БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите
Светският елит се струпа в „Royal Ballroom” на хотел „Шератон” за традиционно организирания от Евгени Минчев Бал на Топ моделите.
Обратно в новинатаКоментари - БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите | Лайф.dir.bg
Коментари
Ако това е елитът български, то е.... ти държавата дето сме! Алисия, Таня Боева и пияниците Иван и Андрей - елит та чудо! Чалга, чалга, чалга! Боже, пази България!
На кого е нужна тази показност-хора умират от глад и болести , сега и от студ през зимата .Би трябвало да се чувстват неловко с тези скъпи дрехи и излишно разточителство.!!!
пир по време на криза...демонстрации демонстрации, после -оле , що мепребиха, ограбиха....малко им е....
Искате да кажете БГ псевдо елитът. Щото в момента в който престанат да ги показват по медиите ше ги забравят точно за 3 дни и нищо няма да остане след тях!
Абе тая чалгарка Таня Боева беше със същите дрипи преди някалко дни, на неква друга изява! Нема ли прочики, що ли?
ДАНИЕЛА И АНДРЕЙ НЕ СА ХУБАВА ДВОЙКА. А АЛИСИЯ Е ГРОЗНИЧКА МИЛАТА НО ТЯ СЕ МИСЛИ НА ХУБАВА. ТАОЛЕТИТЕ НЕ СА СУПЕР ДРУГА ГОДИНА СА ПОКАЗВАЛИ ПО КРАСИВИ ТАОЛЕТИ.
Ама тия двамката - Иван и Андрей, май са си истински мъжаги: мислят, говорят, могат, пък и налитат на жени и алкохол. Май след години на медийно блудство - стават за нещо голямо...
Даниела е жестоко красива. Не знам дали кантонерския мъник я заслужава? Защо българките излъчват толкова тъпота, простотия, чалга и нечистоплътност?
HAHA, tezi parodii li sa elita??? S obuvki za 1800lv i vatmanska zaplata??? Vijdame i niakolko grozni razporetini.
Елитът? Освен посланникът за друг незнам. А пък таня Боева как простеее с тоалетчето на фона на този блясък.......