Коментари - Елеонора от Big Brother отряза и датското си гадже | life.dir.bg
назад

Елеонора от Big Brother отряза и датското си гадже

Танцьорката Елеонора, която не спираше да твърди, че Николай е човекът заради когото би променила живота си, май вече не е на същото мнение.

Обратно в новината

Коментари - Елеонора от Big Brother отряза и датското си гадже | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

"не го обича защото не е спа с него" ето това е изклучително тупа жена :))) няма какво повече да коментирам, това е наи-голямата простащина *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

ТАЯ САМО КОГАТО ПРЕСПИ С МЪЖЕТЕ ТОГАВА ГИ ОБИЧА ,НЕ ОБИЧО ДЕТЕТО СИ ДУМИТЕыКОИТО КАЗВА СА НАПИСАНИ ВЪРХУ ЛЕДА

вие, които прзовавате да се пише на кирилица, не знаете ли, че има милиони балгари по света, които нямат кирилица на пцтата си? кирилицата е "цауса пердута" и времето и е изтекло. цял свият пише и говори енглиш. много скапо излиза това "удоволствие" да се пише на кирилица. второ: новят ви арангемент на форума е по зле от старя: по бавен, излишни кодове и деление на страници, труден за принтване на всички мненя. варнете старя формат. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

човекът ми се стори много свестен, но явно и тя не знае какво иска. нека си седи при мухльото

потвърждавам - обичта , момиче не е само секс ...ама .... някой са го принизили до там ....

По-тъпо изказване от твоето не бях чел отдавна. Това че теб те мързи да си инсталираш килиризатор, не означава че трябва да ти четем шльоканиците. Пиши на кирилица както ти е написано под коментара.

и на мен ми се стори свестен ,но все пак е готвач а тя се цели на високо;) *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Мега тъпо парче. Момчето от Дания изглежда на светлинни години от смешния и мъж. Пардон- пит*о. Не е казано разбира се да му се хвърли веднага на врата, но можеше да му даде шанс. Явно е от жените, които само говорят.

Стига сте съдили и поставяли етикети на хората - всеки да се вгледа в себе си е най - добре! Елеонора наистина мисли за детето си, явно тя издържа семейството на мъжа си и на нея и се иска те да оценяват това - няма значение дали е танцьорка или касиерка. Ако е искала само да се отърве от мъжа си щеше да хукне през глава към българския датчанин. Много му се струпа на главата на това момиче...

Вярно е, че Давид е мухльо, но и Елеонора е пикла, която не знае какво иска. Що се отнася до Николай - той е сериозен млад мъж, който беше готов да отведе Елеонора, но добре, че тя му отказа .

абе незнам за тоя готвач, не го гледах, ама Давид е типичния бг мъж- маминото синче, слуша тъпата си майка, ебаси лайното

На такива полумъже се полагат такива полужени.

Имаше едно време песничла такава: "Парички,който има, с Бриджит Бардо,ще спинка, парички,който няма , със цветната и снимка." Повече от това здраве му кажи!

давид е абсолутен тупанар,няма две мнения по вупроса.нищо мужко в него няма ,нищо. женичката му си я кефи явно живота в нощния клуб,на масата по-точно.няма как да тргне с дацкия принц,не се познават. ялко за него ,щото изглежда поуленгнал ,но явно се е заблудил относно маката.измежду тримката семеиство няма д се получи. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Оооо,много добре знае какво иска Елеонорчето ... - парички иска ! Горкото дете ...

Аз също,но ти му го каза много добре.

аре стига глупости тоя Николай е същия нещастник станал на 30 и кусур години и се занимава с няква 19 годишна представям си къв е смешник няма никоя зряла жена да му върже ходил в някво заведение видял тая Елеонора да се чекне и се влюбил ахахахаха не забравяйте че все пак тя е от лесните жени и щом и тя не му вързала не му остава нищо друго освен да се самоубие балък ахахах

Старите хора са го казали в миналото: " Господ е събирач" Събира мухльовците, с тъпите кифли... Да са живи и здрави.. Нито им завиждам, нито ми пука за тях... Бай Ганьо се е вселил в тези участници на "Биг Брадър"- а.. Изключително жалки дребни душици...

А ти като искаш да пишеш на енглиш, какво правиш в този форум. Много бързо забрави езика си.????????

И като нямаш КИРИЛИЦА ето тука има http://free.hit.bg/injinera/na4alo.htm

ми не му чети латиницата, бе .. Кой те кара да му я четеш! къде някой е казал, че "трябва да му четеш шльокавицата" .. Ай шъ ти се и ..!

ta4kova@

Елементарен мъж, от където и да го погледнеш е съпругът Давид, пък кандидатът май не е преценил в каква мишена се прицелва. Смятам, че Николай не е дообмислил собствените си желания. Много е спонтатен, а курвата, затова е курва, защото не понася само един мъж около себе си. Тая млада жена скоро ще бъде аутсайдер отвсякъде, но е тъпа и наивна, за да го разбере. Все пак тя не е квалитетен покер-играч. Давид е едно непораснало хлапе, което и идея си няма, че отглеждането на дете е отговорност, че на това дете освен храна му се дава и възпитание, особено в първите 7 години. А тая елементарна негова майка на какво го е възпитала? Може би да бъде лентяй и да очаква всичко на готово от родителите си, включително и това, да отгледат и детето му. Жалка картина...

ПРОСТО НИКОЛАЙЧО ТРЯБВАШЕ ПЪРВО ДА СЕ ВИДИ С ЕЛЕОНОРКА В ИЗПОВЕДАЛНЯТА ДА Я ПРЕДЦЕНИ НЕ СЕГА ДА СЕ ИЗЛАГА И ТОЙ А ДАВИДЧО СИ Е ПАЛЯЧО КО ДА ВИ КАЖА ДРУГО

глупости. никаква майка не е тя.

МОМИЧЕТО СЕ ОКАЗА ПО ОТГОВОРНА И ЗРЯЛА ОТКОЛКОТО Я ТЪЛКУВАХА ОНИЯ КОКОШКИ С НИКИ КЪНЧЕВ...АМА ТЕ НАЛИ СИ ГЛЕДАТ ОТ ТЯХНАТА КУРВЕНСКА КАМБАНАРИЯ..КОФТИ ,ЧЕ ДАВАТ ПРИМЕР НА ТЕНЕЙДЖЪРКИТЕ..

Big Brother е едно абсолютно комерсиално TV шоу и неговите сценаристи подбират и залагат на скандални участници - кой убил баща си, кое е.бал майка си, важното е парите да текат към тях. Разумно погледнато това шоу не трябва да има голяма аудитория, но на практика това не е така, защото зрителите изпитват садистично удоволствие от това, че има много хора и семейства, които са по-зле от тях и това ги удовлетворява напълно. Как би изглеждало едно TV шоу, в което участват само професори и доценти? Никой не би го гледал повече от 2 минути, защото няма да има цинизъм, агресия, долни страсти, простотия, глупост и злорадство към самоунижаващите се, т.е. в този случай участниците в шоуто са по-добри от гледащите шоуто. и няма да има потоци от пари за продуцентите.

Мога само да кажа, че трябва да си кух като градиска лейка за да кажеш, че времето на кирилицата изтекло и кое му излиза скъпо на това удоволствие не разбрах, отделно на кой му е притрябвало да си принтира коментарите :))

Всичките ли коментиращи (деца) са неграмотни? Отишло си е родното образование..

ду ани: ми ти ма анче,,,,ти ,сопствину,ас,ма е срам за теп,чи с такива катигурични синтенции и упредиленя:::тос пиклю,тас..лигла...ми ас ку та пупитам теби за тува-ти как са самууприделяш,маа дарлинкк..?!! аку си ладъ ши бадиш по-мека,илигантна фаф исказванетата си,,повичку т у л и р а н с ,анче..... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

ду ани: ми ти ма анче,,,,ти ,сопствину,ас,ма е срам за теп,чи с такива катигурични синтенции и упредиленя:::тос пиклю,тас..лигла...ми ас ку та пупитам теби за тува-ти как са самууприделяш,маа дарлинкк..?!! аку си ладъ ши бадиш по-мека,илигантна фаф исказванетата си,,повичку т у л и р а н с ,анче..... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Не ни ли стига НТВ.Спрете с тази абсолютна простотия Биг Брадър.По-пошло и долно предаване не може да съществува.Някой съвсем умишлено се стреми да ни разврати и оскверни .Къде е СЕМ - тази измислена институция,в която разни малоумници се мислят за ментори.Нали уж те трябва да пазят обществения морал? В какви ценности да вярва един млад човек?Как да гледа децата си в очите един баща?Що за простотия се лее в национален ефир? Хора , осъзнайте се. Да спрем този бълвоч.Да спасим децата си! Да се избавим от ширещата се простащина.Това е антидемокрация.Не се ли вижда как се залага на най-долните човешки страсти?

много е деградило това момче ..давид, и едва ли някога ще успее да се развие сред такава атмосфера,в която живее ,начело с маика си..а що се отнася до елеонора-за мен тя е едно момиче,,,което освен че се опитва да запази някаква репутация на работеща и грижеща се за издружката на семеиството ...е с минимално сиво вещество..което всущност не и позволява да вземе правилното решение за себе си...но до известна степен е виновна неината маика...която я е оставила сама да се бори с живота...и попадаики на един подобен паразит ,какувто е муют -неориентиран и не на мястото си ...тя отново попада в един "тунел"...без ижод...николаи е природно интелигентен,с твурде калена психика,хладнокрувен ,,но едва ли тои е искрен в откровенията си кум нея..защото тои може да си намери много по-стоиностна з анего жена...:)))каквато елеонора не е на този етап... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Е ТОВА Е НАЙ-УМНО КАЗАНО...ФОРМУЛИРА ЦЯЛАТА ТЪПА ИСТОРИЯ.

Юроде, ти поради що не пишеш на кирилица, серсемино? Скъпо ли ти идва да отвориш абв.бг и да ползваш кирилизатора, а, чистачо, там, във "висшата" чужбина? Майната им на такива като теб, стой си там, където Инглиша е актуален, нещастник!

новия вид на коментарите не е добър , върнете стария вариант

А БЕ DO: DIR.BG като искаш да пишеш на инглиш не пиши тук тъпанар такъв!Тук е България не е Англия и се пише на кирилица.Няма тука да угаждаме на хора дето от години не са в БГ и имат претенции!Кат си толкова отворен що не си дойдеш и работиш тука бе ?