ДесиСлава на парти за първи път след раждането
Поп фолк певицата, която наскоро стана майка, се появи с приятеля си Благой Найденов сред приятели.
Обратно в новинатаКоментари - ДесиСлава на парти за първи път след раждането | Лайф.dir.bg
Коментари
Отслабвам вече около 2 месеца- минус 28 кг,също нямах мотивация за отслабване след раждането,но един ден като се погледнах в огледалото се ужасих- видях разплута в мазнини ЛЕЛКА,а съм само на 22,при това мъжа ми тежи 65 кг,можете да си представите как изглеждахме заедно !Да си кажа честно една приятелка ми препоръча диетичния спрей,веднага го поръчах,мъжът ми също ме поддържаше - резултатите не закъсняха!Много се радвам ,че не се мъчих с разни диети,каши,листа от зелка,елда и др.такива щуротии.Дебеланки ,не се отчайвайте !Има вълшебна пръчица,която ще ви помогне отново да живеете ! bit.ly/2B5YZxA
Жена в нейното положение е най-добре да си седи при бебето, а не да се влачи по кръчми и барове като отвързана.Голям кеф- с напращели от мляко гърди- да се друсаш по дискотеките!Хигиена-нулева!
Какви примитиви!Тоя си татуирал името на детето, тая -прясна родилка- се помъкнала по партита да лепи вируси....Колко прости хорица...
Коя нормална 40 годишна жена, с двуседмично бебе, ще тръгне на парти?
Интересно как ли е стонала заварката. Может би тоя млад татко се е запоздал първо със сина й, те са почти набори. И по мъжки са потръгнали по дискотеките да свалят мацки. И по някъкъв начин младият татка се е уредил с майката на приятеля си.
Ех, Деси-Славе, как ще го пуснеш тоя пущинак сам на партита. Нали ще ти го отлюспи някоя 18 годишна. Така че: до него и докато смъртта ви раздели (или някоя по-млада). Ритнитопковци, чалгарки, тутуйровки, ВИП-ове. Това ни е Илита за който пишат медиите и дебилизират присъстващите на територията.
на кой му пука, че трътлата се размножила за пореден път...вече ни се повръща от тия чалгждийски цигании - 1000 деца от 100 мъже
Само на мен ли ми се струва че този е...ЧОРАФТЕ-МОСТЕ
а защо на гърдите можеше на челото!!!!!!!!!!!!!хаха!!!!!!!!!! ей голям г..нар!и тя горката можеше и по -малък да излъже но не е късно и това ще стане...........
Защо ли не се изненадвам, че детето и е от боксьор?
Защо ли не се изненадвам, че само простаци пишат тук?! Завистливи тъпанари!
Не, ние не сме простаци , а и се подиграваме на простотията и безотговорността. Може ли жена на 40 г , юрнала се все едно не видала барове, мъже и алкохол...А тоя боксьорчето ми е интересно колко ли още ще е трае ?
Въпреки, че й личат годиниките, а пък то и на младини не беше супер мега мацка, някак си поне на снимките изглеждат обичащи се. Не фалшивеят, както повечето подобни двойки с огромна разлика във възрастта.
Двамата са много смешна двойка. Тя с някакви нацупени устни, дебеланка..., на 38 год., той на 21!? Той - височък, тя - я има 1.50 м, я няма...Смешни от всякъде.
Ох, и тя търпение не е имала да иде на парти, дни след раждането.
Ами това е най-важното за нея, как ще изпусне!