Митко Павлов сяда на стола на Бареков
Димитър Павлов сяда до Ани Цолова като втори водещ на сутрешния блок на бТВ. Медиaта преговаря с няколко журналисти да заемат стола на напусналия Николай Бареков, но Павлов бил най-вероятният избор.
Обратно в новинатаКоментари - Митко Павлов сяда на стола на Бареков | Лайф.dir.bg
Коментари
Sas swezo 4uwstwo za humor i samoironia bez da se izziwiawa kato top-zurnalist,za kakwito se misliat mnogo nedotam dobri takiwa.Neka opita,misla, 4e 6te se polu4i
Дано се справи,но нещо не ми вдъхва доверие за водещ на такова предаване.НЕ МИ ХАРЕСА И КАТО ВОДЕЩ НА Dansing stars.
АМИ НЕ Я ГЛЕДАЙ - ИМА ЛОРА КРУМОВА АКО ТИ Е ПО-ЗНАЕЩА И УМНА И ТОВА Е - ЩО НИ ЗАНИМАВАШ С ТВОЙТЕ ГЛУПАВИ МНЕНИЯ
те да вземат да сменят Ани Цолова, че ми писна да я гледам, а сега и този Павлов - ужас!!!
toq mi se struva dosta tap za vode6t/tova mi e mnenieto/ vij za humoristi4ni predavaniq s predvaritelno gotov scenarii e OK ,no na jivo da vodi?!?Mai 6te spra da gledam BTV kakto sprqh NOVA zaradi onq tapak milen cvetkov-6te se varna na dobrata stara BNT
Няма ли да разкарат и Ани Цолова след Бареков, защото много дразни тази жена - държи се страшно назидателно, все едно е всезнаеща, всеможеща и безгрешна, а видиш ли, другите са някакви жалки душици, които не стават за нищо. Едно време имах такава шефка, много е наприятно. А Митко Павлов не знам дали е добър избор. Ако промени малко поведението си от типа Иван и Андрей, може и да е приятен за гледане.
Дано направят сутрешния блок по-ведър и оптимистичен,защото сега напряга и човек отива на работа с лошо настроение.
Хайде ходи там батенце, за да стане весел сутрешния блок. Сега сериозно: найстина ще се радвам да видя М. Павлов като водещ на сутрешния блок. Има страхотно чувство за хумор. Дано да стане.
Е-е-е, голяма тъпня. Не ни тая тъпа селянка, ами сега и тоя. Не знам, актьор ли е, журналист ли е, но няма да се справи, както не се справи и в денсинг старс. Просто не му стига акъла.