Коментари - Бодигард съди Марая Кери за сексуален тормоз | life.dir.bg
назад

Бодигард съди Марая Кери за сексуален тормоз

Бившият бодигард на популярната американска певица Марая Кери я даде на съд за сексуални посегателства и унижение на човешкото достойнство.

Обратно в новината

Коментари - Бодигард съди Марая Кери за сексуален тормоз | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Изпуснал си е късмета.

Марийка явно се е разгонила

Той ли не й е бутнал или тя на него? Май-май е тя, и той, нали сега е модно, е рекъл да се изкара "деффствена мацка" и да изкара малко кинти! Егати и смешника!

Ама няма как и да разбереш. Ти живееш в твоя си свят , къдетовсеки ляга с всеки. А защо не помислиш, че човекът просто си е пазел хляба.

От написаното не разбрах как точно си е пазил хляба? Нито е имало физически контакт, нито обиди. Видял една полугола мацка дето му казала да й изнесе куфарите щото в момента му е била работодател. Къде тука е тормоза, че пък и сексуален?

Стана вече епидемично явление разни отрепки с измислени случки да се стараят да изкопчат пари от известни личности. Крайно време е да бъдат съдени те самите за лъжливи "сексуални посегателства" спрямо тях. Да ги докажат и тогава да се види кой сой е и какво е правил. Тези отрепки сами се домогнат до вниманието на известните личности и като бъдат отхвърлени, позеленяват от злоба и почват нападението си.

по-скоро е без пари, неуспял и затова го е яд негрото, че тя е бяла преуспяла мацка, много богата, а той, нищо че е мъж и кой знае за колко голема работа се има, си е останал един обикновен прислужник

Интересно къде прочете че е Афро-Американец с тъмна кожа. Аз от текста разбрах че ги е наричала скинари и Кукусклан което май няма как да се отнася за някой "черньо" по твоите думи.

Ти не си ли също един обикновен прислужник? Не е редно да осъждаш нещо, което и ти самия си.

а вие защо се обиждате от думата прислужник?