Коментари - Aсен Гаргов забрани на Лили Иванова да пее негови песни | life.dir.bg
назад

Aсен Гаргов забрани на Лили Иванова да пее негови песни

В ефира на bTV Асен Гаргов заяви, че не желае Лили Иванова да пее негови песни.

Обратно в новината

Коментари - Aсен Гаргов забрани на Лили Иванова да пее негови песни | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много лошо че има толкова много невежи хора . Музиката се създава от две страни за трета, и трите части не могат една без друга, Едните са авторите който я правят , втори са изпълнителите които я изпълняват а трети са слушателите които я ползват. Ако една от тези три части я няма , то няма музика, авторите и изпълнителите ако са само те може да си пеят и свирят и да си композират без да има кой да им даде и троха за да се наядат от това което правят изпълнителите няма какво да изпълняват пред слушателите си ако няма песни, авторите пък заедно със слушателите без добри изпълнители пак не могат да съществуват , ако авторите не са добри изпълнители което не е невъжможно и не е толкова рядко явление. Тъй че това изкуство се прави от хора за хора и ако някъде нещо куца то това вече не е изкуство. Много ми харесва ЛИЛИ но тя е една от многото изпълнителки на песни не е като Емил Димитров например, който също е част от историята на Българската музика. Жалко че това което става с Лили ще влезе в тях . Помислете си как ще се говори за нея след 30- 40 години ? Много е страшно да завършиш една кариера и един живот отдаден на музиката и да влезеш на края със скандал и да ти отнемат правата на песните който си пял цял живот. Много е Страшно.... Жалко за ЛИЛИ.

abe Gargov , kvo mi govorite za avtorski prava ? Avtorski prava moje da ima otkak ima kapitalizam i zakon . Vsichki pesni za koito ide rech sa ot edno vreme ? Togava zakonno li beshe kompozitorat i tekstopisecat da vzemat po 500-2000 na pesen ot PEVECA ??? Ama otgovori chestno ! A posle - ja stane hit , ja ne - peveca si plasta kato pop . I tova legalno li beshe , polulegalno li beshe ? Vashite otnoshenija bjaha po-slojni , no na drugite kompozitori - sterev , Rusev i pr. se e plastalo chestno . I sega - otnovo ? De da znam . Ne mi se struva spravedlivo dva pati da se plasta za edna rabota . Osven tova - desetkite hiljadi pesni , koito ne sa uspeshni sa hem plateni , hem gi njama . Taka che i izpalnitelite poemat riskove , nali ?

Странно защо така изборно се пускат коментарите. Е как пък всички гнусници мразят Лили Иванова и разбират от правилно и неправилно. Всеки композитор си взима една голяма сума или там за колко работи на парче и .... останалите да замълчат. Толкова сте невежи и едно и също повтаряте - бабата, бабата... Тъпи парчета и манипулируеми бедни душици

Този тъпанар никой нямаше да го знае ако не беше ЛИЛИ,да духа супата сега.Мухльо.Кефя й се на тази жена,само така..........Всеки рано или късно си получава заслуженото.

Защитници на плашилото дърто Лили, някога да сте я чували да пее на живо - НЕ СТЕ, когато започне да изнася концерти но на живо не на плейбек, тогава ще си говорим кой е добър и кой не.

Е, тя с кого ли не се резпердушини:) хехех Баба Лили може да е прима, но е една егоистична, алчна, зла, самотна стара женаин такава ще си остане.Това и на кокошките е ясно отдавна.

тази алчна и нахална бабичка.. писна ми от нея

Bravo Hari, no Lili niama da proumee, che bez tezi kompozitori tia e nishto.

zatova ne jiveja v bg za da ne se izlagam kato vas.I Asen ima pravo,a i vjarno e tshe Lilöi e naj velikata.No na i dvamat im hlopa neshto.....kakto i na vsitshki koito jivejat v bg.....boklutsi....s vi

Кво да кажа за Лилито? Тъпа Курва!

Вергилия (15.02.2010 г. 16:47ч.), ВЕРЖИНИЯ (15.02.2010 г. 16:44ч.) ....Лиляна! Пфу, все уруспий и гейове! защитават тази развалина.

бабата е станала много нагла

ЛИЛИ, ГОЛЯМА ПЕВИЦА СИ, НО НЕ НИ КАРАЙ ДА МИСЛИМ, ЧЕ СИ И ГОЛЯМ БОКЛУК!

е предала не един и двама.Така,че не се учудвам изобщо на постъпката и.

Уважаеми господине, ако искате песните Ви да имат нов живот и да са хитове, поверете изпълнението им в диска на Преслава, Андреа и Галена. Сигурна съм, че и на баба им Лили Иванова, това ще се хареса! Успех!

Кога една гарга пее като славей?Когато застане до Лили Иванова.Тоя не е достоен да и носи куфара ,какво написа и изпя след като Лили му тегли шута?

Никога не съм харесвала Л.Иванова, но съм харесвала някои от песните й - не много като брой. Тя е проста, алчна, комплексирана, изискваща, кичозна и невъзпитана. А вече е много стара и продължава да се прави на малко момиченце. Отвратителна е!

darta mumia 4e i al4na i litsemerka

Всички добри композитори биха искали Лили да им пее песните. Защо Гаргов не иска. Само заради пари ли?

Лили Иванова, прекали с много неща. А с тоя play-back дето го ползва напоследък по всичките си участия е направо смешна. Човек трябва да си знае времето и годините. Като не може вече да си гледа старините.

Характерно за Латка Иванова е, че обича да използва хората, след което си избърсва ръцете с тях и ги захвърля като мръсна салфетка на боклука.

Категорично съм на страната на Гаргов! Трябва да започне да се уважава интелектуалния труд в тази държава! За да има изпълнители трябва да има първо творци! Като е толкова велика Лили какво е сътворила освен интриги и злоба към целия свят! Не ми е била любимка, защото лъха прекалено много амбиция и високомерие! Лили не излизаше на бис никога както и да я молеше публиката! Ако нямаше кой да й пише песните наистина нямаше да е нищо! А ако се разговорят колегите й могат до безкрайност да разправят как се докопва до песните, които си хареса! Не е тя най-големия талант, моля! Не и толкова световно известна! Попитайте местни почитатели българите-емигранти за излагациите на чудото Лили! Лили забравя как тя е използвала хората около себе си и се представя винаги като жертва на използвачи. Но тя е прекалено самовлюбена и това бележи личния й живот! Нещастница! Забравя за брака си с Пеко Таковия син и мисли другите за по-елементарни от себе си. Ако другите са били доносници, тя каква е била?! Ох, стига не заслужава времето, което загубих! Успех на Гаргов да се пребори с тази бескруполна личност!

ти бе нещастник

прИмата или примАта?

Мила Таня, много ми хареса твоят неологизъм утекчение! Съдържа всичко: твоята непреодолима неграмотност; уте-ха за Лили Иванова, защото е много радостно да те плюят подобни аналфабети; тек като намек за остатъчни единици; те/к/чение, защото всичко тече, всичко се мени, но ти, мила Таня, едва ли ще схванеш за какво става дума. А става дума за това, че Асен Гаргата се изцепил веднъж да нарече ГОЛЯМАТА ДАМА НА БЪЛГАРСКАТА ЕСТРАДА (по онова време) БАБИЕРАТА. Как да му простиш! Сега реве да му плати авторските права. А га яде кифтетата?...

Ами да си плаща,от 20г. ги пее тези песни ,направо ги изтърка ,ако не е текста и музиката ,а само едно грачене ,кой ще я слуша.И не се заблуждавайте ,че самото изпълнение я направило известна,с пискливия й глас,защото хората слушат и музиката и текста и ако те не струват,както и да се пъне ,не става.Още повече ,хората са се потрудили да съобразят и текста и музиката с нейния глас,което е много голям жест.Тя пък много алчна голямата певица.Така ,че напред Гаргов прибери си и лихвите,няма да ти е лесно ,но не се отказвай и много добре правиш ,че забраняваш да ти изпълнява песните.Да си ги пише тя ,като е такава...овца.

ХАРЕСВАХ Я КОГАТО ИМАШЕ ЗАЩО.СЕГА СЕ Е ПРЕВЪРНАЛА В ЗАЯДЛИВА СТАРА ЖЕНИЦА,КОЯТО СМЯТА ЧЕ ЗЕМЯТА СЕ ВЪРТИ ОКОЛО НЕЯ ,А ДРУГИТЕ ЗАСЛУЖИЛИ ПЕВЦИ СА МЕТЕРОИТЕН ДЪЖД.

Дрънкаш превелики глупости, моето момиче, и то в пролетарско-селски стил. ТОй и дизайнерът след ревюто седи и се кефи, докато шивачките си бодат очите по машините, ама какво да правим - кой за каквото има талант. Всъщност като чета подобни изказвания като твоето, се сещам за максимата на социализма, че успеха бил 99% труд и 1% талант. Е, явно при Лили това е абсолютен факт, може би затова беше най-въртяната по медиите соц. звезда. Непрекъснато ни натрапват колко била трудолюбива, какъв перфекционист била (въпреки че пултовете с текстчетата на мен не ми се връзват с последното), как гладувала, не пиела, не пушела и т. н. А истината е, че тя като развитие не е мръднала от 60-те години досега. БЕше голям глас с голям хъс и шампионски характер. И сега е същото. Няма никакво развитие като глас и тембър, никакво развитие като артист (или ако има то е в отрицателна посока), пее еднотипни парчета (добре, че и ТОнчо, и Митко, и другите писаха и за други певци, че да разгърнат в различна светлина таланта си), никакво развитие като личност (дори обратно изпростява все повече). Единственото, което мога да й призная като някакво развитие е придобиването на по-провокативна външност и усет за основния принцип на шоубизнеса скандалът продава. Всичко останало е като претоплян хиляда пъти обяд. Филм, който не само сме ог гледали, но и непрекъснато ни го натрапват или тя сама го натрапва. Сори, Лили, но скандалите при теб изглеждат вече като гротеска. ДОри и това не умееш да го направиш със стил и класа.

Господа,Лили Иванова е школа,от която се учеха, учат и ще продъпжават да се учат всички певци Рембранд и още много други български и световни таланти не са признати приживе Талантът не е само въпрос на възраст Той е даденост! Това е съдба Много са звани,малко са призвани Защо и завиждате и критикувате външността й Тя е артист Каквото иска това ще облече Много други певици са от нейното поколение,но не сте така злобни към тях /Йорданка Христова е родена 42 година,но за нея мълчите Разликата в годините е 4-5 години/Против Л И.говорите откакто тоя олигофрен СлавиТрифонов започна да се заяжда с нея Това,че не му е потръгнало в музиката Л.И.не е виновна Той си е намерил друг път -да гради кариера на чужд гръб /политици,църква,инт Да е жива и здраваЛИ

Селяка разбира от музика,а ти си градски МУ ДИЕЗ

Ти си мно-о-о-го тъпа, ма! Че то на тия звезди всичките им песни са крадени.

Лили е талантлива БЪЛГАРКА! И като типична такава, а и възрастна... как да не си покаже народността по най различни начини!!

Относно господин специалиста - явно за авторски права не е чувал а ако е чувал то явно въобще не е вътре в нещата!

ЛИЛИ Е КУРВА

прИмата се превърна в примАта.Никакъв талант няма човекоподобното,само злоба и агресивност.Гласът и е като акордеон,еднообразен всички песни еднакви.Много е завистлива и подла-повярвайта ,лично съм го изпитал.

Не мога да разбера с какво е виновна Лили Иванова и защо е трън в очите на всички, когато организаторите на концертите й и участията й не плащат отчисления на Музикаутор? Освен това, защо никой композитор не съди Музикаутор за това, че не са му дали пари, въпреки платените им отчисления? Моето обяснение за нападките срещу Лили е това, че така най-лесно се привлича внимание, защото ако нападнат Мучо Тарабахов никой няма да ги слуша. Съжалявам за песните на Асен Гаргов, но сега той може да ги даде на Мучо Тарабахов да ги изпее и да си издаде диска. Да видим, колко пари ще спечели? След излизането на книгата Истината духовете се съживиха. Или просто много станаха гладните.

Изложи се Лили, ами то така, бог й дал глас, ама съвест не й е дал.... сигурно затова и ни дете ни коте си има....

Mnogo haresvam Lili kato pevica ,no kato harakter e mnogo infantilna. Osobenno za zala Olimpia. Misleshe che triabva celia sviat da se ocharova. Biaha mnogo jalki s onzi ot Belgia,kato obiasniavaha.kak personala na zalata im e pravil komplimenti i t.n. Po -dobre da si beshe mulchala.Stana mi jal za neia no i se razocharovah.

Безспорно Лили е голям талант. Но как този талант щеше да изгрее без хубави и мелодични песни? А тези песни й ги написаха именно Тончо Русев, Митко Щерев, Асен Гаргов. Те дадоха най-доброто от себе си на НЕЯ. Без тях щеше да е една невзрачна певица. А какво направи тя за тях - отново прояви своята неблагодарност, алчност, наглост и безпардонност. За пореден път... СРАМ и ПОЗОР, Лили!

Защо свързвам името на Гаргов с някакви продажби на имоти зад граница?Събираше хора в японския хотел и сладко, сладко им разтегляше локумите...Имам познати които изгоряха с 10 000 $.Някой спомняше ли си тези неща, отпреди 10 -тина години!

Стига вече с тази алчна баба...

Аз пък искам да кажа, стига с тая селянка Лили VДа не би Йорданка Христова Да пее по лошо от нея.Но Данчето е класи над нея по държание,по интелект и остарява достойна като катедрала а не като цървул като Лиляна.Права е една дама коята казва ,че се държи като 10 годишна инфантилно,то не бе лигавене не знае на коя страна да си изкриви силиконовите джуки увиснали като всичко по дъртата и фасада.И не и ли неудобно да се вре в Бисер който може да й е внук.Тя се държи с него гаче и е любовник, а път може и да е.Тая не се насити на мъже и то все по малки от нея.Направо ги купува и това как се нарича п.........я.

Бисерчо китариста има ли да каже нещо за баба си или не смее да не му резне париците? Пее страхотно дъртата, но е тъпа та дрънка, и най-добре е друг да говори вместо нея, за да не се излага все повече и повече.Абе българска, еснафска история, като повечето около нас

First Lady Of Song http://www.y

First Lady Of Song http://www.y

First Lady Of Song http://www.y

Senilna babichka. Napisala kniga bila....... Lili Ivanova e biwsha medizinska sestra i pevachka po barovete po moreto. Pitam se- kak tasi shena, kojato niama obrasovanie da napishe dwe swarsani isrechenija e napisala ziala kniga. Otgowora e prost- Platila e na niakoj student po literatura da i ja napishe, a wsichko mrasno i gadno watre e ot neja. Tasi podloga samo na tova e sposobna.

Ей, голяма цензура и в тоя форум бе.

Истината е, че това злобно, ниско, криво, егоистично Кубратско творение е мразена от цялата гилдия и всеки, които е работил с нея е огорчен, ограбен и разочарован. Голям член, че пеела! Ще си остане злобна егоистична селянка, без деца, без приятели, без колеги и само заблудените селяндури ще ни обясняват колко ВИЛИКА Е ЛИЛИТУ!