Алисия издаде тайните на своя стил
Певицата Алисия засне ексклузивна фотосесия за българското издание на ELLE и смени осем визии – хеви метъл, хип-хоп, джаз, диско...
Обратно в новинатаКоментари - Алисия издаде тайните на своя стил | Лайф.dir.bg
Коментари
alisia e vinagi mnogo elegantna i naistina sas svoi sobstven stil.nai-hubavoto e, 4e dvamata s valeri se zanimavat i s blagotvoritelnost i otdavna sa nadrasnali sredata na drugite futbolni semeistva.
Стилът на Алисия е, че няма стил. Това важи за всички певачки със силиконови цици. И какво е това въображаемо сравнение между нея и Виктория Бекъм. Видяла жабата, че подковават коня...
То пък един стил - чалгаджийски!!! Какво ни я навирате непрекъснато !!!То един стил,то една фигура - също като на Златка! Ха-ха-ха...
Георги Стоев в своята книга Кръстника пише за въпросната Алисия (Ася Тодорова) , че е пронститутка . Докъде стигнахме пронститутките да са еталон за мода
Алисия смешницата...Стил Алисия ха-ха!По-скоро стил Виктория Бекъм...или стил Жалка копирачка
Публикувано в днешен вестник: Алисия: Умри, гадна чалга! Умри, гадна чалга!, крещяла Алисия, за да влезе в образ по случай специална фотосесия на ELLE, предаде svetsko.com. Тя била предрешена като хевиметълка и закачила с електрическата китара, която държала в ръце декора, който й се стоварил на главата. Идеята на снимките била да се види как една фолк дива би изглеждала, ако пееше джаз, хеви метъл, диско, кънтри, поп, рок, хип-хоп. Въпреки всичко обаче Алисия суетно твърди, че любимият й стил е Алисия.
Не съм фен на чалгата. Това може жената, това пее. Направи ми впечатление, че работеше почти до края на бременността си. Малко след като роди започна отново. Тази жена може да се издържа сама с труда си. Певица е има нужда от реклама прави си я. Една жена, ако е на повече от 25 години в БГ вече и се закачат определения като стара чанта и други подобни. И от кого? Тези, които я осъждате, по-стилно ли сте облечени? Повече ли пари изкарвате от нея? По-хубав мъж ли имате? Със сигурност, не. Е, стига с тая злоба. Поддържа се жената, може да си го позволи, професията й го изисква.
E to edin stil........,ako ne kopira tolkova Viki Bekum 6te e po -dobre.Sravnqvali q s Bekum :D :D :D,leleeeeee ogledai se malko bez grim i togava se sravnqvai.
Жена без маска и без грим - озъбено, свирепо куче! /пардон яре: справка Алисия на бала на топ моделите/
Tazi prostakesa i stil. Ha, ha, haa!!! I tazi snimchiza sus zamechtanija pogled na muja i mogat da si izburshat zadnite chasti s neja. Njamam nishto protiv folk muzikata kato zjalo, no tazi prostachka i grozniza daje ne moje i da pee. Razkaraite ja ot efira.
Цялата статия ме разби от смях, но това цитатче ....Следвайки добрия си вкус, който й е присъщ още от дете, ........- просто ме довърши.....мухахаха тъпа селска пръчка!!
харесвам алисия като жена , но мисля че е очевадно че копира виктория бекъм. това в никакъв случай не е неин собствен стил. иначе си е секси. ако ми дойде няма да и простя GG Mther Fckers!!!
Hubavo e che si e opravila redkite zabi........ima vazmognosti finansovi i ne e losha,no zashto triabva da imitira Viktoria Bekam...ne e nujno-triabva veche da go e razbrala-tova ne se haresva.
Много точно казано. Няма по противно от черни вежди и бяла коса, за съжаление в бг това е модрно. аааааа са дрехите и позите.........добре че отиде до манчестър и видя няколко списания в които беше Виктория Бекъм и започна да я имитира - несполучливо разбира се. Истинатач, че и Алисия и Виктория са еднакво грозни, но няма спор, че Виктория има класа и стил,а Алисия има само големи мечти!
Какъв стил,каква визия ?Явно добре си плаща щом пишат очевадни глупости.Тта тя е едно джудже с неодухотворена простовата физиономия и с много елементарно поведение.Това е Алисия!И спрете да ни я набутвате и натрапвате непрекъснато. Двете заедно с Кали умират да се правят на възвишени и нещо по различно от останалите си посестрими чалгаджийките,но си остават същите простакеси.Никой нев може да избяга от собствената си сянка и е невъзможно да наваксат първите 7 години,въпреки парите на мъжете им.Омръзна ми да ги гледам от телевизия в телевизия как ръсят глупости,обхванати от безсмислена логорея.,Пощадете ни ,бе хора!
За какъм стил може да се говори при тази? Винаги е прекопирала западните звезди. Тя свой стил няма защото е селска пръчка.
Когато Божинката вземе да изкарва парички колкото Дейвид Бекъм тая тогава да се сравнява с Бекъмовица.Оная харчи хиляди евро само за една чанта създадена специално за нея.Къде Алисия се бута за сравнение
алисия се опитва да се прави на дама със стил, но уви то човек като няма грам мозък откъде пък и другото да дойде
да попитам: що е екслузивна фотосесия, какав и е собствения стил на тоя парцал. Стига сте ни навирали в очите кякакви изкуствени, измислени същества. И още нещо - тя не може да пее!
За какъв стил говорим.Черни вежди в съчетание с бяло рус перхидрол. На фона на които изпъкват две натрапчеви скули и една уста тип Фреди Меркюри в съчетание с отново черни бенки и ярко червено червило.Иначе като човек е готина.За дрехите и стойката напомнят ми на една Спайска
българския национален характер, нема такъв, яко храна и киселеене, хаха стопля ми се душата, всичко яко плюе тука хаха