Коментари - Ирина Флорин: Екстремните диети са враг на организма | life.dir.bg
назад

Ирина Флорин: Екстремните диети са враг на организма

Ирина Флорин е една от иконите на българската поп култура. Нашият екип се срещна с нея, за да си поговорим за музиката, модата и любовта.

Обратно в новината

Коментари - Ирина Флорин: Екстремните диети са враг на организма | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Харесва ми, че работи професионално и прави качествени продукти. Купувам си всеки нейн албум.

Педро Алмодовар.

От интервюто не става ясно какво работи всъщност тя? От студийни записи ли се издържа? Не я чувам да прави концерти.

Ами за да я чуеш тя трябва да има глас...затова не я чуваш и затова само ни я показват как се перчи с фитнес,диети и празнобърборене.Такива като нея - бол,с лопата да ги ринеш :моделки ,"икони", "красавици" "футболни съпруги" - мутреси всякакви...от типа на Зара,Цеци и Меци...Пфу!!

много готина мацка, харесвам я, естествена е не се превзема и лигави, естетически облечена, аба харесва ми.

Ne dumai.

запознах се лично с ирина флорин , преди време - симпатична, ведра, весела, приятна е, в крайна сметка е въпрос на личен избор как човек се развива във времето и колко е отговорен сам за себе си, успех на всички

Смешно! Какви записи, какво студио, тя женицата поне от десет години няма една нова песен! А иначе от интервюто ми става ясно, че е от тези жени, които се вълнуват единствено от фигурата и от визията си. Едва ли е прочела и една книга през 50-годишния си живот, освен може би "Как да си хванем милионер".

evala,DE Florirana-goliam mozak si.Napravo si naprashtiala ot inteligentnost!

Тя Ирина е много готина мадама , но не разбира от диети. Както и 98 % от населението на БГ

Личи си ,че доста екстремни диети си е правила!

Веднъж месечно нещо сладичко-егати и живота..но щом искаш да се харесаш на всички..глад му е майката..а дали има смисъл - щом си го е намерила и е щастлива...

Абе сладичко 1 или 2 пъти в месеца е прекалено строго,айде сега! Един-два пъти в седмицата да беше казала,ок,ама в месеца....

ИНТЕЛИГЕНТНА ДАМА,НО БЪРКА,ЧЕ ЗАРЯЗВА ФИТНЕСА,ВАЖЕН Е НЕ САМО РЕЗУЛТАТА,НО И ПЪТЯТ КЪМ НЕГО-ЦЕЛТА Е НИЩО,ВАЖЕН Е САМО ПЪТЯТ

От кога изпълнителката на една песен е публична личност-Нейното мнение за диетите - не вълнува никой за това си има хора който са учили и знаят повече за диетите-Аман от хора който нищо не разбират да коментират.И защо нейното мнение се споменава-Всеки има мнение за това или онова --Дайте сега да пълниме мрежата с бърборенето на всеки ИЗПЯЛ ЕДНА СВЯСТНА ПЕСЕН -----

за първи път един медиина личност да не говори глупости...браво ирина...искам да чувам повече такива като теб *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Супер готина мадама! Истина е,че се иэискват усилия и дисциплина эа да изглеждаш добре,неэависимо от въэрастта

Не знам за какви студийни записи говори тя отдавна нищо не е издала. От цвят лилав не знам нищо друго.

това, че не знаеш не значи, че няма ;) браво Ирина,чакам с нетърпение албума

Niamam kritiki kam Irina. Ne e naduta, normalen chovek. Bravo!

Малко е нисичка, но е красива жената. Има стил...

Ирина изглежда перфектно. Да дава пример на младите момичета, които често са неподържани и мързеливи.