Коментари - Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother | life.dir.bg
назад

Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother

Анджелика Петрова вече не е доволна от условията в Къщата на Big Brother Family. Тя е разочарована от това, че не е получила багажа си и трябва да стои по халат. Анджелика дори обмисля да напусне риалитито, ако багажът й не пристигне скоро.

Обратно в новината

Коментари - Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Пълна измет, пълна простотия! Това ли е представителна извадка на българското семейство??? Просто снощи докато ги гледах тия олигофрени ми идваше да повърна! Отвратттттттттт! Каквито хората, такава държавата!

Знаете ли как се играе на Big brother ? Ами играе се ето така, седиш си и не правиш нищо,снимат те и те хранят и накрая някой взема наградата както си седи на дивана в къщата.

разбрах , че се правело за първи път в света ... В България ??? Това ще е много , ма много пошло и тъпо. Степенуването ще е така - тъпо , по-тъпо , най-тъпо , мега тъпо , ултра тъпо , нечовешко - БигБрадър фемъли.

А какви семейства очакване да вкарат в Биг Брадър. Обикновено средностатистическо семейство??? Образовани хора??? Първо хората в такова семейство са заети да РАБОТЯТ, децата да ходят на УЧИЛИЩЕ и няма да се занимават с подобна глупост. Второ те ще бъдат откровено СКУЧНИ и ще противоречат на целта и сценария на това предаване, които са с цел да се показват пошлост, простотия и сеир.

предаването е абсолютна простотия - за простолюдието, което иска сеир, понеже има манталитет подобен на предаването. Но очевидно вичко това е бизнес - да се правят пари от едно котило, нямащо нищо общо с придванието на уважаваща себе си медия. Една медия следва да е призвана да излъчва предавания с по-висока естетическа и морална стойност.

Жалко, че това е модела на съвременното българско семейство.

Долу Тупаревци и сие-станали милионери с простотиите,които поднасят на хората.

Гледам и не вярвям на ушите си! За съжаление това е истината! Но се питам защо не вкараха поне едно семейство, в което наистина хората се обичат, уважават и имат различна професия от стриптизьорка, сервиторка, безработна, шофьор. Другото което ме втрещява е че жените приличат на травестити. Да му имам вкуса на Ники Кънчев и на тези които са ги избирали.

гледах в една далечна държава биг брадар пак имаше за награда автомобил и апартамент-ЛУКСОЗНИ ,но и хората показаха ЛУКС,ЗНАНИЯ ИТАЛАНТ а тези НАШИТЕкато ги гледаш горките-простотия грозотия и голотия !

Боже, та там няма едно нормално семейство.И все си мисля че е трябвало да кръстят предаването Биг Публичен дом.Незнам това ли е идеала на продуцентите за семейство.И най - вече за примера който ще дават на децата вътре и децата които гледат формата

АКО ВЛЕЗЕ НЯКОЕ НОРМАЛНО СЕМЕЙСТВО КОЙ ЩЕ ГЛЕДА ПРЕДАВАНЕТО?ЩУМРЕТЕ ОТ СКУКА

Bez da swm gledal i edin Bradwr znam, che tova e pwlna prostotia i gavra sws zritelite. A kakvi pari se trochat! Tezi pari ne mogat li da se nasochat kwm lekuvane na bolni deza?! Otdavna swm obiavil pwlen boikot na Nova televizia i vwobchte ne ia gledam. Swchtoto se sluchva s goliama chast ot moite priateli,rodnini i poznati. Ne sme superinteligentni, schitam, che sme sredna klasa hora /ako ima takava v Bwlgaria/. Mislia, che v podobni prostotii triabva da se namesva i CEM!

Потресох се от средностатистическ извадка на българското семейство. Ако това наистина е репрезентативна извадка, то е по-добре да се замислим къде живеем.

Както каза ортопеда на сина ми: Ако някой в предишният си живот страшно много е съгрешил, то се преражда в българин . Жалко ама изглежда е прав. Профанска работа!!!

Абе хора, питате къде са образованите български семейства - повечето отдавна не са в страната ни, защото ги унижиха и изгониха, а тези които са останали с угасващи надежди за спасението на страната ни НЕ БИХА ОТИШЛИ НА КАСТИНГ

Що не вкарат и организаторите вътре, че да им драснем клечката, така ще намалим боклуците в БГ.

Ама я си представете 10 норм. с-ва - да си гледат ТВ, да четат книжки, да си бъбрят за ежедневието... Все едно всички са на санаториум примерно и се запознават... Еми кой ще ги гледа повече от 10' - никой.

Глуости - не вярвам, че на това прилича българското семейство.. И все пак масово съм срещала такива образи по кафетата - отговорни майки, които клюкарстват с други отговорни майки, с количките до тях и кълба дим около бебешките главички. Но въпреки тази дейсвтителност, която се вижда по улиците, мисля, че образът, които продуцентите са избрали за българското семейство, е преувеличен (поне силно се надявам..) Съгласна съм с изказалите се преди мен - това предаване забавлява хора далеч под средната класа и те ще си го следат. Жалкото е, че тази простотия и порнография се налага на интелигентните хора. И после защо с всяко изминало поколение курвите стават все по-млади... ? И тъй като интелигенцията масово замира или бяга в чужбина, простаците ще (до)завладеят страната. А тези от телевизията, за да си пълнят гушите, ще предлагат програми, които задоволяват простолюдието. Аз съм във Франция. И тук има същите предавания, но нивото на участниците силно се различава. И въпреки това, дори и тук, пак най-нисшите класи ги следят с интерес... Извине ме за вниманието.. Приятен ден !

Гледайте го но, не гласувайте! Ще си хвърлите парите на вятъра. Ако това беше извадка от българското семейство нямаше на кастинга да търсят специално разни проститутки, травестити, затворници,наркомани хемафродити... Само на първото издание на Биг Брадър имаше някакви по-нормални хора, а в следващите сезони все едно ги взимат директно от следствието. Сигурно целта е България да се превърне на долнопробна кочина пълна с отрепки, но все още има нормални хора въпреки трудния живот!

И всичко това - разрешено законно! Боже, пази България! Умни хора, вие няма да гледате това идиотско предаване. За останалите ми е много, много жал.

ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ Е И ИЗЛАГАЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

Интериора на къщата е пълен кич!Подбраните семейства...просто нямам думи!Всички мякат ,говорят трудно и неразбираемо.Жените са под един калъп....Да им имам самочувствието..За наградите, които се дават ще направят чудеса от храброст.

Що не вкарат и организаторите вътре, че да им драснем клечката, така ще намалим боклуците в БГ.

Jalko e. che v tezi vremena, vmesto da ni zabavlqvat po tv, ni karat da se uvstavame, oshte po zle, kato gledame kakvi kompleksari ima v tva predavane. To edva li nqkoe normalno semeistvo e u4astvalo. Po dobre da gledam listopad.

кой глупак измисли това предаване неможахте ли да измислите нещо друго а не тази гнусотия

Няма по-голямо безобразие от това , което вчера пуснаха Нова ! Как може преди Великден да се пуска тази пумия и пошлост ?! Ако това е извадка за българското семейство тежко ни и горко ! Жени на антидепресанти , които издържат мъжете си лентяи и нещастници ! Боже помогни ни !

Този път направо се оакаха от секаде как може да вкарат деца подчертавам ДЕЦА?! и как може една порно актриса да се разхожда по 2 часа на ден пред децата това е националния тъпизъм плюс това абсолютно всичко е нагласено и е напълно безсмислено хората да пращат СМС защото парите им каде ще отидат знаете ли? в дебелите задници на хората на които им е хрумнало това идиотско шоу

Kak moje da davat tiya gluposti.Izobsto ne gi gledam

Kak moje da davat tiya gluposti.Izobsto ne gi gledam

ЧУДЯ СЕ КАК МОЖЕ ДА ГЛЕДАТЕ ТАЗИ ТЪПОТИЯ, А И ПОСЛЕ ДА Я КОМЕНТИРАТЕ...ТЕЗИ ПРОДУЦЕНТИ СА ПО-ТЪПИ И ОТ ТЕЗИ В КЪЩАТА. КАКВИ СА ТЕЗИ РОДИТЕЛИ, КОИТО СА СИ ЗАВЕЛИ И ДЕЦАТА ТАМ, ВСИЧКИ СА ИЗПЕРКАЛИ, КОИТО СА ОТИШЛИ....

Takiva gluposti che izobsto ne gi gledam

Имам чувството, че не са провеждани никакви кастинги за този сезон, ами продуцентите са обикаляли кръчмите да събират персонажи. От предния сезон Иванина беше такъв техен човек, намъкнат там хем да си изиграе ролята , хем пък да и направят пиар. Все повече се убеждавам, че случайни хора не попадат там. Дори възрастната двойка е умишлено подбрана и помнете ми думата , че до седмица вече ще се очертава като фаворит, на фона на тази социологическа извадка мутро бизнесмени, които са подбрани. Няма нито едно нормално семейство , с нормално трудещи се хора, с нормални отношения помежду си. Може би са скучни за продуцентите , но в ткъв случай този сезон няма право да претендира за огледало на българското семейство. Той просто си е огледало на българския бардак. Освен това интригата щеше да е, на бедните да дадат средства като на богаташи за оцеляване, а на онея, като на бендяци, тогава всеки да усети откъде пикае кокошката в реала...

страшна извадка-с две изключения жените са чалгарки и фльорци, а къде е е нормалното българско семейство със среден статус да видим как ще се впише там?

Не мислите ли,че съприкосновението с подбраната от вас утайка,барабар с изобретателя с мегаломанни идеи е заразно за всички и най-вече за недетерминираните все още в тази категория?Не е луд само,който яде баницата...Тъжно е това шоу всъщност и отдавна не е зрелище,а отглеждане на объркани мързеливци на гърба на наивните драги зрители.

ПОРЕДНАТА ГНУСНА И ПОШЛА ЧАЛГАРИЯ

колкото и да приказвате това е наистина така - процента на такива странни семейства е много голям. И е шокиращо това че е сред млади и необразовани със самочувствие хора. Проблемите обаче не са как изглеждат а битовизма който си е един и същ за всички. Защо и коментирате че има деца- тези родители са подписали декларации за това и отговорността си е тяхна- защо не приказвате за изоставените деца или просещите по улиците за които се правим че не знаем. За пръв път ми хареса избора на тазгодишния Биг Брадър- хубави млади хора - нормално неадекватни.

Отчайващо е, няма ли най-сетне Нико Тупарев някой да го спре. Вече на всички ни е ясно, че на подобни кастинги се явяват само ненормалници, повярвали в таланта си. Погледнете и България търси таланти, същата плява. С това ли ще забавляват българския зрител, а после хората гледали турските сериали. Да престанат да ни показват аутсайдерите на обществото ни. Добре, че възрастната двойка ще възпитава тези проститутки и психари. Ами като излязат от там пак ще са същите, това е диагноза.

Имам чувството, че не са провеждани никакви кастинги за този сезон, ами продуцентите са обикаляли кръчмите да събират персонажи. От предния сезон Иванина беше такъв техен човек, намъкнат там хем да си изиграе ролята , хем пък да и направят пиар. Все повече се убеждавам, че случайни хора не попадат там. Дори възрастната двойка е умишлено подбрана и помнете ми думата , че до седмица вече ще се очертава като фаворит, на фона на тази социологическа извадка мутро бизнесмени, които са подбрани. Няма нито едно нормално семейство , с нормално трудещи се хора, с нормални отношения помежду си. Може би са скучни за продуцентите , но в ткъв случай този сезон няма право да претендира за огледало на българското семейство. Той просто си е огледало на българския бардак. Освен това интригата щеше да е, на бедните да дадат средства като на богаташи за оцеляване, а на онея, като на бендяци, тогава всеки да усети откъде пикае кокошката в реала...

къде му отиде на Ники Кънчев образованието, възпитанието, че се наема за пари само да води това пошло предавене На какво ще се научим от него какво ще гледаме , като освен възрастната двойка вътре са набутани отребките на обществото курви мутреси скинари мутри пълен боклук с лопатата да ги ринеш.АМАН ОТ ПРОСТОТИЯ

Тези продуценти нямат мяра. Във всяко нещо има праг на допусимост. Да вържеш в белезници семейните двойки и да ги караш заедно в тоалетната...това не го разбирам. Заради тази унижаваща първа мисия, редно е 10-те семейни двойки демонстративно да напуснат Биг Брадър.

ЧУДЯ СЕ КАК МОЖЕ ДА ГЛЕДАТЕ ТАЗИ ТЪПОТИЯ, А И ПОСЛЕ ДА Я КОМЕНТИРАТЕ...ТЕЗИ ПРОДУЦЕНТИ СА ПО-ТЪПИ И ОТ ТЕЗИ В КЪЩАТА. КАКВИ СА ТЕЗИ РОДИТЕЛИ, КОИТО СА СИ ЗАВЕЛИ И ДЕЦАТА ТАМ, ВСИЧКИ СА ИЗПЕРКАЛИ, КОИТО СА ОТИШЛИ....

Отпуснете се бе хора,това е само някакво шоу и участниците в него трябва да бъдат по някакъв начин различни:)А и никой не е длъжен да го гледа,но със сигорност е по-добре от турски сериали:)

Не забравяйте каква е наградата и това, че тези хора после стават известни и им се отварят много врати.Мисля,че нарочно се правят на такива за да са по-интересни.Няма как да няма и театър.Това е шоу все пак.Не мога да повярвам,че българина е толкова откачен и психясъл.

Щом всички толкова ви дразни, поне подпишете петицията http://bgpetition.co

Които плюете най-много, следващите 3 месеца ще сте зяпнали всяка вечер шоуто :))) В България никой и чалга не слуша, ама реалността е малко по-друга :))) Че шоуто е сеир и отврат - спор няма, но и вие че сте лицемери - също :)))

Визията на жените ,с изключение на софиянката и 62 годишната жена е на чалгарки,а и умствения им багаж е такъв.Не гледам шоуто,сега го направих само да видя участниците.Изборът им е обиждащ нормалните българи.Не че деградацията в обществото ни не е стигнала дъното,но все пак подбора е ужасен . Ако това е представителна извадка положението е отчайващо. А онази тъпа,която тъжи за тризначките е и изключително проста.Бойкот на шоуто.Ако няма sms-и да ги видим как ще ги бъде НТВ, продуценти и цялата останала пасмина.

Снощи гледах Биг Брадър и това е първи и последен път. Този път са заложили на пълна порнография и сто процентов сценарий.

Хора,събудете се!!!Това шоу трябва да се забрани със закон!Какво показва,какво възпитава,към какво ни води???!!!До кога в тази наша България ще позволяваме на най-ниските страсти да вземат връх ???Да възпитават децата ни хора безотговорни и без морал???Защо се чудим ,че растатнеграмотни,агр млади хора?Какво им показваме и към какво ги караме да се стремят!!!Nova TV заслужава да получи сериозен отпор от страна на зрителите си!!!Не може всичко да е подчинено само на ПАРИТЕ!!! Срам ме е да ги гледам и няма да ги гледам!!!Направете като мен.Иначе се превръщаме в една долнопробна сган,която си е заслужавала робството!!!

Предлагам да се организира национален протест срещу тази гавра с народа ни! Това е недопустимо!