Започнаха снимките на ”Сексът и градът 2”
Жителите на Ню Йорк станаха свидетели на странна гледка - по една от улиците на Манхатън тича... Сара Джесика Паркър.
Обратно в новинатаКоментари - Започнаха снимките на ”Сексът и градът 2” | Лайф.dir.bg
Коментари
Чудесен филм са направили. Да са живи и здрави още много филми с тази тематика да направят. С по- млади артистки могат да засегнат взаимоотношенията като чест, а не като задължение. Сара добре играе, но са й сложили думи, които не отиват на блесналите й от страст и похот очички.
Мани градът - дай само сексът, да ги из...м тия баби, що хляб има в тях, ох, леле-е-мале-ее.....
Мани градът - дай само сексът, да ги из...м тия баби, що хляб има в тях, ох, леле-е-мале-ее.....
супер,много ме забавлява това филмче,леките филми са за предпочитане напоследък,не мислите ли?
Филмът е добре направен, но показва жените откъм най-противната им страна. За подсилване на ефекта мъжете са представени символично. Филмът не се препоръчва за мъже до 40 годишна възраст.
BraVOOOOOO! Tova e super novina. serial, koito te grabva i se chuvstvash vavlechen v magiyata mu :)