Ирина Флорин: Екстремните диети са враг на организма
Ирина Флорин е една от иконите на българската поп култура. Нашият екип се срещна с нея, за да си поговорим за музиката, модата и любовта.
Обратно в новинатаКоментари - Ирина Флорин: Екстремните диети са враг на организма | Лайф.dir.bg
Коментари
Харесва ми, че работи професионално и прави качествени продукти. Купувам си всеки нейн албум.
От интервюто не става ясно какво работи всъщност тя? От студийни записи ли се издържа? Не я чувам да прави концерти.
много готина мацка, харесвам я, естествена е не се превзема и лигави, естетически облечена, аба харесва ми.
запознах се лично с ирина флорин , преди време - симпатична, ведра, весела, приятна е, в крайна сметка е въпрос на личен избор как човек се развива във времето и колко е отговорен сам за себе си, успех на всички
Смешно! Какви записи, какво студио, тя женицата поне от десет години няма една нова песен! А иначе от интервюто ми става ясно, че е от тези жени, които се вълнуват единствено от фигурата и от визията си. Едва ли е прочела и една книга през 50-годишния си живот, освен може би "Как да си хванем милионер".
Тя Ирина е много готина мадама , но не разбира от диети. Както и 98 % от населението на БГ
Веднъж месечно нещо сладичко-егати и живота..но щом искаш да се харесаш на всички..глад му е майката..а дали има смисъл - щом си го е намерила и е щастлива...
Абе сладичко 1 или 2 пъти в месеца е прекалено строго,айде сега! Един-два пъти в седмицата да беше казала,ок,ама в месеца....
ИНТЕЛИГЕНТНА ДАМА,НО БЪРКА,ЧЕ ЗАРЯЗВА ФИТНЕСА,ВАЖЕН Е НЕ САМО РЕЗУЛТАТА,НО И ПЪТЯТ КЪМ НЕГО-ЦЕЛТА Е НИЩО,ВАЖЕН Е САМО ПЪТЯТ
От кога изпълнителката на една песен е публична личност-Нейното мнение за диетите - не вълнува никой за това си има хора който са учили и знаят повече за диетите-Аман от хора който нищо не разбират да коментират.И защо нейното мнение се споменава-Всеки има мнение за това или онова --Дайте сега да пълниме мрежата с бърборенето на всеки ИЗПЯЛ ЕДНА СВЯСТНА ПЕСЕН -----
за първи път един медиина личност да не говори глупости...браво ирина...искам да чувам повече такива като теб *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Супер готина мадама! Истина е,че се иэискват усилия и дисциплина эа да изглеждаш добре,неэависимо от въэрастта
Не знам за какви студийни записи говори тя отдавна нищо не е издала. От цвят лилав не знам нищо друго.