдавна не съм виждал такава стилна и красива булка . Явно е с Български корен , като 90% от населението на Ниш :)))

ЧЕСТИТО ! ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ !

Чаровна Двойка. Да са Здрави и Щастливи. ------------------- Само дето Наско малко не го възприемам саркафосан ... ама нали е Сватба, няма с Ливайс да тръгне я...

Дир-а, колко време ще държите тази "голяма" новина? Самите те вече забравиха, че са се женили.

Дари

И аз така знам, но в статията пише "дългогодишен"... Изобщо ли не си проверяват информацията?!

Дай боже всекиму! Амин!

И Наско и Ивана са супер! Живи и здрави да сте и... МНОГО ..LOVE..!

Щом го помниш на младини значи и ти си се одедил ама се правиш на младеж

Хубава двойка, ама Наско няма ли да остриже кичарата най после!?

Еее, тва веме е от занист за кичарата. Да не е посмял да я остриже.

Честито,таз година булка ,догодина люлка.Време им е.И това е първи брак за Наско.