Гала се отдаде на среднощни морски купони
Довчера домошарка, сега нощна птица – Гала има нов начин на живот и гледа да не се застоява много у дома, пише "Слава", цитирайки "Експрес".
Обратно в новинатаКоментари - Гала се отдаде на среднощни морски купони | Лайф.dir.bg
Коментари
забелязвате ли как някои хорица явно самички си плащат да си правят реклама. като тези двете лелки, горките. кой го е грижа къде са и какво правят ?
Mnogo ste tapi Tia si e sas stil otdavna Nonie vinagi gledame da opluem Vi6te horata kak si hvaliat stokata na zapad Predi vsi4ko tia e i 4OVEK s glavno 4 A na rezi gardi moge da zavigdate za6toto izponaslagahte silikoni tova e istinsko
Ne zavijdaite be hora. Hubavoto si e hubavo, ta ako shte i na 100godini da e. Na hubavoto prosto se radvaite.
BALGARIA E EDNA GOLIAMA DETSKA GRADINA, V KOIATO VSEKI GLEDA KAK PO BEZGRIZNO DA ZIVEE I KOGO DA NAE. MOABETI, YADENE, PIENE I SEX SA OSNOVNITE PRIORITETI. DARZAVATE EE NARODA, NARODA SE EE POMEZDU SI. OSOBENO AKTIVNI SA PARAZITIRASHTITE ELEMENTI: POLITICI, MAGISTRATI, MUTRI, ZURNALISTI, SHOWMENI, SPORTISTI, CHALGA PEVICI, MANEKENKI, DIZAINERI, STILISTI, ...
Интересуват ме земите-български,обс от Симеон и търгашите на съвест,обявили този акт за законен, Галка си е една нищожна частица от сметището
На корицата ми напомня за Азис. Блондинка с черни рунтави вежди изрусена циганка. И все се вре между травестити.
две бостански плашила на море - там бостани кооолкото щеш А не са ли вече дърти за нощен живот?
стига сте ни занимавали с тези псевдо-випове.На фона на този мизерен живот много ме интересува как прекарва почивката си някаква гала и с кого се...Мен ме интересува какво прави държавата,за да стимулира младите хора да останат в нея и жените да раждат децата си тук,а не да се скитат немили-недраги по света.До кога ще ни показвате разни празноглави силиконки,които не си знаят парите не от много работа,а от беззаконието в смотаната ни държава,дали си плащат данъците за реалните приходи.Чувам ,че Азисчо си купил кола за 1 000 000 евро,кога и как този циганин ги изкара у нас,висшисти се чудят как да свържат двата края и си отгледат децата,а разни чалгаджии без мозъци се чудят какво перо да си заврът в г..а
тая много ми прилича на Мая Новоселска от един ске4 в улицата.Та Мая в ролята на прецъвтяла какичка и с една табела на главата с букватаУ казва: -Уча се да не изневерявам на мъжа си.Но ще се науча.Още една две годинки и айдеее.
Защо ни занимавате с тази. Кой го интересува къде ходи и какво прави някаква си стара чанта. И стига сте ни навирали циците и, хем са увиснали, хем са малки.
Тази ми прилича на 70 годишна бабичка с 20 несполучливи операции. Много е противно да гледаш стари смачкани чанти да се държат и снимат като 16 годишни путлета. Повръща ми се.
Абсолютно глупава новина. Кой се интересува от това! А и всеки има право на свой начин на живот и лично пространство, дори и Гала! Но с това да се занимава цяла България е глупаво!
Та а па смотла ми падна в очите. То да има поне кво да покаже, ами само е дръгел от където и да я погледнеш.
много ми пука, аз с мойта заплата от 260 лв. ще си оставя детето в София... защо трябва да ни дразнят с такива глупости?!
Никога не е късно да станеш за резил, та и тя. Не щуряла на младине та на стари години. Но иначе не е за изхвърляне.
Тази Халваджиян е просто лансирана от някой (всички знаят кой) с пари, както винаги става в България. Всичко, което прави, за нищо не става...А особено зле влияе на Гала.
Гала отдавна е история. Освен това нито тя нито приятелката и Кр.Халваджиян стават за авантюри-НЕ са секси освен това доста скучни.Просто са отишли там където има светски живот и камери -дано някой да ги хване в обектива ,за да почне да се говари за тях. Стига с тези антики.
Хайде по кротко.вече не сме млади.И този Плейбой не беше много на място.Много глупаво е предаването ти-разни пощи,сълзи и мелодрами.Добре се напечели стига толкова
tiq dvete grozni kozi ...... det se mislqt za izvestni?!!?be koq e taq kremena halvadjiqn be?nqkva ciganka....tazi novina nqma nikakva stoinost za kogoto i da e,taka 4e q mahaite i slojete ne6to,koeto si struva horata da razberat.na nikoi ne my pyka za nqkva si ciganka gala.
откакто тази халваджийка се вживя в голяма стилистка, Гала и Наталия Симеонова запиличаха на оскубани кокошки, трудно се изтърпява да седнеш пред екрана и да гледаш едни разпухани създания от главата до петите, като видях и така наречената стилистка, съвсем изпаднах в потрес- тя е всичко друго, но не и стилист, при нея разминаването между п редствата и действителността е космическо, а бе живо недоразумение.....
и какво сега? няма да ми публикувате коментара, защото не одобрих голямата сензация за щурото купонясване на една набедена вип персона?!