Коментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | life.dir.bg
назад

Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ

В новия брой на сп. Максимум Мира Добрева сподели за най-тежките предателства, с които се е сблъскала в живота си.

Обратно в новината

Коментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да хареса жоро Торнев може само една малоумна блондинка!

Тази цървулка за каква се има,да не би да е принцесата на Монако.Правилно е казал народаПази Боже сляпо да прогледа.И запомни Мирке,че каквато на Царицата,такава и на магарицата.

Мила Мира, толкова си хубава, че чак се чувствам щастлива когато те видя. Липсваш ми от екрана. Затова не се поддавай на емоциите си и се върни, за да ни радваш. Малко жени в България са така хубави като тебе. Запомни това и по малко се изказвай. Хората, просто ти завиждат. Не обръщай внимание на това. Човекът е несъвършен. Той уважава и обича някого, докато има нужда от него. Хайде, връщай се на екрана...

Ох аман от тва грозно лелче... дето страда по младостта си.Всички положителни коментари под тия теми за нея съм сигурен че тя си ги пише,щото никой мъж освен некой пенсионер не може да нерече таз прецъфтяла лелка хубава

Тая е адски проста, голям боклук!

Хем тъпа, хем грозна.

a

милата, толкова е противна, че дори Милен и Кулезич не я харесват

къде е гошко да е успокои

Ейййй, много куха лейка, бее!!!!!

Жалка,изкуствена женица!!!

отвращават ме тия, които постоянно тръбят колко много им завиждат останалите. не стига че си го мислят, ами и го говорят по медиите. ало, миро, нищо не си, че някой да ти завиди. честно ти го казвам, не целя да те обидя , щото нали умирам да съм като тебе. патка с комплекс че е лебед!

Кулезич може да е злобна,но поне има какво да ни каже и да разчовърка мозъците ни ,и да ни накара да се замислим.А тази празна лейка Мира просто е ненужна,непотребна опаковка и то изкуствена опкавка..

Мира, аз те харесваХ,.. докато не чух елементарната ти реакция, с която отвърна на Кулезич! Вместо да се защитиш, като една интелигентна жена, защото имаш претенции да си такава, ТИ Й КАЗА НЕЩО ВЪВ ВРЪЗКА С ВЪЗРАСТТА- МН.,МН.ЕЛЕМЕНТАРНА РЕАКЦИЯ!!! И тя- Кулезич- добре ти го каза:Когато аргументите свършат, се захващат с възрастта!. А аргументите, с които можеше да се защитиш въвВИП денс,бяха МНОГО и поднесени ти на тепсия от смешника Милен Цветков... И така, Мира- пак ще кажа- една НАИСТИНА интелигентна жена никога не би паднала на това ниво- да коментира възрастта(която няма нищо общо със случая), а би изпозлзвала семшното поведение на колегата си, за да сложи на място и него, и Кулезич, която се опитваше да го защитава...ЯВНО Е, ЧЕ МН.СЪМ ТЕ НАДЦЕНИЛА И СЪМ ИСКРЕНО РАЗОЧАРОВАНА ОТ ТЕБ!!!

Тя от типа женствено и красиво миньонче, която много прилича на Кайли Миног и за това много я харесвам и поради което много други - не (нямада да уточнявам подробности защо, те сами си знаят истината :-))))) ).

Kato znam kade e rajdana i kak e bachkala v balkana............ ne moga da e poznaia !

Мира Добрева е хубава жена, това не може да се отрече. Може би има твърде много задръжки, които й пречат да живее в реалността. Но това не е нещо, което не може да се промени, стига човек да иска. А и не може да се каже, че е лошо да живееш в своя красив свят. Особено в наши дни...Харесвам я. Честно казано, по-лесно преглъщам нея, отколкото измислените красавици Цеци нам-коя си и подобните.

izkazvanjata i sa pod vsjakakva kritika :)

Ужасна е! Истински енергиен вампир!

а бе тази не я знаех много, много и смятах, че има стойност, но това, дето прочетох тука, тотално я обезцени. много точни предни коментари (в момента са до трети)

хубавото си е хубаво. мира е страхотна жена и има за какво да и завиждат.

Мира ,всичко е завист.Ти си едно чисто и свято дете от Родопите. Скромна, успяла, но завистници много.Игра чудесно , ако бях на теб,нямаше да се върна да играя пак, дали с Мишо Шамара или с по-добър,защото може би си се уверила ,че повечето е нагласа,създаде си повече неприятности,да пишат тук някакви си глупаци измишльотени.Ти си щастлива майка и жена, обичана, остани си такава,пожелавам ти много здраве и успехи.

Жалка,смешна,елемент е персоната Мирка!Дори не желая да споменава името и.А тя сигурно визира Люба Пашова с която уж бяха приятелки...Мирка беше приятелка с много хораот БНТ..,новсички според нея се оказаха неистински...а тя всеядната селянка иска да се представикато най-достойната ...и вие..реве...хленчи.. звуции.така привлича внимание...понеже е неспособна с друго...жалка женица ,без интелект...а на живо и без излъчване и без мирис на жена....Да я забравиме!!!

az ne q namiram pak za 4at tolkova hubava,obiknovena jena s rusa kosa,kakvo se naduva po tia spisania,samo neinite prostotii iskame da 4etem, malko sa ni drugite prostotii

Стига с тази злоба! Като не ви харесва - не четете. Докато всеки гледа в купичката на съседа и завижда, че той има повече - няма да изплуваме. Хората са различни и това е хубавото, едни се нараняват от едно, други от друго- просто не е редно да се отнасяме със злоба един към друг, защото хората понякога се засичат само за мигове, а огорчението остава дълго ....

Защо бе Мира...падна толкова ниско. Кое те депресира така в живота, онзи муньо мъжа ти ли? Ами сама си го взе, ама недей искарва целия свят жесток към теб.

Da, istina e , che Milen e dobiche. No i taja e naduta kuharka, kojato dori ne moje i da tancúva.

Абе тая лигла се взе много на сериозно!Била отслабнала с 28 кг.,едва ли не без да го иска,да,бе,да!Нали беше изпаднала в депресия точно заради това,или вече е забравила?Гладувала е като кучка,но никой не я е аплодирал,та сега търси внимание,ама кой го е грижа за нея,както и за мен?

Доста високо самочувствие за себе си,но за съжаление без грам покритие(за комплексите въобще няма смисъл да говорим),има ги в изобилие.

Мира е много красива и нежна жена. Нормално е да и завиждат жените, но тя не трябва така да ги преживява тези неща. Трябва да подминава с умивка тези подмятания!

При нея е точно - БОГ ДАЛ, БОГ ВЗЕЛ!

Ало, златоградкото село, приберете си я тази! И не я пускайте повече да излиза. Няма такава селска чест просто!

Прекаляваш ! Престани - то не беше хленчене, то не беше оправдания ...Писна ми от теб и лиготиите ти ! Ама селото си остава село - комплекси до край !!!!

Marla, s marla! Nivoto i e malko nad tova na chalgarka, taka che da prestane a de prevzema!

ligava kompleksarka

хора поЗНАВАМ МИРА ОТЛИ$НО МНОГО ОТЛИ$НО БИВЩИЯТ И МЪЖ Е КЛОШАР ЛУД ВСИ$КИ И СЕ ПОДИГРАВАТ.А ТЯ ЖИВЕЕШЕ В РЕДЪТА ТЯ Е СЕЛСКО ПРОСТО МОМИ$Е ОТ БЕДНО СЕМЕИСТВО'С ПОДСТРИГАНи КРАКА.А ЖОРО ТОРНЕВ Е ЯК БОКЛУК КРАДЕЦ ОТ Б.Н,Т БОИКО МАХНИ ГО ТОЗИ БОКЛУК.

Едва ли коментарите за Мира Добрева са само 3. По другите теми коментарите се пълнят а тука си остават толкова от 2 часа. Явно не са много положителни щом не ги пускат.

Горд съм, че има такива жени като Мира- тя наистина е перфектна и е жалко, че няма много като нея. Бъди силна, Мира, и не обръщай внимание на хорската злоба!

Аз не можах да разбера как точно е била предадена г-жа Мира... Може би с това, че другата е била с по-хубава рокля и е имала време за фризьор ?!? Самият факт, че Мира е забелязала тези неща и са я подразнили говори достатъчно за това какво я вълнува при срещите с приятелки... Може би СМС-а е бил точно защото другата не иска да влезе в света на Мира, където е по-важно как изглеждаш и колко са ти скъпи аксесоарите а не какво имаш в главата... И как звучи само тя имаше нужда от мен, аз дори й готвех сигурно е щяла да умре от глад горката... Изключително жалък опит за привличане на внимание...

Не мога да повярвам, че тази жена не спира да мрънка. Преди ми беше много симпатична, но от както се омъжи за Ж.Торнев се държи като някаква примадона, сякаш е Мария Кюри или нещо подобно. Във ВИП Денс беше трагична, а сияеше само, когато й казваха колко е красива - толкова е тъпа явно, че не разбра, че то няма и какво друго да й кажат.

Pri tolkova zlost v komentarite do tuk iskam da ti kaja Mira_haresvam te zachtoto si estestvena.I glupost da napravish,pak ia pravish dobre.Jelaia ti chtastie!

Е, и малкото добри неща, които поради толерантността на възпитанието си мислех за нея, сега вече се изпариха. Ако наистина е казала всичко това на въпросното интервю, боже опази - това е наистина пази Боже сляпо да прогледа. Как е възможна такава повърхностност!!! Как е възможно, ако си свестен човек, да си създаваш такива приятелства? Ами ако си духовен и културно по-издигнат човек, няма да се събираш с такива, няма да изтъкваш уж като присъщи на тебе слабости такива неща, които преследват и към които се струмят разни кухарки!!! Уффф, досада страшна!!!

селянка ще си останеш до края...толкова си тъпа, че се чудя как още ни занимаваш със себе си!

тя като стана водеща не можеше да чете.добре че взе баламата торнев да я отвори на некои хави.

Тая жена найстина е супер повъпхностна.... А за това че е отслабнала с 28 кл браво моя позната отслабна с 40 кл ама я няма по веснтици и така на нататък.....

Напълно съм съгласна с форумците, които определят Мира като повърхностна, комплексирана и не особено умна жена. Ужасно дразнеща е убедеността й, че светът се върти около нея. Но как не проумява, че колчем си отвори устата все повече се излага.

Тази жена е ебати тъпата лейка. Как може да е толкова елементарна. Само дрънка колко е хубава нищо че мяза на травестит. А като гледах каква е без грим жив ужас.

KUHA LEIKA.NAMERI SE EDIN ABDAL-G.TORNEV DA JA PRIBERE I SE OSRA!

Намерила един Торнев да я трае , но явно това не и стига.То няма медия ,по която да не се покаже и изтъкне каква майка и каква жена е ! Мираааа престани да ни се навираш в очите , хайде поспри се малко да си починем и ние от теб и твоя прекрасен лик!

тази досада извира отвсякъде вече. колко деца трябва да народи за да се кротне и да не реве за щяло и нещяло публично.