Коментари - БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите | life.dir.bg
назад

БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите

Светският елит се струпа в „Royal Ballroom” на хотел „Шератон” за традиционно организирания от Евгени Минчев Бал на Топ моделите.

Обратно в новината

Коментари - БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

dumata e edna: ujas!

Ако това е елитът български, то е.... ти държавата дето сме! Алисия, Таня Боева и пияниците Иван и Андрей - елит та чудо! Чалга, чалга, чалга! Боже, пази България!

На кого е нужна тази показност-хора умират от глад и болести , сега и от студ през зимата .Би трябвало да се чувстват неловко с тези скъпи дрехи и излишно разточителство.!!!

Az tuk elit ne vidiah, osobeno pak da blesti s kakvoto i da bilo.

ако това е елита пази боже сляпо да прогледне.

пир по време на криза...демонстрации демонстрации, после -оле , що мепребиха, ограбиха....малко им е....

Като изключим грешката Таня Боева и Алисия всички са много стилни...

Кой определя т.н.елит?Евгений Минчев с партзанско име Посеркото?

Искате да кажете БГ псевдо елитът. Щото в момента в който престанат да ги показват по медиите ше ги забравят точно за 3 дни и нищо няма да остане след тях!

Абе тая чалгарка Таня Боева беше със същите дрипи преди някалко дни, на неква друга изява! Нема ли прочики, що ли?

идиоти.

ДАНИЕЛА И АНДРЕЙ НЕ СА ХУБАВА ДВОЙКА. А АЛИСИЯ Е ГРОЗНИЧКА МИЛАТА НО ТЯ СЕ МИСЛИ НА ХУБАВА. ТАОЛЕТИТЕ НЕ СА СУПЕР ДРУГА ГОДИНА СА ПОКАЗВАЛИ ПО КРАСИВИ ТАОЛЕТИ.

Педерас и мутреси

палячовци и циркаджии, това ли е елита на България.

Люпилнята на елита

ега ти елита ега ти моделите.....такова ще ни е и бъдещето.....

Ама тия двамката - Иван и Андрей, май са си истински мъжаги: мислят, говорят, могат, пък и налитат на жени и алкохол. Май след години на медийно блудство - стават за нещо голямо...

Елит, който се струпва - отпиши го.

То на снимките като гледам елит до елита...

Даниела е жестоко красива. Не знам дали кантонерския мъник я заслужава? Защо българките излъчват толкова тъпота, простотия, чалга и нечистоплътност?

Бг-Елитът....Боже, колко мъка има по този свят!

Докога ще занимавате бълг.народ с разни празноглавци и проститутки?

Е писна ми да гледам мутрата на Иванчо,Андрейчо и екзалтираните йм съпруги-аман!

HAHA, tezi parodii li sa elita??? S obuvki za 1800lv i vatmanska zaplata??? Vijdame i niakolko grozni razporetini.

Всичко е суета на суетите и няма нищо ново под слънцето

Елитът? Освен посланникът за друг незнам. А пък таня Боева как простеее с тоалетчето на фона на този блясък.......

Юлия е много красива

У нас светският елит с конци за кукли е съшит.

ако андрей и неговата са елита на държавата-ега ти държавата.

На фона на положението, в което се намира Бг в момента, а и по принцип, подобни прояви не са много мястото си, но не може да се отрече, че този път участниците са избрали наистина елегантни и семпли тоалети.