Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | life.dir.bg
назад

Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ

Не повече от 20 човека се събраха на обявения протест против Красимир Аврамов.

Обратно в новината

Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И под вола теле да извадиш пак песента на Поли Генова е с по-добро звучене.

Не знам какво е и що е, но мисля,че има много злоба в българина.Добре защо трябва да се спори относно песента на Краси, винаги така го правим и затова не ни върви във нищо. Вместо да го подкрепяме ние го корим

Няма такива работи, като да си професионалист и да пееш фалшиво от вълнение. Ако си професионалист - пееш вярно. Ако си лаик - пееш под душа, кеф ти развълнуван-кеф ти не. Ясно ли ти е ? И не си ли го чувала и друг път как пее фалшиво ?

Аз не харесвам песента на Краси Аврамов, но нито му завиждам, нито го мразя. Не съм слушала другите песни, но явно и тази година няма да има песен, зад която да застанат повечето българи. Не е лесно да се създаде такава песен, но амбиции и претенции за това винаги има. Гледах клипа. Създателите му са компилирали най-вървежните и въздействащи и работеши за успех образи. Не са отчели, че има един момент на пресищане от шаблони. Щом Краси Аврамов е вече избран, нека да върви. Но ако моето мнение има значение, аз не заставам зад идеята той да представя България.

Ех тая държава, не може да се оправи и това е. Има конкурс, спечелил го е човека и това е. Ама на някои бивши величия не им харесва. Направете си ваш конкурс и си избирайте победители. Кои сте вие, та да ви приемам оценките? Едно време имаше БКП, то определяше културната политика. Сега е свободия, чалгата е масово завладяла България, това е. Виж само ако конкурсът не е правилно протекъл, ако има злоупотреби, може да викате. Но да налагате мнението си, че това не било песен.... И изобщо на такива хора да се дава публично правото на налагане на мнение... Това преминава всякакви граници и за пореден път показва, че в България няма живот.

Знаете ли, какво правя в момента? ТЪРСЯ ПЕСЕНТА на К. Аврамов в нета за да си я пусна на макс, ЗАЩОТО Е СУПЕР ЯКААААААААААА!!!! А клипа е невероятен!!!! Престанете да злобеете. ПЕСЕНТА Е УНИКАЛНА!!! От скоро е в главата ми и само си я тананикам с кеф!!!! А ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО ЗА ЕДНА ПЕСЕН!!!!

Evala!

Izklu4itelen glas i vizia! Bravo na Balgaria! To4nijt izbor e Krasi.

не знам само какво иска поли генова с хубавата но КРАДЕНА песен

От всичко поне заглавието на песента си го бива да ни представи- в БГ всичко е една илюзия :) илюзия е,че живеем,че можем да пеем,че сме европейци и че някога ще ги стигнем-не Американците....поне Гърците.

Наистина Краси пее фалшиво на места. Проблем според мен е,че втората класирана песен на Поли е с крадена мелодия на 110%. Поли е страхотна, песента и също е супер, НО няма да мине през Евровизия. Подо че БНТ се усетиха какъв скандал ще стане ако Поли се яви с руската песен и затова някак си извъртяха нещатата така че краси да вие там.

Ужасен глас, досаден глас, независимо от октавите, лошо композивана и изпълнена песен.

Bravo na 4oveka glas!hA-HA-HA....

Има неща, които не са така ясни и еднозначни, че всеки да може да изкаже категорично мнение по тях. Този казус е обаче от ясен по-ясен и за всеки, който не си е седнал на ушите е ясно, че това момче пее фалшиво. Междувпрочем, и друг път съм го улавял. Така че, ако има правда, той просто не бива да ходи на Евровизия. Това, че част от българската / гласувала / публика разбира от музика, колкото ти разбира свиня от кладенчова вода, ще прощавате, трябва някак да бъде преодоляно и да се попречи на излагането на България на Евровизия. Сигурно има начини, има и запис, на който нещата ясно се виждат. Все пак ми е трудно да допусна, че такова чудо като тази случка е възможно без някаква манипулация - все пак хората не са чак толкоз глухи.

Този човек не може да пее.. Резил за България

След като песента е минала през няколко журита от музиканти, какви претенции имат някои, които не се осмелиха да се пробват с пеене на живо?

Човекът - гъз

На мен ми харесва песента, относно пеенето му съм съгласна , че пя фалшиво но то беше от вълнение. Другите песни бяха супер незапомнящи. Дано Краси се стегне и покаже какво може. Успех, Краси.

песента на Краси е хубава, различна и с балкансо звучуне! Давай Краси и не се поддавай на провокации! Късмет!

голямаа работа станала!егати и тъпата евровизия!Всяка година скандал,оставете ги да правят каквото си искат

песента НЯМА ШАНС ДА СПЕЧЕЛИ, защото ОТ ТАЗИ ГОДИНА ИМА И ЖУРИ НА ЕВРОВИЗИЯ и като му чуят виенето всички ще избягат!

Престанете!Излагате се!Миналата година Йоана от дийп зон да не би да пееше много хубаво,хайд честно ми кажете?Но просто и тя като чалгаджийките заради външния си вид,никой нищо не каза!Добре,че има компютри за певци като Йоана!А Красимир Аврамов пее много хубаво!Престанете да се излагате и да излагате страната ни с глупавите си протести и възмущения!!!!!!!!!!

Ако песента беше изпята от някой американец, например, всички щяха да я харесват и да казват колко е хубаваи какъв глас има, но уви момчето е БЪЛГАРИН и да не забравяме, че живеем в България и на Балканите. Затова всичко всичко свястно и читаво бяга. Неслучайно Кристо Явашев не идва в БГ и не говори на български език. Защо ли?

Песента на Краси е супер - модерна, с балканско звучене, запеваема. Грабва те от раз, ако не си музикален инвалид. Той най-професионално подходи към шоуто и към клипа си. А че бил никому неизвестен-това е най-нагла лъжа! Давай, Краси, ти си номер едно! Победителят е само един, за дълбоко съжаление на опечалените завистници. Прав си realist. Ето това е истината. Браво.

Този конкурс даде възможност на всеки, който иска да отиде в Москва да участва. Много малко познати имена имаха куража да се състезават с пеене на живо.

както гледам, положението е без изход.най-добре е така или иначе Краси Аврамов да се пробва на конкурса.Защото просто няма друг по-добър вариант !!!Нито една от другите песни не е кой знае какво, както пишат и повечето хора във форума.Тогава ?

Jiveq v Germany i gledah Balg. Evroviziq po BNT Sat-pesenta e izbrana s nad 50% a BNT i muzikalnata i redakziq iskat da si prekarat tqhno mnenie. Tuk v Evropa ima zakoni - koito e izbran ne podleji na komentar,ina4e se uvolnqvat tezi slujiteli. V slu4aq nezabavno trqbva da bede otstranen ot dlajnost toti 6ef ma muzikalna redakziq-koito go gledahme tazi sutrin v Denqt zapo4va.Po golemi glupostti ne sme 4uvali. Dano da se uvedomi rakovodstvoto na Evroviziq i BNT da se izklu4i zavinagi. Mnogo jalko kolko mnogo energiq ima v zlobata na tesi hora!!!Mnogo jalko i za BNT-ima i mnogo svestni slujiteli!!!

НЕ МИ харесва как пее това момче и не го казвам от злоба. Ако бях в журито изобщо нямаше да го допусна до сцената, но след като така или иначе е победил нека да ходи да ни представя на евровизия (тоя конкурс и без това е пълна тъпня), а като се има пред вид кой го спечели миналата година, сега май и ние ще имаме шанс.

Най-големия пееше по-добре от Човека-глас, ако се сещате какво искам да кажа

До Коко. Ти като не знаеш кой е Краси това не значи, че всички не го знаят. И какво значи световно неизвестен , да в сравнение с Големите Да , но с Норчето, Графа , Поли и другите Не. Известен е колкото и те в Света. Злобари и бездарници.

Нищо свестно в България не остана неоплюто! Пожелавам ти успех,КРАСИ !!!

Krasi Avramov e mnogo izvesten izvyn bg.Jalko 4e ima tolkova mnogo zlobni hora.Tova e nov vid myzika POPERA.Kakvo stava s nas?Tova e 4oveka glas.Az se gordeq 4e spe4eli to4no toi.

Krasi Avramov e mnogo izvesten izvyn bg.Jalko 4e ima tolkova mnogo zlobni hora.Tova e nov vid myzika POPERA.Kakvo stava s nas?Tova e 4oveka glas.Az se gordeq 4e spe4eli to4no toi.

Оставете тази злоба срещу Краси. Бил 10 години в Америка и никой не го познава. Ами да го познавате. А кой познава певицата на второ място? Никой! Краси, супер си. Успех в Москва. Ние сме с теб.

Песента на Краси е супер - модерна, с балканско звучене, запеваема. Грабва те от раз, ако не си музикален инвалид. Той най-професионално подходи към шоуто и към клипа си. А че бил никому неизвестен-това е най-нагла лъжа! Давай, Краси, ти си номер едно! Победителят е само един, за дълбоко съжаление на опечалените завистници.

Krasi Avramov e mnogo izvesten izvyn bg.Jalko 4e ima tolkova mnogo zlobni hora.Tova e nov vid myzika POPERA.Kakvo stava s nas?Tova e 4oveka glas.Az se gordeq 4e spe4eli to4no toi.

Типично българска работа. Срамувам се, от този народ, изпълнен със злоба и завист. Този народ дърпа надолу всеки, който се опита да се издигне. Всички наши национални гордости бяха прогонени в чужбина. там те получават признание, а тук са само плюти и очерняни. не прогонихме ли Стоичков, д-р Чирков,най-видните си интелектуалци, артисти, лекари, певци и др. само една Лили Иванова остана и тя е оплювана постоянно от хора, абсолютно некадърни като разни самозвани певци като умниците от Шоуто на Слави. Всяка година победителат в Евровизия е оплют, унижен и подложен на натиск да се откаже. Хора, не забравяйте, че трябва да променим мисленето си и да се научим да приемаме загубата с достойнство. Имаме много талантливи певци и те го показаха на Евровизия, но нека да признаем уникалността на песента, която спечели. нека простим на изпълнителя, който беше много развълнувам, ако е направил някоя грешка. Стиге сме се плюли. Така прогонихме децата си в чужбина и като се върнат отново си тръгват разочаровани, а България има нужда от тях. Затова останахме народ от цигани и пенсионери и някои самоубийци като нас на средна възраст, които се борят до последно да оцелеят в джунглата наречена България и плачат за децата си , които са тръгнали да търсят реализацията си в чужбина, именно поради злобата, завистта и шуробаджанащината. Не забравяйте, че всеки народ заслужава правителството и управниците си. Ако станем по-позитивни и Господ ще се смили за нас!

ЛЕЩА . ЧОВЕКЪТ АНАЛЕН-ПАС. ПРИМАДОНАТА ,ДОРИ НЕ СЕ ИЗРАДВА ОТ ПОБЕДАТА ,ДОРИ И НА ЛЪЖА. НЕЩАСТНИК !!!!!

Какъв е този певец,та той е световно неизвестен!Бил пял преди 10 год.Дай да видим,като е пял,какво е записал и с кои изпълнения е известен в България!Аз познавам стотици истински,макар и кръчмарски певци,трябва ли и те да предявяват претенции,че могат да представят Държавата!Тука в крайна сметка става въпрос за пеене и възможноста правилно да управляваш гласовите си възможности!Той не може да прави това и дори на финалното пеене няколко пъти падаше в полутон и пееше фалшиво!Щом не можеш да управляваш правилно гласа си и правилно да преминаваш от основен тон във фалцет,ти не можеш да имаш претенция за певец!

Къв е тоя Краси Аврамов ??? Явно има голяма рода : )

НЯМАШЕ НИТО ЕДНА ХУБАВА ПЕСЕН- КВО СЕ КАРАТЕ ЗА ТОЗИ ИЛИ ОНЗИ

Първоначално те, големите изпълнители, не винаги са разбирани, но ти ни смая. Не гледах финала по телевизията, нямаше смисъл. Първо гледах клипа - безмислен, без никаква идея, пълен с насилие и женски прелести. Последните всъщност са единственото хубаво нещо в клипа де. След първоначалното гледане вече пуснах и звука - останах удивен - тотална безличност и невъзможност за каквото и да е пеене. Че децата в 5-ти клас имат правото да се нарекат гласове. Но като цяло знаем как се печели в повечето случаи БГ Евровизия. Абе след като са му дали шанс да покаже некадърността си, нека поне да поработи до самото представяне, пък току виж се научил и да пее. Мнението ми е, че кокото и некадърен да е трябва да го подкрепяме - ние сме си го избрали. Направете аналогия - сърдим се на депутатите си, ама нали ние сме си ги избрали и си ги търпим, че защо да не изтърпим и подкрепим тоя човк без глас.

Успех на Краси дано се представи супер в Москва и тогава да ви видим злобни хорица

АЗ ВИ СЕ ЧУДЯ ЗАЩО СЕ КАРАТЕ, НА ТЪЙ НАРЕЧЕНИЯ КОНКУРС НЯМАШЕ ДОРИ И ЕДНА ПЕСЕН КОЯТО ДА ТЕ ГРАБНЕ-ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ. ПОНЕ ДА БЯХА ПОРЪЧАЛИ НА НЯКОЙ ПО ИЗВЕСТЕН КОМПОЗИТОР ДА НАПРАВИ ЕДНА ПЕСЕ ЗА СВЯСТ, А НЕ ДА СЕ ИЗЛАГАМЕНА ЕВРОВИЗИЯ С КОЯТО И ДА Е ОТ НАСТОЯЩИТЕ ПЕСНИ. А ЗА ПРОЦЕНТИТЕ, АБЕ ХОРА КАЖЕТЕ БРОЯ ГЛАСУВАЛИ КОЛКО СА. ЩОТО АКО СА ГЛАСУВАЛИ 1000 ОБЩО, КОЕТО Е ТВЪРДЕ ВЕРОЯТНО .......БЕЗ ДУМИ. АМИ СИГУРНО СА ТОЛКОВА ЩОТО ВЕЧЕ БЪЛГАРИНА НЕ ГЛАСУВА ВЕЧЕ С СМС-И, ЗАРАДИ ТЪПИТЕ МОБИЛНИ ОПЕРАТОРИ СКЪПАРИ КОИТО НАТОВАРВАТ СМЕТКИТЕ НИ С КВОТО ИМ ДОЙДЕ НА УМ.

Какво нещо е драпането за слава! Краси, Красиииии, Краси..хахаха..смеше Щом децата, които не са музиканти ти казват да се засрамиш и са усетили фалшивото ти пеене, какво остава за Найден Андреев и други композитори и музиканти. Тук става въпрос за реалност, а не за отрицателна енергия. Чакаме те да се откажеш.

КОЙ ГО ЕБЕ....

България гласува за Краси Аврамов, за неговата песен. Това нищо ли не значи... Писна ми от тези музикални критици които непрекъсното налагат своя вкус.И защо трябва да подкрепям посредствеността на Графа, Нора ... и накъква Поли. Нейната песен беше много новаторска. Какво значение има къде живее- той е българин. Радвам се, че Краси Аврамов ще ни представя в Москва - това беше и моят избор. А дебатът дали може да пее - това са пълни глупости на завистливи музиканти, от които ми се повдига. Затова в България естрадната музика е на такова ниво, затова младите предпочитат да слушат чужди изпълнители. Колко от българските певци могат да пеят и пеят на живо? Помним достойното представяне на Каффе, Маряна, Йоана...

преди няколко години живеех в Англия и проследих как те си избраха песен, която да ги представи на Евровизията. Избраните бяха блондинка-фитнес инструкторка и младеж. На финала пяха толкова фалшиво, че получиха 0 /НУЛА/ точки от всички страни. Настана страхотен скандал. Това НИКОГА не се е случвало! Тогава ги накараха да пеят по улиците НАЖИВО, за да докажат могат или не могат. А следващата кампания я организираха под мотото Никога повече нула . Така, че предлагам нещо просто - ако изпълнителя е честен, да тръгне по улиците, придружаван с репортери с камера и да спре няколко граждани на различни места и да пее наживо без музика, и да кажат после присъстващите какво мислят, и да го излъчат по телевизията. ТОВА Е ЧЕСТНО И ПОВЕЧЕ ПРИКАЗКИ СЛЕД ТОВА НЕ МОЖЕ ДА ИМА!