Коментари - ДесиСлава на парти за първи път след раждането | life.dir.bg
назад

ДесиСлава на парти за първи път след раждането

Поп фолк певицата, която наскоро стана майка, се появи с приятеля си Благой Найденов сред приятели.

Обратно в новината

Коментари - ДесиСлава на парти за първи път след раждането | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ох, и тя търпение не е имала да иде на парти, дни след раждането.

Двамата са много смешна двойка. Тя с някакви нацупени устни, дебеланка..., на 38 год., той на 21!? Той - височък, тя - я има 1.50 м, я няма...Смешни от всякъде.

Въпреки, че й личат годиниките, а пък то и на младини не беше супер мега мацка, някак си поне на снимките изглеждат обичащи се. Не фалшивеят, както повечето подобни двойки с огромна разлика във възрастта.

Ами това е най-важното за нея, как ще изпусне!

Защо ли не се изненадвам, че детето и е от боксьор?

Защо ли не се изненадвам, че само простаци пишат тук?! Завистливи тъпанари!

Еее закъсняла е...цели 10 дни е изчакала след раждането да отиде на бар.

Е не само, ти си единственият простак засега.

дали кърми бебето?

а защо на гърдите можеше на челото!!!!!!!!!!!!!хаха!!!!!!!!!! ей голям г..нар!и тя горката можеше и по -малък да излъже но не е късно и това ще стане...........

Само на мен ли ми се струва че този е...ЧОРАФТЕ-МОСТЕ

Не, ние не сме простаци , а и се подиграваме на простотията и безотговорността. Може ли жена на 40 г , юрнала се все едно не видала барове, мъже и алкохол...А тоя боксьорчето ми е интересно колко ли още ще е трае ?

Ми много ясно, то бебето си има поне две детегледачки, които да треперят над него, докато майка му си развява....косата по барове.

на кой му пука, че трътлата се размножила за пореден път...вече ни се повръща от тия чалгждийски цигании - 1000 деца от 100 мъже

Ех, Деси-Славе, как ще го пуснеш тоя пущинак сам на партита. Нали ще ти го отлюспи някоя 18 годишна. Така че: до него и докато смъртта ви раздели (или някоя по-млада). Ритнитопковци, чалгарки, тутуйровки, ВИП-ове. Това ни е Илита за който пишат медиите и дебилизират присъстващите на територията.

Може! Що да не би да е забранено на жените над 35г да посещават барове и да пият алкохол? Анадола ви вика да си ходите

Голям ужас станал, някаква родила и отишла на бар. И какво от това?

Интересно как ли е стонала заварката. Может би тоя млад татко се е запоздал първо със сина й, те са почти набори. И по мъжки са потръгнали по дискотеките да свалят мацки. И по някъкъв начин младият татка се е уредил с майката на приятеля си.

Орално или отзад е давала след партито?

Да-аа ,този е от тъмнозелените,истина е !

А бе Десиславке,свършиха ли се българските нъже ,та отиде с циганин..............

Все пак бебето й е на 10 дни. Ако го кърми, употребата на алкохол (ако е употребила) със сигурност не е препоръчителна. Ама вие първо пишете пък после мислите.

Коя нормална 40 годишна жена, с двуседмично бебе, ще тръгне на парти?

Браво за Деси и Благо!!! Много хубава двойка!!! Красиви снимки!!! на добър час!!!

Какви примитиви!Тоя си татуирал името на детето, тая -прясна родилка- се помъкнала по партита да лепи вируси....Колко прости хорица...

Жена в нейното положение е най-добре да си седи при бебето, а не да се влачи по кръчми и барове като отвързана.Голям кеф- с напращели от мляко гърди- да се друсаш по дискотеките!Хигиена-нулева!

Проста цоцолана, не наживяла се.

НЕ. Иначе за 1-2 часа щеше да потече.

Дайте да ги заключим всички майки вкъщи! И да сложат по една бурка кат хората, не е удобно така с "тия напращели гърди"....

Вие видяхте ли я на снимката да се налива с алкохол? Сигурни ли сте изобщо, че кърми? Или дали има кърма??? Били ли сте й в къщата да видите как се грижи за бебето. Според вас дали го хвърлила на произвола, за да излезе? НО това все пак е твърде много мислене преди да се пишат обвинителни коментари, не е за вас!

И какво точно й пречи на една еди-колко си годишна жена с двуседмично бебе да излезе за 2ч вечерта на парти?

това е жена без мозък

Отслабвам вече около 2 месеца- минус 28 кг,също нямах мотивация за отслабване след раждането,но един ден като се погледнах в огледалото се ужасих- видях разплута в мазнини ЛЕЛКА,а съм само на 22,при това мъжа ми тежи 65 кг,можете да си представите как изглеждахме заедно !Да си кажа честно една приятелка ми препоръча диетичния спрей,веднага го поръчах,мъжът ми също ме поддържаше - резултатите не закъсняха!Много се радвам ,че не се мъчих с разни диети,каши,листа от зелка,елда и др.такива щуротии.Дебеланки ,не се отчайвайте !Има вълшебна пръчица,която ще ви помогне отново да живеете ! bit.ly/2B5YZxA

Закъсняла е, трябвало е още след изписването да отиде на бара. Честно казано - и аз не ги разбирам тия жени. Най-вероятно хвърлят бебето на гледачки и си живеят живота. Иначе, ако го кърми на 3 часа и почти не спи, само до барове ще й бъде.