Коментари - Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010 | life.dir.bg
назад

Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010

22-годишната студентка Кареса Камерън, която беше представителка на щат Вирджиния, спечели титлата "Мис Америка 2010" късно снощи.

Обратно в новината

Коментари - Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бих казала -трагикомедия!

Наща мис-ка е по хубава бе xD

Истинска ТРАГЕДИЯ!

Тая конкурира Тоца по крокодилизъм :) Свършиха ли хубавите жени, че все такива ги избирате бе или критерия е снижен ?

маймуна!

oo boje moi ta tuk v balgaria vseko edno momiche e po hubava ot taia be zaebii, haha tia sa slepi amerikancite.

Пълен ужас! Тая грозна като наща Тоца

uzasssss

Тази отзад е по-красива!

Ако това е най-хубавата американка, какви ли са останалите...

лелее, нашта перничанка е бижу при тия..

Неам думи. Тези ги срещам всеки ден във Факултето.

Абе нещо ми се вижда доста диспропорционално-го устата на това момиче, и е една такава опулена...

УЖАСНА Е!ХУБАВА ПОЧТИ КОЛКОТО НАШАТА МИСКА ОТ ПЕРНИК!СИГУРНО СА Я ИЗБРАЛИ ШОКОЛАДОВА ЗАРАДИ ОБАМА!

Я па таа ква е ..наща си е направо цвете , само дето толко я плюхте

трагедия

Тази зад нея по ми харесва.