Антония Петрова засне стилна фотосесия за Мис Свят
„Мис България” 2009 Антония Петрова засне стилна фотосесия, с която ще бъде представена на Интернет страницата на „Мис Свят”.
Обратно в новинатаКоментари - Антония Петрова засне стилна фотосесия за Мис Свят | Лайф.dir.bg
Коментари
Между другото, вие виждали ли сте конкуренцията? Аз ги разглеждах и мога да ви кажа, че Бог знае какви неземни хубавици няма. Всичките са обикновени момичета, понапудрени, понагиздени,... е, разбира се, стройни. Антония отговаря на тези критерии.Ще я напудрят, нагиздят и ... няма да се отличава много от останалите... Мис Свят надали ще стане, но все пак : Успех, Антония! Не им се впрягай от простотиите, тук пищещите плюят по всичко и по всички...
Ако dir.bg продължава да публикува снимки на Антония Петрова, ще заведа иск за морални щети ;)))
Момичето е красиво!В това спор няма.Поради тази причина и пожелавам успех и достойно представяне.Стискам ти палци Тони!
Абе какви конкурси, какви фотосесии, какви 5 лева? Крийте я някъде тази и се правете че не сме правили конкурс за красота в България тази година
Започвам да си мисля, че наистина цяла България е гласувала за нея......., но на пук на организаторите, и на целия свят та да ни се смеят!Когато я видях, първата ми мисъл беше да пратя еден SMS, понеже е мноого тъпо толкова да е грозна и все пак да се състезава.Казах си пък дано спечели, да и гледаме сеира на грозотията!!!Ама на световния конкурс ще и покажат къде и мястото, ПЪРВА-отзад напред : )
УЖАС щом и фотошопа не помага , кво ли щеше да е реалитито . Моме вземи се гръмни да ни олекне . Не виждашли че никой не те харесва , пернишко плашило .
Като знам какви манияци се събират по тези мероприятия,това нашето чудовище със сигурност ще е на последно място,дори да наредят и всички лели от публиката,че и чистачките и продавачките от близките търговски обекти :(
И ти ли, Брутееее...Човешката агресия и злоба, особено българската е безгранична! Вярно сте се нахвърлили като лешояди в/у А.П. На мен на тези снимки ми харесва, освен това напоследък се търси нетрадиционното и различното( агнес дийн е водещ модел), а не сладникави, хубавки, типични момиченца - и повечето като сте непризнати хубаци що не идете някъде по чуждестраните агенции да ви видим кой ще ви обърне внимание...ами само ревете тук колко ви е срам от нашате представителка...а не спират жените със силикон и хирургическа намеса щот 90 % са такива (вкл. и венецуелката, която стана Мис Un. но там хирурга пипа качествено ) ама на нас ни дай да хвърляме камък само по нашенското. Както и да е, успех Антония !
евалата на фотографа и на гримьора - щом от този крокозавър са направили що-годе добре изглеждащ модел, значи са факири !!!!!
Е,хайде сега,грозна била...ми те другите участнички в мис свят да не са по-хубави?Защо си мислите,че всички чужденки са красавици?
всеки които пише че била грозна или други подобни да изпрати снимка на приятелкатаси или женаси за да да видим кой с какво по добро си ляга .
Днес само за класни дамичетеме.То не беше Николетка Лозанова,не беше галена,сега и Това същество.Хубавото е,че и трите не са ку*ви а са морални стълбове на обществото.Струпей на всичките желая от сърце.Наздраве.
Лаура Чуканова дето стана трета на мис САЩ е къде къде по-хубава от тази. По-добре Чуканова да ни представя от колкото тази женица на снимката. Ще берем срам с тази женица казвам ви.
Сериозно ли ще пратят този травестит в ЮАР, не е истина !!! Малко се излагаме пред света , че сега и това lol
Malee, sled vsi4kiq grip i photoshop da izglejda tolkova stra6no...zna4i ne e krokodil a MNOGO GOLIAM KROKODIL!!!!
Толкова компютърна обработка има по тази снимка че едва ли е останало и 20% от оригинала
Tolkova sa q pravili i pak milata za nishto ne stava, Sram me e tozi urod da ni e miska. A za diplomite si, moje da si gi zaka4i v perni6koto si imenie!
Leko, kako, silikona da ne padne ... kato go gledam tova kak da se gordeia 4e sme nai krasivi balgarkite?
Мис свят Какъв мис свят ? то е повече от ясно че България с този крокодил ще бъде на последно място..има толкова по красиви Българки как може този крокодил на представя България ???? Изобщо кой го избра това същество?? Крокодилов травестит !!!!!
Na men mi haresva,jelaia i uspeh.Vse pak e vazdarjana i pone umee da si mal4i, ka4estvo koeto e dobre da imash.Tova ,4e ne si izmislia razni maitapi naptrimer ,4e e snimala klip s akon.. malko ili mnogo ia pravi jena sas samo4uvstvie
Tezi, koito si misliat, che Balgaria se bila slavila s krasivi zeni ili ne sa izlizali zad granica, ili sa chekidzii. Balgarkite ne sa nito krasivi, nito sexapilni, nito umni, nito vazpitani. Tova sa sazdanie s niska kanalizacia, krivi kraka, golemi dupeta, malki cici i mozak, alchni, nahalni i bezkrupulni. Ignoriraite napalno tezi dolni kurvetini i izrodi. Da tarsim evropeiski zeni za osvezavane i moralizirane na balgarskata nacia
за съжаление прав/а сте...но това е официалната ни миска, сега и да се оплкваме и да се вайкаме-все тая.По-добре леко да я тунинговаме и на пазара :)
ТОВА ПЛАШИЛО ДО КОГА ЩЕ БЪДЕ ТЕМА НА РАЗГОВОР.СТИЯ КОКАЛАЦИ ДА СТАНЕ РЕКЛАМА НА НЯКОЙ КОНЦЛАГЕР
Абе хора, тя не е за мис свят! Сляпи ли са организаторите на тоя конкурс?? СРАМОТА! Ама и тя трябва да се срамува , че ще изложи цяла България.