Коментари - Елеонора от Big Brother отряза и датското си гадже | life.dir.bg
назад

Елеонора от Big Brother отряза и датското си гадже

Танцьорката Елеонора, която не спираше да твърди, че Николай е човекът заради когото би променила живота си, май вече не е на същото мнение.

Обратно в новината

Коментари - Елеонора от Big Brother отряза и датското си гадже | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Идиот. Правиш ли разлика между това да пишеш на английски и шльокавица ? И айде стига с тъпите извинения, че нямало кирилица. Или трябва да си абсолютен олигофрен, че да не можеш с едно натискане на мишката си да я пуснеш, или да си мързел. Оправдание нямаш.

1. Мен Ели си ме кефи, тя е само на 19 и само началника отгоре може да ни съди 2. Давид е абсолютен мишкар и смотаняк, няма да я задържи 3. Николай са го вкарали само да се заформи някаква интрига и да трупат рейтинг ама ме съмнява да излезе нещо, просто Елеонора си е бръмчалка и мъжете бързо и омръзват. Трябва да има и такива жени за да е пъстър света. Ако всички са свестни къщовници ще е адски скучно

Ники , изобщо не се занимавай с това Ели. Ще береш големи ядове с нея,заминете тримата с малкото за Дания.Елито е хлапе и още незнае какво иска...

А трябва да се пише на кирилица, защото тук сме България. Ако не можете, не пишете коментари на латиница, няма кой да ви ги чете. А що се отнася до Елеонора и сие - всички са прости, тъпи боклуци, не си заслужава човек да ги гледа, защото ще изтъпее като тях.

Добре, че се отказа от момчето, щеше да му очерни живота. Тази овца си заслужава живота от начало до край. Мухльо и овца - перфектна комбинация.

Много смотан мъж има момичето . какво да прави с такова подобие на мъж ? и тая свекърва как се понася . изобщо пълна трагедия . чудя се изобщо какво прави там ?

Като цяло целият Брадър е една простотия! Ако тази ''извадка'' е средното българско семейство, то нацията ни тотално ще затъпее и изпростее след още само няколко годинки! Колкото до Елеонора и Давид- тяхната връзка е обречена още в самото начало- тя търси парите в мъжа и ето докъде я докара, а той пък иска манекенка, но поддържането на една менекенка не е 50 лв на месец. Елеонора е млада, красива, още не е узряла за някои неща в живота, тк е само на 19 г, този Николай може да й даде един силен и стабилен гръб в живота. Колкото до Давид- той сам си е винове, като цяло за мен той е един путьо, който върви след г* на една жена, при него липсва силната мъжка дума, силната ръка, ако щете, той е още едно недоозрязло мамино синченце. Колкото до свекървата, аз я подкрепям, защото тя вижда, че това е една пагубна връзка за Давид и Елеонора.Но за цялата тази бъркотия е виновен единствено и само Давид!

За съжаление наистина брадърите са представителна извадка от от българските семейства. Спомнетие си за това когато на пътя ви засече някой подобен "герой" с див поглед и наежен за бой.

Най- после само на кирилица. Поздравления! Който не е съгласен да ходи по други форуми. По темата: Смятам, че Ели е права да не бърза да дава отговори от Къщата, където знае или е усетила, че всичко е много изкривено. Като не познава достатъчно Николай, наистина е редно да го опознае като излезе навън. Ако се окаже, че не я удовлетворява? Пак ли ще бяга? Каквато и да е, не я защитавам ни най-малко, но добре прави, че не бърза. И за друго е права: че ще напусне Чехльото. За този просто нямам думи.

За мен и Ели и Давид са първокурсници в НАТВИС или от самодейния театър във Велинград. Особено Давид - няма такъв рицар на печалния образ. Да, и свекървата заслужава Оскар за поддържаща роля.

eli david bravo na vas

Ели се държи много по-мъжки от тоз сопол. Давидчо е абсолютен мишкар, комплексар и е толкова прост и елементарен че дори да остане при него ще е временно. Малката палавница и сече пипето и правилно се ориентира към някой истински мъж