Започнаха снимките на ”Сексът и градът 2”
Жителите на Ню Йорк станаха свидетели на странна гледка - по една от улиците на Манхатън тича... Сара Джесика Паркър.
Обратно в новинатаКоментари - Започнаха снимките на ”Сексът и градът 2” | Лайф.dir.bg
Коментари
BraVOOOOOO! Tova e super novina. serial, koito te grabva i se chuvstvash vavlechen v magiyata mu :)
Филмът е добре направен, но показва жените откъм най-противната им страна. За подсилване на ефекта мъжете са представени символично. Филмът не се препоръчва за мъже до 40 годишна възраст.
супер,много ме забавлява това филмче,леките филми са за предпочитане напоследък,не мислите ли?
Мани градът - дай само сексът, да ги из...м тия баби, що хляб има в тях, ох, леле-е-мале-ее.....
Мани градът - дай само сексът, да ги из...м тия баби, що хляб има в тях, ох, леле-е-мале-ее.....
Чудесен филм са направили. Да са живи и здрави още много филми с тази тематика да направят. С по- млади артистки могат да засегнат взаимоотношенията като чест, а не като задължение. Сара добре играе, но са й сложили думи, които не отиват на блесналите й от страст и похот очички.